Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 816
  • 738
# 300
Ние сме приятелки, затова си позволих да отговоря вместо нея Wink Не бих го направила в противен случай Simple Smile
Ха честито ти прегрешение hahaha
Виж целия пост
# 301
Благодаря, струва си прегрешението!
Ще я впиша тогава, но на твоя отговорност, да не ме съди после  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 302
На моя Simple Smile
п.п. Какво е това ИБ? newsm78
Виж целия пост
# 303
подфорум Искам бебе, там правех доста време темите.
Като изключим някой наивитети, като цяло темата е чудесна, само дето аз вече не съм за там  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
 Синеока, всичко е наред! Благодаря, че ще ме допишеш в групата Simple Smile. Завиждам ти, но благородно за прегрешението, което ти предстои. Електра, аз ще чакам да ми звъннеш, когато можеш Simple Smile.
Виж целия пост
# 305
Никога не съм писала там Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Честит син на мама Буби! Да е много здрав и щастлив!
Виж целия пост
# 307
Честито и от мен , Буби! Да сте живи и здрави!!!
Виж целия пост
# 308
Честито, Буби!
Виж целия пост
# 309
Честито Буби скоро да се гушкате
Виж целия пост
# 310
Буби, честит син  Heart Eyes  Да расте послушно и здраво дете, бързо възстановяване на теб  Hug

Кристи, чакаме те с хубави новини  Heart Eyes  Praynig

Бимба, как са малките душички  Heart Eyes Hug  Praynig

Пънче, как сте с малчо  Heart Eyes Hug

Електра, браво за хубавите новини от обременяването  Hug

Днес, започвам 7ми месец  Heart Eyes Praynig
Виж целия пост
# 311
Магнетична, честит ти 7-ми месец  Hug. Струва ми се, че много бързо минава времето, което е супер вече малко ти остава. Party
Виж целия пост
# 312
Честита радост буби. Жив и здрав да е малчо.
Виж целия пост
# 313
Магнетична, честит ти 7-ми месец  Hug. Струва ми се, че много бързо минава времето, което е супер вече малко ти остава. Party

Благодаря ти Дунди  Hug 
Виж целия пост
# 314
Момичета, мама Дивост, която беше с термин 11.11 на 07.10 роди малка принцеса. Всичко е наред на бебенцето добре е, възстановяват се. Да впише Синеока в родилите мами. Пререждане малко имаше, ама важното е всичко да е наред  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes с бебето и майката. Не знам дали имам разрешение да казвам име, затова трябва да питам, но да се отбележи, че вече е родила.

На Буби честито бебе - живо и здраво и много щастливо  Heart Eyes

--------------------------
При мен от 2 дни е същинско родео в корема. То са ритници, юмручета - безспир. По всяко време. Като че ли се успокоява най-вече към 5 сутринта за няколко часа и после пак почва. Днес съм при Михова в 17 часа и после на първия доплер. Не съм виждала бебешитка от началото на септември, като изключим един спешен преглед при Христов, на който мери шийката и само погледна дали бебето е добре като цяло,  но нищо не ми каза. Тогава ми измери шийката рекордните 5 см.  Shocked при което аз не можах да повярвам. Как расте тази шийка така. Христов не го разбрах много добре, но ми каза, че не расте, а зависи от меренето и някакви други неща. Браво на моята шийка - дано се задържи така, че искам бебето да си дойде близо до термин. А заради операцията около шийката на матката се надявах да вържа през по-голямата част от бременността 3 см. Явно Еленчев си е свършил наистина перфектно работата.  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия