Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 814
  • 768
# 195
Честито и на теб:) Страхотна серия заформихте, а и много надежда ни давате Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Честито Шуши!
Много позитивно настроение ни донесохте Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Браво, Шуши, честито и от мен  Hug
Виж целия пост
# 198
Браво, момичета! Супер новини!
Виж целия пост
# 199
И аз в новата тема.На тези с положителните резултати пожелавам леки и безпроблемни 9 месеца,на тези,които чакат след трансфера-успех,а на тези кати мен,дето ще чакат по няколко месеца-търпение.Благодаря за новата тема,ще ви хвърлям по някой друг поглед докато ми дойде и на мен реда с чакането  Hug
Виж целия пост
# 200
Момичета, направо не знам дали да пиша. Като гледам какви хубави новини се носят. Честито на новите положителни тестове. Радвам се за вас. Моят ЗЕТ приключи, за жалост отново неуспешно. 0,71 чхг. Явно за мен голямото чхг няма да ми се случи. Късмет на всички чакащи.


Тези, които са при д-р Стаменов, кажете каво да правя оттук нататък? От спешния ми кзаха да си запиша час на 2_3 ден от цикъла. Досега все са ми казвали -час за коментар,а сега? От регистратурата само мен чакат - от днес за утре час?


Виж целия пост
# 201
Алексия  Hug
Виж целия пост
# 202
Алексия, ще им кажеш, че си за стимулация и готово.
Съжалявам за отрицателния тест...

На Шуши, тихичко честито Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Алексия, ще им кажеш, че си за стимулация и готово.
Съжалявам за отрицателния тест...

На Шуши, тихичко честито Simple Smile

Аз едва ли ще съм за стимулация. Имам още две замразени. Последните
Виж целия пост
# 204
Алексия, съжалявам мила, но не се безпокой, щом имате още замразени ембриончета, може би те ще са вашето голямо чхг  Hug


Виж целия пост
# 205
Алексия, не губи кураж. Ще видиш голямо ЧХГ.
Виж целия пост
# 206
Здравейте! Честито за положителните резултати на щастливките!
Записвам се и аз към чакащите. 8 ден от ЕТ на 2 бластоциста на ден 5. Не че храня големи надежди - това е трети трансфер за това лято и взех да свиквам с разочарованието, но пък не спирам да мисля позитивно и да вярвам, че рано или късно на всички ще ни дойде времето. Остава 1 седмица до теста и чакането ме убива, но вие знаете как е. Стискам палци и очаквам да прочета за още положителни резултати! Hug
Виж целия пост
# 207
Аз едва ли ще съм за стимулация. Имам още две замразени. Последните
Аз ти казвам какво да кажеш, за да ти запишат час. Иначе може да ти дадат за след два месеца.
Или си запази час за 10-ти ден и кажи, че си за ЗЕТ.
Виж целия пост
# 208
Аз едва ли ще съм за стимулация. Имам още две замразени. Последните
Аз ти казвам какво да кажеш, за да ти запишат час. Иначе може да ти дадат за след два месеца.
Или си запази час за 10-ти ден и кажи, че си за ЗЕТ.

Благодаря, иаз от това се опасявам. Че ще ме засилят за след 2_ е3 месеца. И пак всичко отначало - биопсии, изследвания.
 Момичета, благодаря за подкрепата.
Виж целия пост
# 209
Ечелина,добре дошла!И аз съм с доста разочарования,но надежда винаги има .Малко ти остава до теста,дано да се усмихнем най-накрая и ние!Ако нямаш прегнил може да не чакаш още цяла седмица май ...Аз ще пусна един два дни преди официалния ден за теста,в клиниката резултата само ще се потвърди,пък дано това е нашия опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия