Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 825
  • 768
# 240
Имам силни болки в гърлото и лека температура. Да пия ли някакви парацетамоли или да чакам? Кое е по-добре?
Виж целия пост
# 241
Пии един парацетамол и си прави по 3-4 пъти на ден гаргара с разреден Елудрил (вода за уста). Така ще овладееш положението Peace
Виж целия пост
# 242
Ради, правиха нещо - слагаха ги в някакъв разтвор, за да видят дали ще се раздвижат /понеже и подвижността е ниска/ и имаше значително подобрение. За това ли ме питаш ?  Blush

Ечелина, колко е температурата ? Ако е около 37 и малко, най-вероятно е от утрогестана, ако е повече - не знам, мисля че можеше само парацетамол да се приема, ама не съм сигурна. Момичетата ще кажат.
Иначе за гърлото - билкови лукчета и топъл чай с мед. Аз така действам.
А, Ема ти е писала вече за парацетамола. Grinning
Виж целия пост
# 243
Благодаря, момичета. Аз температура си вдигах и от хиперстимулацията, но сега май просто си се разболявам. Пих един парацетамол и сега ще видя какво ще го правя гърлото.
Виж целия пост
# 244
Ради, твоят лекар ме пребива:)) Обикновен АГ ли е? Странно ми е поведението му, честно.  newsm78

Рамона, как си?
Виж целия пост
# 245
Момичета, вече не знам какво да мисля. Днес пак имах леко кървене към 6 сутринта, а вчера след разходка получих доста силни болки в яйчниците, които и до сега продължават. А доки казва ако стане силно кървенето тогава да звънна пак. Дали точно 9 ден е ок за кръвен ?
Виж целия пост
# 246
Жана,резултата ти е перфектен,марш кажи на всички притеснения веднага!Отпусни душата и се наслаждавай  Sunglasses
Риджина,малко-немалко,положителен е!След два дена ще се успокоиш като видиш как расте Simple Smile Сега мисли като бременна и се пази !
Ах,момичета,аз нещо се сдухвам за себе си - не съм чела някой да е имал болезнен трансфер и да е успял  newsm78
Виж целия пост
# 247
Хаха.....ама и аз ги пиша едни МАКС се казва - магнитно клетъчно разделяне на сперматозоидите, при което отпадат негодните. така го разбирам. 200 лв. струваше допълнително
Виж целия пост
# 248
Момичета, вече не знам какво да мисля. Днес пак имах леко кървене към 6 сутринта, а вчера след разходка получих доста силни болки в яйчниците, които и до сега продължават. А доки казва ако стане силно кървенето тогава да звънна пак. Дали точно 9 ден е ок за кръвен ?

Рамона, лежи, бе момиче! Лежи! Какво си тръгнала по разходки? Иначе, да- можеш да пуснеш кръвен. На кой ден ти е трансфера?
Виж целия пост
# 249
Ради, твоят лекар ме пребива:)) Обикновен АГ ли е? Странно ми е поведението му, честно.  newsm78

Рамона, как си?


Не е  "обикновен" АГ:) Аз съм в клиника Надежда, след икси. Точно за това го споделям.
А и му имам доверие.
Виж целия пост
# 250
Змийче, какво имаш в предвид с болезнен трансфер- по време на трансфера или след това?

Мариана, аз лежа, но 6 дни не бях излизала и излязох за половин час Sad
Виж целия пост
# 251
Рамона, рано е за тест на 9-ти ден, потърпи още малко.
Мен сега ме е яд, че не изчаках до утре вместо сега да се притеснявам.

Змийче, няма да се отчайваш, с теб сме! Какво като е бил болезнен трансфера, не мисля, че това би бил проблем за имплантацията. Стискам ти палци!
Виж целия пост
# 252
Ради, МАКС не са ни предлагали. Щяхме да правим ИКСИ с ИМСИ, но поради лошите качества на материала, даден от ММ в деня на пункцията, биолозите казаха, че няма смисъл и ще направят само ИКСИ. Писала съм и преди - всички бяха изненадани, че се оплодиха яйцеклетките, оплодени с неговия материал.
Те пък взеха, че и на бебче/та станаха  Laughing
Змийче, не се втилясвай толкова, знаеш, че при всеки е различно. Вярвам в хубавия резултат този път  Hug
Рамона, стискам палци да ни зарадваш  Hug
Виж целия пост
# 253
Rigina,  И аз затова се чудя дали да пускам, но иначе чак на 12 ден ще мога да пусна, че са почивни дни, а в събота едва ли ще стане в рамките на работния ден. Но пък може би е по- добре да изчакам.

mariana, днес е 7 ден на 3-дневни.
Виж целия пост
# 254
Rigina,  И аз затова се чудя дали да пускам, но иначе чак на 12 ден ще мога да пусна, че са почивни дни, а в събота едва ли ще стане в рамките на работния ден. Но пък може би е по- добре да изчакам.

mariana, днес е 7 ден на 3-дневни.

Е, седми ден е рано за тридневни. Аз защо останах с впечатление, че ти е девети ден? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия