Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 820
  • 768
# 285
Ами аз по принцип имам ошипяване на прешлените на кръста и начална форма на дископатия. Това ми причинява една постоянна болка, която никога не минава и аз свикнах да живея с нея. Обаче 2-3 дни след трансфера болката изчезна и така няколко седмици - до положителния тест и още малко след него.
(После се върна с пълна сила, но това не е важно.)

Станислава, на 10-ти ден би трябвало да покаже ако има бременност. Дано да има Praynig
Виж целия пост
# 286
e4elina, и аз съм като теб. Ден-два преди да ми дойде имам адско главоболие. По това и познавам, че цикъла е съвсем наблизо. Да приемем, че е добър знак това, че твоето главоболие липсва  Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Ами аз по принцип имам ошипяване на прешлените на кръста и начална форма на дископатия. Това ми причинява една постоянна болка, която никога не минава и аз свикнах да живея с нея. Обаче 2-3 дни след трансфера болката изчезна и така няколко седмици - до положителния тест и още малко след него.
(После се върна с пълна сила, но това не е важно.)

Станислава, на 10-ти ден би трябвало да покаже ако има бременност. Дано да има Praynig
Дай Боже smile3504
Виж целия пост
# 288
Благодаря, Електра  Hug
Виж целия пост
# 289
А бе тук ли, като препрочитах темата или в друга мярнах нещо за къркорене на червата.И се замислих ,че нямам никакви болки но от няколко дена само ми куркат червата ,а не съм гладна.На някой случвало ли се е?
Виж целия пост
# 290
Май май се заформи доста голяма група на чакащите и дано всички да са с положителни тестове  Praynig Hug
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета, на 2 ден след ЗЕТ съм на 2 петдневни ембриончета, които не са никак, като по учебник, но ще видим след 12 дни какво ще покаже теста.  Praynig Успех на всички чакащи  Hug
Виж целия пост
# 292
Наистина голяма групичка  Heart Eyes
Теди, успех и на теб  Hug
Виж целия пост
# 293
Стискам палци! Не ги мисли, то много неща не са като по учебник, но са повече от успешни Hug
Виж целия пост
# 294
Здравейте момичета, на 2 ден след ЗЕТ съм на 2 петдневни ембриончета, които не са никак, като по учебник, но ще видим след 12 дни какво ще покаже теста.  Praynig Успех на всички чакащи  Hug
Как след 12 дни, бре момиче Crazy Откъде ги имате тия нерви, не знам, завиждам Mr. Green След 6 дни, на 8 ми ден демек се тествай bowuu
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета, на 2 ден след ЗЕТ съм на 2 петдневни ембриончета, които не са никак, като по учебник, но ще видим след 12 дни какво ще покаже теста.  Praynig Успех на всички чакащи  Hug
Как след 12 дни, бре момиче Crazy Откъде ги имате тия нерви, не знам, завиждам Mr. Green След 6 дни, на 8 ми ден демек се тествай bowuu
Буена много искам след 6 дни да се тествам, но ме е страх от повторен неуспех, а и имам рд скоро и не ми се иска да си развалям настроението, иска ми се да вярвам, че ще е положителен  Tired
Виж целия пост
# 296
Успех на новодошлите в темата момичета  Hug
Виж целия пост
# 297
Теди,добре дошла на хорото Simple Smile Много чакащи,много тръпка,ми да вземат категорично бременните /с вече издути кореми имам предвид - видимо бременни/ да ни наръсят с прашец  Mr. Green Ама наистина мен много ми харесва отношението на ММ - този път е мнооого мил и грижовен /не че предните не беше де/,та си представям при едно + какво ще е  Grinning
Виж целия пост
# 298
Змийчето, благодаря. Тъкмо се бях обезверила, че е обречен опита, но вие ми вдъхвате надежда, че може и да не е с тази подкрепа  Hug bouquet
Виж целия пост
# 299
Е щом искате прашец, веднага ви наръсвам

  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


Аз правих тест на 13 ден на 2 петдневни. Знам, че можеше и по-рано, но бях сигурна в себе си, че съм бременна и някак исках да удължа хубавото усещане. Е, имаше съмнение, то няма как, но пък аз бях някак с такова странно усещане, че даже не мога да го обясня. И ЧХГ беше над 900, а на 17 ден над 5000. Даже мислех, че може да се двечките.

Стискам палци на всички и  голямата група чакащи момичета да видят високо ЧХГ  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия