Westworld

  • 75 284
  • 790
# 150
Не вярвам, нали го простреляха на няколко пъти, но нищо му няма, защото е човек и не могат да му направят нищо.
Виж целия пост
# 151
Не вярвам, нали го простреляха на няколко пъти, но нищо му няма, защото е човек и не могат да му направят нищо.
Да, но вече очаквам  и неочакваното.  Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Иначе корпоративната кучка е ясно, че ще бъде заменена от робот, всъщност този робот, който тя видя да се прави мисля, че беше точно тя самата...  Laughing

Всъщност аз имах предвид новата - мулатката Simple Smile
Любовницата на Бърни е направо добричка.
Виж целия пост
# 153
Видяхме за първи път и вода в сериала... Хмм, не е ли странно, че досега такова нещо не сме видели, не може да е просто ей така...
Не е за първи път.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 154
опа, добре Simple Smile
мерси
Виж целия пост
# 155
Коя е Елси newsm78
Виж целия пост
# 156
Асистентката Peace
Виж целия пост
# 157
"What door?" Направо замръзнах като го чух. Shocked


Ох, да, беше невероятен момент, настръхнах и аз.

Арнолд някъде на снимка показвали ли са го?
Виж целия пост
# 158
Видяхме за първи път и вода в сериала... Хмм, не е ли странно, че досега такова нещо не сме видели, не може да е просто ей така...
Не е за първи път.
Скрит текст:

Да, сега се присетих, че Мейв като се беше събудила веднъж и се разхождаше видя как мият хостовете с един маркуч.
Мисълта ми е, че водата е символ на емоциите, и по този начин се пресъздава хладния и интелектуален подход при създаването и управлението на парка. Не случайно пък Долорес и новият й приятел тръгнаха в посока реката.
Виж целия пост
# 159
Арнолд някъде на снимка показвали ли са го?
Да, обаче ние няма как да го видим. Simple Smile
Скрит текст:
Предполага се, че на снимката има трима души, но Бернар не вижда човека в най-дясно, защото не значи нищо за него. Wink
Виж целия пост
# 160
Арнолд някъде на снимка показвали ли са го?
Да, обаче ние няма как да го видим. Simple Smile
Скрит текст:
Предполага се, че на снимката има трима души, но Бернар не вижда човека в най-дясно, защото не значи нищо за него. Wink

А също се предполага, че третият човек е самия Бернар.
Виж целия пост
# 161
Ех, Бърни, Бърни, още на втора серия те разконспирирах Laughing По повод снимката с Арнолд и на мен ми мина идеята, че липсващият човек е Бърнард, но пък в последната сцена Форд каза, че по онова време все още го е нямало...
Виж целия пост
# 162
Как го разонспирира?
Виж целия пост
# 163
От този сериал направо ми изпуши главата Laughing Първо си помислих, че Бърнард може да се окаже и той нечовек, след като Форд му каза, че е продукт на грешки.
Сцената, за която говоря е от първи епизод, объркала съм се. Обсъждаха ъпдейта с бляновете и Форд му каза, че не трябва да се срамува от допуснатите грешки и че той самият е продукт на куп такива. Оттук започнаха моите съмнения Mr. Green
Виж целия пост
# 164
това съм го изтървала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия