Westworld

  • 75 283
  • 790
# 75
Не, утре вечер , значи по наше време в понеделник много рано. Втората я пуснаха по-рано заради някакви предизборни дебати в USA.
Виж целия пост
# 76
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 77
 Mr. Green График на излъчване на сериите
Виж целия пост
# 78
Защо реши, че с пистолета ще може да убива гости?
Виж целия пост
# 79
Интересна статия за бъдещето на сериала http://operationkino.net/2016/10/%d1%82%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2% … 0%b2%d1%8f%d1%82/
Виж целия пост
# 80
Защо реши, че с пистолета ще може да убива гости?

Ами така ми светна някак си. Инстинкт, догадка. Може и да не е така, няма джокери за това. По-скоро си казах защо ни го показват този револвер, заровен в пясъка, ако не е истински (или по-точно с истински бойни патрони), явно има нещо гнило в Дания. Wink
Виж целия пост
# 81
Интересното беше, че някой й говореше на Долорес къде да изрови пистолета. А после Антъни Хопкинс и главния им програматор ( Grinning) обсъждаха, че може да има саботаж и някой да се меси в програмирането на хостовете.

Малкото дете според мен беше самият Антъни Хопкинс като малък.
Виж целия пост
# 82
Малкото дете беше хост. Според мен не е никой определен. Мисля, че в сцената диалога беше по-важен.
Виж целия пост
# 83
Да, хост, който Антъни е създал по своя образ като малък. Само предполагам де Laughing
Виж целия пост
# 84
Почнаха малко по малко да изникват отговори на въпросите.
Хубав епизод, но дотук първият си остава най-силен.
Виж целия пост
# 85
Промениха сюжета явно...щото вече има и нови сцени...
А накрая с оня изгубения дето му резнаха главата "уж"...брррр  Shocked гадничко си беше.

И оня учен що споделя на Долорес и все и казва да не казва на никой Thinking Да я пробва или наистина има нужда човека?
Виж целия пост
# 86
Промениха сюжета явно...щото вече има и нови сцени...
А накрая с оня изгубения дето му резнаха главата "уж"...брррр  Shocked гадничко си беше.

И оня учен що споделя на Долорес и все и казва да не казва на никой Thinking Да я пробва или наистина има нужда човека?

Явно програмистите малко губят границата в отношенията с хостовете - онази с тъмната коса нали целуваше хоста-проститутка...


Арнолд къде ли се е скрил? И героят на Хопкинс започва да става все по-интересен.
Виж целия пост
# 87
Кой беше Арнолд newsm78

Аз помня,че жената програмист целуна проститутката хост Mr. Green

И аз за Хопкинс си мислех снощи...как на тия години играе тооолкова добре и как ги запомня тия реплики Thinking
Виж целия пост
# 88
Като цяло, сериалът се опитва да бъде много завладяващ, но не успява. Има интересни моменти, повдига интересни въпроси, но в изпълнението на идеята нещо куца.
Продължавам да гледам, но все по-малко разбирам всеобщия възторг.
Виж целия пост
# 89
И аз тъй...чак във възторг не съм Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия