Westworld

  • 75 283
  • 790
# 630

Обаче, не съм сигурна дали в момента Клементайн е от хората на Долорес, или е повредена и служи на плана на Форд. Цял сезон влачи хора насам-натам и определено не изглежда на себе си.


Точно това имах предвид когато написах, че ми е "Мътна" Simple Smile
Виж целия пост
# 631
В първи сезон и на Абернати, и на Клементайн им направиха лоботомия, т.е. бъркаха им директно в мозъците (през носа, ако си спомняте). Тъй че не разбирам въобще как могат след това да ги активират, ама както и да е...
Виж целия пост
# 632
И на мен много ми хареса епизода, като финален беше, уж се разкриха много теории, но всъщност нищо не стана ясно. Laughing
Според мен Клементайн е част от плана на Форд, защото замъкна Бърнард в пещерата. Както и другите хостове, чрез които Форд насочва Уилям. Много ми хареса, че не са успели успешно да клонират Делос, сигурно Форд, обаче, е разбрал как да стане и затова прати Бърнард да вземе онова топче.
Последният епизод се казва The Passenger и сигурно ще е първото успешно преминаване в хост. Но ми се губи какъв ще е смисъла да е Джеймс Делос. По-вероятно ми се струва Форд, Уилям или Арнолд, но пък Форд и Уилям въобще не ми изглеждат като хора, които ги блазни безсмъртието, особено Уилям...
Виж целия пост
# 633
Колко епизода е сезона?
Виж целия пост
# 634
10
Виж целия пост
# 635
Скрит текст:
Сутринта четох една теория, според която дъртият Уилям е хост и го знае ; иска да разруши компютрите, които правят възможно превръщането на хората в хостове (сигурно цялата информация, която събират от гостите се съхранява на същото място). Това обяснява защо никой не го търси и не го споменава, освен дъщеря му.
Изглежда ми малко вероятно, но наистина - защо никой от спасителните екипи не спомена Уилям - той е големият шеф и беше прострелян на същото парти, на което беше убит Форд!
Понякога, когато Бърнард произнася името на Елси, ми се чува Мел Си (като певицата), не знам защо Joy
Виж целия пост
# 636
Уф, май наистина е възможно. Хич не ми се иска, обаче, аз се надявам като се съберат с Долорес на прословутата врата, тя да му прости и той да стане пак добрия Уилям. Flushed
Някоя теория за Бърнард няма ли? Според мен ни показват всички важни неща чрез него, както в първи сезон беше чрез Долорес. Не мога да му наместя всички времеви линии, с тези проблясъци, чакам някое клипче да се появи. Четох, че в най-новата линия Бърнард няма някакъв белег (май на лицето) и това доказва, че по някое време ще му сменят тялото. Ама аз и в по-старите никакъв белег не забелязвам.
Виж целия пост
# 637
Четох и за Бърнард, обаче не разбирам съвсем прочетеното, затова не исках да го коментирам... Dizzy Face
Става дума за следното:
Скрит текст:
Елси нали каза, че паметта му е увредена и той преживява спомените си безразборно - трудно се ориентира кое след кое следва и понякога дори ги обърква с настоящето. Та, според автора на статията, докато Бърнард беше в пещерата сме видели три, а не две времеви линии. Първата - когато той нареди на празните хостове да избият учените. Втората с Елси и Джеймс Делос. И трета - без Елси, когато (може би) той се е върнал там, за да си спомни какво се е случило.

Той най-вероятно все още е под контрола на Форд, въпреки че си мисли, че е свободен.
Виж целия пост
# 638
Доста логично звучи, точно както трите линии на Долорес в първи сезон. Но ако Бърнард сега върви по своя път на самоосъзнаване, ми е много интересно как се вписва цялата история с големия файл, смяна на тела и т.н.
Виж целия пост
# 639
А какво стана с жената,с коята Бърнард спеше?Беше от шефските етажи тя...
Виж целия пост
# 640
А какво стана с жената,с коята Бърнард спеше?Беше от шефските етажи тя...
Тя не умря ли ?
Виж целия пост
# 641
Да, Бърнард я уби. Май беше точно като се разбра, че е хост, Форд му заповяда.
Виж целия пост
# 642
Точно така - ето сцената, в която я уби:


Кого принтираха в тази сцена - някой помни ли?
Виж целия пост
# 643
Аз пък започнах да си мисля, след серията със стария Делос  дето все даваше накъсо, че в Бърнард е Форд. Форд е знаел, че ще го убият, нали сам той го режисира това, и е прехвърлил себе си в Бърнард след като той се самоуби.
Затова Бърнард все запецва Joy
Виж целия пост
# 644
Вчера пак изгледах серията по телевизията и се сетих нещо, на което преди не бях обърнала внимание:
Скрит текст:
защо жената на Уилям си е прерязала вените във ваната - мислех, че е пила нарочно "погрешни" лекарства и не си е личало от пръв поглед, че е самоубийство?
Този въпрос едва ли има отговор - сигурно е направено просто за драматизъм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия