

Помнитр ли вие кога разбрахте и каква ви беше реакцията. Аз си спомням все едно беше вчера като видях двете чертички
Аз си спомням сякаш беше вчера когато разбрах, че съм бременна
И ние все още се храним през ноща. Слагам и на гимнастика, и на легло, и на шезлонг. Онзи ден танци манци, даже хорце дръпнахме
И той се набира да се изправя. Мисля да захранвам живи, здрави, когато педиатърката каже. Има ли някоя на която вече й е дошло?
Помнитр ли вие кога разбрахте и каква ви беше реакцията. Аз си спомням все едно беше вчера като видях двете чертички
Мога да я направя, но няма да имам време да актуализирам данните с новите бременни. Те веднага ли поемат щафетата, т.е. поддържат темата? Как беше при нас?
Според меб по-скоро е от радост.
Насреща съм, ако имаш нужда от помощ.
мн им се радва,обича да стои в столчето за колата 
Препоръчани теми