Неговите са по-светло кафяви. Предполагам няма да се променят и като спра да я кърмя. Каката ни е от онези 10-20 % - при двама тъмнооки родители да се роди синеоко дете. На моменти леко зеленеят, но са си сини. Такива бяха още на втория, третия ден след раждането. Като спря да суче само станаха по-ярки. Приятни слънчеви разходки, че от утре пак става студено...
Дъщерите и трите се родиха с моя цвят на очите.На каката на два месеца вече бяха тъмно кафеви.На малките се задържаха повече,но вече и те тъмнеят.Изобщо и трите приличат на баща си
мислите ли че е рано?
Дъщерите и трите се родиха с моя цвят на очите.На каката на два месеца вече бяха тъмно кафеви.На малките се задържаха повече,но вече и те тъмнеят.Изобщо и трите приличат на баща си
Бая място заема,но ми е все тая,защото вече ръце нямам,вените ми направо ще изскочат.
мислите ли че е рано?
мислите ли че е рано?
Препоръчани теми