След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -197

  • 29 952
  • 745
# 240


Здравейте в петък! Hug Hug

Разговорът  отново е за Елчин и Баръш.
не намерих видео от предаването
Sero "insanlar Elçin-Barışı çok görmek istiyor, bekliyoruz" deyince, yandaki🐍sus-pus. "İSTERSEN diye ekledi. Sero yakında ayrılır



https://twitter.com/sallybenson94
Виж целия пост
# 241
Дея  Hug Мише  Hug
Ели  Hug те в тези магазинни предавания постоянно дъвчат Елка, Баръш и неговата ooooh! Tired
Виж целия пост
# 242
Добро утро с една друга наша любимка  Naughty Naughty Naughty


 Mr. Green


Петък е  newsm44

И Зъбличка се радва за петъка  Mr. Green  Joy  Joy  Joy

Виви  Hug, не се надявай много, аз ще съм доволна и ако не ни полее Мера със студена вода  ooooh!

Ели  Hug, Деа  Hug, Мише  Hug
Виж целия пост
# 243
Дея  Hug Мише  Hug
Ели  Hug те в тези магазинни предавания постоянно дъвчат Елка, Баръш и неговата ooooh! Tired

Време и е да стане минало,ама пресата я обича.
Тя е като клип в музикален ТВ канал, плаща да се върти. Колкото повече долари- толкова повече принцеса парцалеса в новините.  До втрисане  ,едно и също.
Иска ми се накрая от собствената си рекламна наглост да се опари. Очаквам този момент.
И не става въпрос за връзка на Баръш и Елчин , а въобще той да я изрита от живота си.
Дали ще доживеем такъв момент
newsm78 като е толкоз прикован към кака си

Виж целия пост
# 244


Здравейте в петък! Hug Hug

Разговорът  отново е за Елчин и Баръш.
не намерих видео от предаването
Sero "insanlar Elçin-Barışı çok görmek istiyor, bekliyoruz" deyince, yandaki🐍sus-pus. "İSTERSEN diye ekledi. Sero yakında ayrılır



https://twitter.com/sallybenson94

Не знам дали това не е същият разговор, в който тв водеща беше казала, че вярва в щастливия край, щом принцът и принцесата си подхождат, а другите ѝ се подиграваха, че явно била останала още при книжката за Памуковата принцеса  newsm78

Скрит текст:
Дея  Hug Мише  Hug
Ели  Hug те в тези магазинни предавания постоянно дъвчат Елка, Баръш и неговата ooooh! Tired

Време и е да стане минало,ама пресата я обича.
Тя е като клип в музикален ТВ канал, плаща да се върти. Колкото повече долари- толкова повече принцеса парцалеса в новините.
  До втрисане  ,едно и също.
Иска ми се накрая от собствената си рекламна наглост да се опари. Очаквам този момент.
Скрит текст:
И не става въпрос за връзка на Баръш и Елчин , а въобще той да я изрита от живота си.
Дали ще доживеем такъв момент[/i] newsm78 като е толкоз прикован към кака си

Скрит текст:

Ами и на мене ми минава през ума, че толкова много демонстрация на тази връзка, която феновете на Баръш органично не понасят, накрая може да се обърне срещу нея и филмът- шедьовър на века, да се окаже провалът на века. Кой ходи на кино- младите хора предимно, възрастните си гледат тв. Така че не знам как ще ги докара на своя гениален продукт.Ей това си чакам аз пък, заедно с изритването ѝ отзад Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Скрит текст:
Добро утро с една друга наша любимка  Naughty Naughty Naughty


 Mr. Green


Петък е  newsm44

И Зъбличка се радва за петъка  Mr. Green  Joy  Joy  Joy
Виви  Hug, не се надявай много, аз ще съм доволна и ако не ни полее Мера със студена вода  ooooh!

Ели  Hug, Деа  Hug, Мише  Hug

Диде, най- много вместо целувка или поне прегръдчица да чуем "не ти вярвам" и да видим гърба на Дефне. Не съм настроена много очаквателно, ама си таЯ една надеждица. Praynig

Виж целия пост
# 246




Виви Hug, Дея  Hug
Виж целия пост
# 247

Диде, най- много вместо целувка или поне прегръдчица да чуем "не ти вярвам" и да видим гърба на Дефне. Не съм настроена много очаквателно, ама си таЯ една надеждица. Praynig


Peace И аз на там клоня като  гледам  бойно Дефненце.
А може и така да свърши с тоя кадър за потдържане на интереса.

Доре Peaceне е същия коментар за Елбар,  ония бяха други водещи,мисля и др.предаване. Харесва ми обаче, че от ефира се чуват и др.мнения за двамата ,освен дежурното Гюпсе и севгилито Баръш.
Значи има и още като нас  на Марс Joy Joy Joy
 




Виж целия пост
# 248
Много сладка асоциация, попаднах случайно на нея, който знае руски, ще ме разбере  Peace За жалост не мога да се наема с превод, пък и би се изгубила красотата на изказа  Rolling Eyes Това е от приказка, чела съм я като дете и е много подходяща!  Laughing

 
 



Ассоциация.😜😍😎 P/S как смогла,извиняйте если что не так😜😎 Под арестом под охраной,в темной комнате с замком, плачет девочка тайком😥,вот я бедная девица,почему я не царица😒. Как бы я была Царицей, молвила себе девица,я б для батюшки царя родила богатыря,только ты спаси меня🙏,из под стражи заточенья,серых стен и угнетенья. 😊😊😃🙏
Только вымолвить успела,
Дверь тихонько заскрыпела,
И в темницу входит царь,
Стороны той государь.
Во все время разговора
Он стоял позадь забора;
Речь последней по всему
Полюбилася ему. 😃😊
"Здравствуй, красная девица,-
Говорит он,- будь царица 😜❤😍
И роди богатыря 😜
Мне к исходу сентября.😊😃😃😘

Виж целия пост
# 249

 мн е готино това клипче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



ох, като видя тази снимка, веднага се сещам как оплюхте Гупата за същата поза  Laughing Laughing Laughing  че Елчин и на масата се покетрила  ooooh!


Аз нямам конкретни очаквания за серията  Rolling Eyes знам,че каквото и да дадат,ще ми хареса  Joy Joy Joy с такава нагласа съм за целия сезон  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 250
Скрит текст:

Диде, най- много вместо целувка или поне прегръдчица да чуем "не ти вярвам" и да видим гърба на Дефне. Не съм настроена много очаквателно, ама си таЯ една надеждица. Praynig


Peace И аз на там клоня като  гледам  бойно Дефненце.
А може и така да свърши с тоя кадър за потдържане на интереса.

Доре Peaceне е същия коментар за Елбар,  ония бяха други водещи,мисля и др.предаване. Харесва ми обаче, че от ефира се чуват и др.мнения за двамата ,освен дежурното Гюпсе и севгилито Баръш.
Значи има и още като нас  на Марс Joy Joy Joy
 


Скрит текст:



Ами това е добре тогава  Laughing Пък ми се струва, че Марс ще се пренасели, като знам колко много са елбарските фенове  Joy

Памир го скривам, за да не се ядосвам отсега. Mr. Green
Виж целия пост
# 251



ох, като видя тази снимка, веднага се сещам как оплюхте Гупата за същата поза  Laughing Laughing Laughing  че Елчин и на масата се покетрила  ooooh!
Ани  Hug нищо общо нямат двете пози (поне според мен), знам че не обичаш да плюеш Гупата, но позата и беше ужасна, плюс чашата с уиски и някакъв малоумник, който я е прегърнал, плюс това беше в заведение. Такава поза или стойка на обществено място (пак според мен) е недопустима за човек, още повече жена и то публична личност, която по всякакъв начин се опитва да ни убеди колко е свястна Peace
Позата на Елка е толкова типична за Турция, че не смятам изобщо да я коментирам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 252
Много сладка асоциация, попаднах случайно на нея, който знае руски, ще ме разбере  Peace За жалост не мога да се наема с превод, пък и би се изгубила красотата на изказа  Rolling Eyes Това е от приказка, чела съм я като дете и е много подходяща!  Laughing

 
 



Ассоциация.😜😍😎 P/S как смогла,извиняйте если что не так😜😎 Под арестом под охраной,в темной комнате с замком, плачет девочка тайком😥,вот я бедная девица,почему я не царица😒. Как бы я была Царицей, молвила себе девица,я б для батюшки царя родила богатыря,только ты спаси меня🙏,из под стражи заточенья,серых стен и угнетенья. 😊😊😃🙏
Только вымолвить успела,
Дверь тихонько заскрыпела,
И в темницу входит царь,
Стороны той государь.
Во все время разговора
Он стоял позадь забора;
Речь последней по всему
Полюбилася ему. 😃😊
"Здравствуй, красная девица,-
Говорит он,- будь царица 😜❤😍
И роди богатыря 😜
Мне к исходу сентября.😊😃😃😘



 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Много сладко  Heart Eyes, Гале, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 253


ох, като видя тази снимка, веднага се сещам как оплюхте Гупата за същата поза  Laughing Laughing Laughing  че Елчин и на масата се покетрила  ooooh!


Е, не бива да сме чак толкоз предубедени  ooooh! Позите са съвсем различни. Елка е седнала типично "по турски", нищо непристойно няма в това. И аз сядам често така - е, не върху масата, но е много удобно, опитай  Laughing А начина, по който се беше разклещила Кюса, при това в заведение, за мен си беше направо вулгарен  Mr. Green Въпрос на възприятие  Wink
Виж целия пост
# 254
И аз се включвам към отбора на очакващите думите "не ти вярвам". Дафне трябва да му върне "жеста", за да разбере той как я е заболяло нея. Иначе искам целуФан, ама .....  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия