Пак за Аква Сорс!

  • 134 615
  • 836
# 630
И аз не мога да се сдържа. Айде да не преписваме тедрадки, ако обичате. И да уважаваме мнението на хората.
Аз давам на децата си, просто трябваше да ги купя /не по желание, а по икономически фактор/. Ще ги изпием тези опаковки и дотам, благодаря. Може много неща още да ми препишете, все едно. Всеки знае себе си.
За едно съм сигурна, ако имаха толкова много положителни свойства, както, между другото и всички добавки на фирми от МЛМ, досега щеше да е дадена Нобелова награда за лечение и ИМУНИТЕТ /думичка, кото много хоря не разбират; просто звучи медицински издържано и с тежест пред нас, 200 левовите банкоти по улицата/.
П.С. Моля дистрибуторите да не ме нападат, изразявам моя точка. И не държа да им видя дипломите по медицина със специализация...имунология, примерно.
  bouquet Това за моя чаршаф.
Виж целия пост
# 631
Мнението на хората го уважавам,но също и всеки си има свое такова Peace.Аз не мога да се изкривя и да кажа,че не съм доволна.Това е а относно чаршафа-както казах не можах да се стърпя.Всеки има право да е недоволен или доволен.
 Peace
Виж целия пост
# 632
Много е лесно да копираш и пействаш нещо написано от експерти, но съвсем друго да напишеш собственото си мнение. Но пък това което си копирала ме убеди в моята правота. Млякото на майката е за нейното новородено. А не на кравата за човека. А по отношение на това че на кравата коластрата съдържа колко пъти повече имуноагенти от човешката причината е само една - телето се ражда с тегло пъти по-голямо от човека и израства до няколко стотин килограма. Нормално е коластрата и кърмата на кравата да са по-богати на имунозащитни агенти. Не съм лекар, но и не съм "омаяна" като дистрибуторите на Аква Сорс. И наистина нека последните не натрапват мнението си на останалите във форума и да не мислят че само те са прави. Всеки си има право на лично мнение. А не сме глупави, или неограмотени.
Виж целия пост
# 633
Много е лесно да копираш и пействаш нещо написано от експерти, но съвсем друго да напишеш собственото си мнение. Но пък това което си копирала ме убеди в моята правота. Млякото на майката е за нейното новородено. А не на кравата за човека. А по отношение на това че на кравата коластрата съдържа колко пъти повече имуноагенти от човешката причината е само една - телето се ражда с тегло пъти по-голямо от човека и израства до няколко стотин килограма. Нормално е коластрата и кърмата на кравата да са по-богати на имунозащитни агенти. Не съм лекар, но и не съм "омаяна" като дистрибуторите на Аква Сорс. И наистина нека последните не натрапват мнението си на останалите във форума и да не мислят че само те са прави. Всеки си има право на лично мнение. А не сме глупави, или неограмотени.
Joy Joy Joy ,Няма какво да говоря вече-просто докопирах това което ти започна,но не довърши,всеки е свободен с мнението си hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 634
Момичета искам да попитам за Зелената енергия и другите продукти на Аквасорс защо се продават насипно и без опаковка?Така ли е по принцип или са ми предлагали нещо друго?
Това не е ли неправилно?Аз днес бях решила да купувам от една дистрибутурка и като видях как ми ги вади от един плик на бройка и се отказах.За мен лекарството трябва да е запечатано в опаковка и да има годност и надпис на лекарството.В тези капсули откъде да знам какво може да има,пък за срока на годност само може да се гадае.
Виж целия пост
# 635
Момичета искам да попитам за Зелената енергия и другите продукти на Аквасорс защо се продават насипно и без опаковка?Така ли е по принцип или са ми предлагали нещо друго?
Това не е ли неправилно?Аз днес бях решила да купувам от една дистрибутурка и като видях как ми ги вади от един плик на бройка и се отказах.За мен лекарството трябва да е запечатано в опаковка и да има годност и надпис на лекарството.В тези капсули откъде да знам какво може да има,пък за срока на годност само може да се гадае.

Ако си искала по-малка бройка може да ти е извадила от по-голяма опаковка. Попринцип Зелената енергия е 60 и 120 капсули. Това с насипното и аз съм го правила с приятелки, но на непознат човек да предлагаш така наистина ме учудва  Shocked Просто си поискай цяла опаковка  Peace
Виж целия пост
# 636
А може ли да попитам дистрибуторите на Аква Сорс кой е официалния сайт на фирмата - за Бг и в световен мащаб(надявам се да го има преведен на български). И къде е централния офис на Аква Сорс по света, в коя държава се намира?
Виж целия пост
# 637
А може ли да попитам дистрибуторите на Аква Сорс кой е официалния сайт на фирмата - за Бг и в световен мащаб(надявам се да го има преведен на български). И къде е централния офис на Аква Сорс по света, в коя държава се намира?

http://www.aquasource.net/
Виж целия пост
# 638
Здравейте! Включвам се в темата за Аква сорс, защото искам да кажа няколко думи. Първо продуктите са изключителни и качествата са им безспорни, имам и личния пример, защото с тяхна помощ реших мой зравословен проблем, с който традиционната медицина не можа да се справи. Обаче няма как да подмина един много важен факт БЕЗУМНО СКЪПИТЕ ЦЕНИ и това, което се случва, което може да се нарече Търговия със зравето на хората, защото напоследък така наречените директори  и дистрибутори зарибяват на ляво и надясно лекарите, които с единствената им мисъл за печалба обират 30%, които им се полагат от фирмата и изписват наляво и надясно от продуктите, без да имат нужния опит. защо го казвам ли, ами защото много важно е дозата, кои продукти за коя диагноза стават. Освен това също на базата на личния си опит казвам, тези прокути, въпреки че са с безспорни качества, но има и случай, когато не действат на всеки. Това е както антибиотиците, при някой хора действат едни антибиотици, а при други действат друг вид антибиотици. Междувпрочем, понастоящем има вече обяснение - генетиката го обяснява с това, че за определен вид гени действат определен вид антибиотик, сиреч хората се различаваме по гените си и затова едни и същи лекарства не ни действат в еднаква степен. Това е и моето обяснение на всички, на които Аква сорс не е помогнала - много вероятно техните гени не се повлияват от продуктите, които предлага Аква сорс. Сигурна съм, че в този форум има случайни хорица, които са попаднали на Аква сорс поради здрвословен проблем и искат да намерят информация как да се лекуват.  Но аз с риск да ме нападнат всички, които ще бъдат засегнати от думите ми, тази тема е започната от хора, които печелят от Аква сорс. Не познавам ншкой лично от вас, които пишете, но никой не може да ме убеди, че най-активните членове не са директори и то доста добре напреднали в йерархията и тази тема си е пускане на въдички и ловене на рибки - Аква рибки и от там и доходи. не ми се иска да изброявам имена, но едно подобно име е Дино, смятам, че е директор, който си пуска въдичките. Прави са, някой от форума, че вие "Активните от Аква сорс" копирате готови текстове от сайта на Петър Найденов, който доста хора боготворят - не вижам защо - навярно в способността му да умайва хората, но Петър Найденов изглежда с 10 години по възрастен от годините си и как само думите му увисват, че с продуктите за профилактика ще изглеждаме много млади. пак ще повторя качествата им са безспорни, но сигурно Найденов като повечето които са се превърнали в търговци на здраве и търсят начини да зарибяват не ползват продуктите не ги ползват.
Виж целия пост
# 639
Zagorka, няма опаковка 60 капсули от Зелената енергия. Зелената енергия струва 44 лв дистрибуторска цена и е от 120 капсули и в момента върви промоция със 140 капсули. Дистрибуторката може да е отворила опаковката за да си вземе бонуса от 20 капсулки.
Виж целия пост
# 640
Да в момента са 140 капсули.
Виж целия пост
# 641
Zagorka, няма опаковка 60 капсули от Зелената енергия. Зелената енергия струва 44 лв дистрибуторска цена и е от 120 капсули и в момента върви промоция със 140 капсули. Дистрибуторката може да е отворила опаковката за да си вземе бонуса от 20 капсулки.


Ами аз винаги купувам от големите опаковки, явно съм се заблудила, че и от ЗЕ има 60, но съм се объркала с чистите водорасли може би...
 
Виж целия пост
# 642
Bela bela, това за безспорния им ефект и сравнението с антибиотиците ме хвърли в оркестъра. Особенно с генетичните заложби, би ли дала линк към тази така ценна информация. Аз не съм активно действащ дистрибутор провеждащ рекламна кампания, но определено безпочвеното ти изказване ме подразни и неможах да не се включа. Първо, защото на теб са ти помогнали да решиш здравословен проблем, с който традиционната медицина не се е справила, второ- продуктите може за теб да са скъпи (относително понятие), сравнено с лекарствата в зависимост от здравословните проблеми и ефекта, който постигаш. Всеки има правото сам да прецени в зависимост от финансовите си възможности. Въпрос на личен избор е дали ще ги ползваш, но немога да разбера твоето недоволство спрямо хората, които информират и запознават останалите с качествата на продуктите. Поздрав от мен и нищо лично   bouquet! И последно - ти на дистрибуторска цена ли ползва продуктите или не?
Виж целия пост
# 643
Bela bela, това за безспорния им ефект и сравнението с антибиотиците ме хвърли в оркестъра. Особенно с генетичните заложби, би ли дала линк към тази така ценна информация. Въпрос на личен избор е дали ще ги ползваш, но немога да разбера твоето недоволство спрямо хората, които информират и запознават останалите с качествата на продуктите. Поздрав от мен и нищо лично   bouquet!
Много съм съгласна с теб. Как съм изпуснала този бисер  Joy.Темата заприлича малко на комедия като прибавя и това изказване
Цитат
Ами то хубаво давате на децата си  коластра, ама прясното мляко е за телетата, не за бебетата. Това го знам от ветеринарен лекар. Какво ви е станало бе хора? Има толкова по-добри имуностимулатори, имуномодулатори и  каквото се сетите. Как ще давате коластра на деца? Не случайно за бебета, които не се кърмят се препоръчва адаптирано мляко. Не коластра! Ужас!!!
комедията става пълна.Да ме извиняват авторките ,но наистина ми е смешно hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 644
Вие всички, дистрибуторите на Аква Сорс, които пишете тук сте срам и  позор за фирмата която представяте. Не давате на човек да си каже мнението. Големи умници сте се навъдили там! Форума е място за обмяна и на мнения, никъде не е казано че само определени хора имат право. Затова хората като чуят думата дистрибутор я свързват с нещо лошо - точно заради такива като вас. Нямам какво да кажа повече, но ме убедихте че не сте коректни и никога няма да прибягна до вашите продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия