Пак за Аква Сорс!

  • 134 607
  • 836
# 690
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354281.0

 Tired ooooh!
Виж целия пост
# 691
Това го видях преди малко и честно останах много изненадана ,че толкова хора не са чували и понятие си нямат...
Виж целия пост
# 692
... честно останах много изненадана ,че толкова хора не са чували и понятие си нямат...
Нямат си, ама не им пречи да се изказват неподготвени...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 693
Това го видях преди малко и честно останах много изненадана ,че толкова хора не са чували и понятие си нямат...

Ами нищо странно няма. Когато имаш информация, може да търсиш още. Когато нямаш, не знаеш дори какво да търсиш.  Темата ми харесва, защото повече хора ще чуят и ще потърсят.   Hug  А когато търсиш - намираш!
Виж целия пост
# 694
Така е ,но когато повечето отсичат категорично ,че  'никога не биха..... ' как да поднесеш информация,при положение,че никой не иска да разбере точно кой си и за какво се бориш...?.Учудва ме това,че в днешно време с тази информация и хора с разни проблеми си правят едно и също без да се поинтересуват дали случайно няма и други варианти...Странно ми е ,че едни решават,че щом кърмят бебето то няма нужда ......други пък слагат под общ знаменател с хомеопатията ,в която не вярват.
Да темата е хубава но като я поогледаш то повечето мения са : "аз не съм чувала,и не бих дала"
Е хубаво де като не си информиран какво аджеба представлява тази коластра как пък може да си толкова категоричен? И вероятно тези същите хора след няколко месеца вече друга песен ще запеят....................

п.с.многоточията са защото наистина не мога да намеря точните думи.
Виж целия пост
# 695
Аз имам усещането, че повечето по инерция отговарят, гледайки предните двама какво са написали.
Виж целия пост
# 696
Знаете ли,аз пък мисля,че хората като чуят по какъв начин се разпосранява и бягат с 200 Laughing.Този начин на продажба не се толерира в България.Ако малко повече се интересуват,ще разберат ,че отдавна в чужбина това е практика.Виж ако имаше реклама по телевизията 100% щяха да са на друго мнение.Все питат,,ама в аптеката продава ли се?'',което значи ,че лекар трябва да им го предпише и не знаят ,че това е клетъчна храна която по никъкъв начин не вреди.А и много лекари вече ги препоръчват,не само хомеопати.И наистина ако 2 мами кажат ,,не,няма да дам'' третата без да е усведомена ще е на същото мнение.Според мен не е далеч времето когато ,те сами ще започнат да търсят продуктите,защото ,,хапчетата'' лекуват едно ,но вредят на 5 други неща.А и цените ги спират-високи са за обикновенният потребител,а нали знаете ,че гроздето което е на високо е кисело.Уважавам мнението на всяка една майка от форума и дано с поста си не съм обидила някоя.
Виж целия пост
# 697
Ползвам продуктите от 1 год. Честно казано не виждам чудодеен ефект...  Confused
Рекламата и начина на разпространение са доста успешни, както навремето цептер и рейнбоу /почти/. Работено е много, ама наистина много върху психологическото въздействие на хората. Навремето когато са открили витамините се е получила подобна психоза и са им предписали какви ли не вълшебства.. Сега, обаче все по-често съветват да се избягват хим. мултивитамини. Grinning Да, но дойде ерата на добавките.. Wink Също толкова вълшебни и изключително необходими!!! Как въобще сме живяли без тях досега? Rolling Eyes Докато се насити пазара и докато някой измисли поредното "чудо" с още по-многообещаващи качества. Вероятно нещо като "минерали от лунни скали".  hahaha
Виж целия пост
# 698
И аз ги ползвам вече почти една година, но определено видях ефект-реших си проблемите, причинени от противoзачатъчните хапчета на 90%. Peace
Виж целия пост
# 699
аз се чудя някой дали е давал да се изследва някакво количество от продукта в хеи за да се провери дали се съдържа това което пише , защото ако е така наистина  ще са мн.
 полезни
ето напр прословутия ''нескуик''обогатен с 7-12витамина след изследване се оказва 90% захар с някакво толкова минималко количество полезно вечество като  витамин ч,е няма нужда да се коментира , това го чух от един специалист в ''часът на мама''
аз давам аквасорс на детето си , давам бифидус, колактив 3 и ЕМК -  така че не ме нападайте не съм противник , просто често напоследък си мисля за това дали е вярно съдържанието
съгласна съм че в бг се гледа много  недружелюбно  на начина на предлагане , ама това е заради компании в миналото които ни заляха с нахални дистрибутори , а дотогава българина нямаше опит  с подобна търговия и им излезе лошо име
Виж целия пост
# 700
Ползвам продуктите от 1 год. Честно казано не виждам чудодеен ефект...  Confused
Рекламата и начина на разпространение са доста успешни, както навремето цептер и рейнбоу /почти/. Работено е много, ама наистина много върху психологическото въздействие на хората. Навремето когато са открили витамините се е получила подобна психоза и са им предписали какви ли не вълшебства.. Сега, обаче все по-често съветват да се избягват хим. мултивитамини. Grinning Да, но дойде ерата на добавките.. Wink Също толкова вълшебни и изключително необходими!!! Как въобще сме живяли без тях досега? Rolling Eyes Докато се насити пазара и докато някой измисли поредното "чудо" с още по-многообещаващи качества. Вероятно нещо като "минерали от лунни скали".  hahaha

Абсолютно съм съгласна с написаното от "yasmina".
Виж целия пост
# 701
Как въобще сме живяли без тях досега? Rolling Eyes
ами как....отдавна вече всичко е химия и сме пред екологична катастрофа Confusedно кой го е еня Confusedа и всеки организъм си е строго индивидуален-едни са предразположени към някои заболявания.други към втори и т.н.
И също така не само начина на хранене оказва влияние върху здравословното с-я на човек.но това е друга тема.
Виж целия пост
# 702
Можел и някой да ми каже колко струват Коластра и Зелена енергия?
Виж целия пост
# 703
Можел и някой да ми каже колко струват Коластра и Зелена енергия?

Зелена енергия 120капсули - 63 лв.
Коластра 120 капсули - 87 лв.

Това са продажните/клиентски цени. Ако си дистрибутор ползваш специално намаление от около 30%
Виж целия пост
# 704
Здрвейте, момичета, искам да ви задам един въпрос. Синът ми е на почти 4 години, ако искам да му давам от продуктите на Аква Сорс, просто профилактично, за да засиля имунитета му, кой продукт  е най-подходящ и в каква дозировка? От това, което чета в темата ви, най-подходящ ми се струва Колактив, но в каква доза и трябва ли задължително да се консултирам с лекар, като се има впредвид, че Колактив е само хранителна добавка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия