50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 69 976
  • 740
# 720
Трябва им време да изпратят списъци (най-вероятно) до съответния магазин. Затова пишат да се вземат 72 часа по-късно. На мен ми казаха да отида след понеделник.
Виж целия пост
# 721
Спечелих кутия вафли от Троя  Laughing
Виж целия пост
# 722
Еййй точно преди да изпишем темата викам и аз на шега ,на майтап да пробвам с Фантастико и печеля спа уикенд!!!  Crazy Party Blush Много съм хепи.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 723
Отговорът на Фантастико:

"срокът от 72 часа е за да придвижим физически наградата Ви до посоченият от вас магазин, а вие може да си я вземете от магазина до 30 дни най-късно"
Виж целия пост
# 724
Еййй точно преди да изпишем темата викам и аз на шега ,на майтап да пробвам с Фантастико и печеля спа уикенд!!!  Crazy Party Blush Много съм хепи.  Heart Eyes
Честито! Страхотна награда
Виж целия пост
# 725
Мерси,но едва ли ще мога да я използвам. Sad Сега не мога да пътувам,а едва ли ще може да се ползва много след получаването.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 726
аз пък не получавам мейл от фантастико
Виж целия пост
# 727
Аз помрънах тук за Фантастико, че не дават големи награди и хоп 100 лева  Mr. Green
Дали е задължително да се изхарчат накуп?
Виж целия пост
# 728
Те не са ли две игри на Фантастико - едната е за новия магазин в Разсадника и наградите се получават само там; другата е за годишнината на Фантастико и се получават във всички магазини.
Може ли линк за играта за новия магазин, моля.
Виж целия пост
# 729
Те не са ли две игри на Фантастико - едната е за новия магазин в Разсадника и наградите се получават само там; другата е за годишнината на Фантастико и се получават във всички магазини.
Може ли линк за играта за новия магазин, моля.

http://www.fantastiko.eu/newstore/
Виж целия пост
# 730
Те не са ли две игри на Фантастико - едната е за новия магазин в Разсадника и наградите се получават само там; другата е за годишнината на Фантастико и се получават във всички магазини.
Може ли линк за играта за новия магазин, моля.

http://www.fantastiko.eu/newstore/
Hug
Виж целия пост
# 731
Мерси,но едва ли ще мога да я използвам. Sad Сега не мога да пътувам,а едва ли ще може да се ползва много след получаването.  Rolling Eyes
Обади се и попитай. Миналата година спечелих уикенд за двама от един хотел в Банско и можех да го ползвам до 6 месеца след това. И честито!!!
Виж целия пост
# 732
 Hug Благодаря,ще звънна по-късно или утре и ще видим какво ще кажат.
Виж целия пост
# 733
Абе, не съм от София, ама реших и аз да си пробвам късмета в играта на Фантастико. Просто от любопитство.
Спечелих градски велосипед, малко преди да свърши темата. И сега какво, трябва да идвам до София да си го взема  hahaha
Имаш 72 часа  Laughing


Откъде ги печелите тия награди..не виждам нито велосипеди, нито спа уикенди..
Виж целия пост
# 734
Еййй точно преди да изпишем темата викам и аз на шега ,на майтап да пробвам с Фантастико и печеля спа уикенд!!!  Crazy Party Blush Много съм хепи.  Heart Eyes
Честито, това е хубава награда. bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия