Съжителство с две жени

  • 30 552
  • 219
# 120
Ако тъщата е мила, кротка и нежна като мен, достатъчно е само нея да покани. Mr. Green
Виж целия пост
# 121
Човека да не е психично болен?


Възможно е жена му да е фригидна:

Много умело отбягваш въпроса. Та пак да го задам. Grinning
Какво мисли жена ти за това? И въобще знае ли?
Щото е алтернатива също да ти бие шута, пък ти оплождай колкото си искаш доброволки оттам нататък.  Whistling
Коментирали сме идеята, на шега колко хубаво би било някой да я отмени в домакинската работа и секса. Само че аз не се шегувам, а го мисля сериозно.
Виж целия пост
# 122
Да си намери любовница тогава като е фригидна.Тя , ако е фригидна да не е без чувства и достойнство?За мен автора е ненормалник.
Виж целия пост
# 123
Представих си жена с хронично главоболие как промълвя измъчено:"Ох, Мило! Да имаше някоя да ме отмени в секса!" Разчувствах се.
Виж целия пост
# 124
Да си намери любовница тогава като е фригидна.Тя , ако е фригидна да не е без чувства и достойнство?За мен автора е ненормалник.

Направо да се разведе.
Виж целия пост
# 125
А втората жена домакиня трябва ли да има сексуални отношения с теб или с жена ти? Или става дума просто за домашна помощница, или става дума за равноправен партньор за вас двамата? Както ти го описа, ми прилича на нов вид семейство, което в момента се разпространява и в Америка, две жени и мъж, като жените са равнопоставени, т.е. делят и едно легло с мъжът.
Виж целия пост
# 126
Аз се питам кога ние жените ще почнем истински да се борим за равноправие?
Трябва и ние да имаме право на няколко мъже. Sunglasses
Виж целия пост
# 127
Много пъти съм се замисляла и аз Елора, но не познавам мъже които се биха навили на такова нещо .
Виж целия пост
# 128
Ами не е честно те да искат много жени, да изневеряват, а да се цупят когато ние почнем да искаме не само леща.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 129
Аз пък съм виждала такава конфигурация.Българи са си.Живеят си като голямо задружно семейство.Две жени,мъж и две деца.
Но за съжаление някъде по трасето нещо се обърка.....двете жени се залюбиха и изритаха горканчо сам в другата стая.Та в този ред на мисли ще препоръчам на автора да преосмисли идеята си  Laughing
(не лъжа бре)
Виж целия пост
# 130
Абе и аз познавам . Родителите на една моя приятелка вече 20 години живеят с любовницата на бащата .
Виж целия пост
# 131
Абе и аз познавам . Родителите на една моя приятелка вече 20 години живеят с любовницата на бащата .
Ужас! какъв е пък този златен мъж, че да търпи жена му такова нещо... ?  newsm78 Мъжете ли се свършиха, що ли...?
По темата - и аз си мечтая някой да ме отмени в готвенето, но до колкото се познавам и прислужница не бих изтърпяла, камо ли равноправна друга жена.  ooooh!
Виж целия пост
# 132
Абе и аз познавам . Родителите на една моя приятелка вече 20 години живеят с любовницата на бащата .
Ужас! какъв е пък този златен мъж, че да търпи жена му такова нещо... ?  newsm78 Мъжете ли се свършиха, що ли...?
По темата - и аз си мечтая някой да ме отмени в готвенето, но до колкото се познавам и прислужница не бих изтърпяла, камо ли равноправна друга жена.  ooooh!

Може да Му е златен, ти отде знаеш  hahaha
Ако капе злато от кранчето, не ще държи, ама няма и да пуска Joy
Виж целия пост
# 133
Може, може, всичко може. Стана ми любопитно просто колко златен трябва да е, че да търпиш такова унижение толкова години... Или пък ти съвсем да нямаш елементарно самоуважение. И това се среща.  newsm78
Виж целия пост
# 134
Изобщо не е проблем на съвремието.Разврат си е имало от както свят светува.В древен Рим какво е ставало Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия