Съжителство с две жени

  • 30 552
  • 219
# 60
Авторе, опитай! Сподели на жена ти за идеята си и като ти свалят гипса ела да ни разкажеш как е минало.  Peace
Виж целия пост
# 61
Плати на жена да идва да ти готви и чисти. Защо трябва да живееш с нея? Ако искаш секс с две жени, направо си кажи, няма какво са се оправдаваш с домакинстването. То и без това не е женско задължение, ако не си разбрал още.
Виж целия пост
# 62
Явно идеята с втора жена домакиня не  буди ентусиазъм. И сега имаме домашна помощница. Може да се наеме персонал, който да върши всички задължения, но това е персонал, с когото трябва да се разправят и менажираш в собственият си дом.Децата израстват гледани от детегледачка, баби, дядовци, детски заведения.
Явно концепцията е по-скоро за човек, който няма нужда да ходи на работа и може да е близо до децата си.
Виж целия пост
# 63
Явно идеята с втора жена домакиня не  буди ентусиазъм. И сега имаме домашна помощница. Може да се наеме персонал, който да върши всички задължения, но това е персонал, с когото трябва да се разправят и менажираш в собственият си дом.Децата израстват гледани от детегледачка, баби, дядовци, детски заведения.

Ами остани вкъщи и си гледай децата. Или втората домакиня и вторият домакин да ви ги гледат.

ПП При твоя сценарий, втората домакиня с какво е по-различна от детегледачка?
Виж целия пост
# 64
Явно идеята с втора жена домакиня не  буди ентусиазъм. И сега имаме домашна помощница. Може да се наеме персонал, който да върши всички задължения, но това е персонал, с когото трябва да се разправят и менажираш в собственият си дом.Децата израстват гледани от детегледачка, баби, дядовци, детски заведения.
С какво другата жена ще е по-добра? Пак не им е майка. Или? Втора майка ще е ?
Виж целия пост
# 65
Като прочетох темата ти се сетих за този филм: http://www.imdb.com/title/tt1329470/?ref_=fn_al_tt_1
Ако нямаш предразсъдъци към азиатското кино, препоръчвам  Wink

Иначе доста интересно, но не мисля, че е осъществимо. Най-малкото ще е доста сложно от получените нови връзки, това значи баланс между двете жени, между новата 'съпруга' и настоящите деца, между теб и нея плюс евентуално новите родени наследници. Интриги, удари под кръста, игри - баш като в харем, в който се борят за предразположението ти. Екшън. Може и да ти харесва такава динамика, де  Laughing

п. п. след като настоящата (бивша Mr. Green ) жена е кариеристка, и тя ще се включи в издръжката на новата, така че не берете грижа за финансовото състояние на автора.
Виж целия пост
# 66
Според мен, на авторът му тежи, че децата не са гледани от майката, а от детегледачки, баби и т.н. Тези неща е трябвало да се  уточнят преди да се раждат деца. Съмнявам се съпругата да е била хрисима домакиня отдадена единствено на съпруг и дом и изведнъж е станала кариеристка.
Виж целия пост
# 67
Явно идеята с втора жена домакиня не  буди ентусиазъм. И сега имаме домашна помощница. Може да се наеме персонал, който да върши всички задължения, но това е персонал, с когото трябва да се разправят и менажираш в собственият си дом.Децата израстват гледани от детегледачка, баби, дядовци, детски заведения.

Ами остани вкъщи и си гледай децата. Или втората домакиня и вторият домакин да ви ги гледат.

ПП При твоя сценарий, втората домакиня с какво е по-различна от детегледачка?
с нищо. Май иска да спести пари от детегледачка.
Виж целия пост
# 68
Аз пък се сетих за един друг филм: Средиземноморска кухня, само че там жената живееше с 2ма мъже и всичко си им беше тип-топ. Идеята не е лоша, аз разбирам какви подбуди има автора, но едва ли би могла да се реализира, та дори и всички в този дом да са ОК с това. Одумването и общественото мнение ще скапят всичко.
BTW филмът е много як, авторът може да го гледа, да придобие представа поне Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Според мен, на авторът му тежи, че децата не са гледани от майката, а от детегледачки, баби и т.н. Тези неща е трябвало да се  уточнят преди да се раждат деца. Съмнявам се съпругата да е била хрисима домакиня отдадена единствено на съпруг и дом и изведнъж е станала кариеристка.

Явно в това е проблемът. А не парите.
Нещата да се правят с любов, отвътре да й идва на жената, да приема тия неща с любов, а не като платено задължение.
Ражда и отглежда деца с любов, чисти и готви с любов за семейството си, посреща мъжа си с любов.
т.е. отдадена единствено на семейството и мъжа си?
Виж целия пост
# 70
И сега имаме домашна помощница.
Като имате, защо жена ти домакинства?
Значи й остава само един проблем - трябва да спи с теб. Вероятно няма да има проблем с втората жена след като щя я освободи от това досадно задължение.
Виж целия пост
# 71
За втора съпруга, само азиатка. Кротки, послушни, боготворящи Мъжа. Попаднах на интересно четиво за "добрата домакиня". Четете момичета и се срамувайте. http://jenite.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B … l.a_i.314740.html
Виж целия пост
# 72
Ох, аз си обичам семейството, но в деня, в който ме засечете да мия тоалетната с любов, моля някой да ме застреля.
Виж целия пост
# 73
Има и българки. Въпрос на възприятия, както и отношение .  Не съревнование с мъжа.
Индивидуално е. Можеш да се занимаваш с това, което ти доставя удоволствие, без изцяло да си отдадена на него, още повече когато финансово не се налага.  Или пък се споразумяваш в началото на връзката кой какво иска.

Иначе при еднаква заетост, `поделянето` с или без преговори се подразбира. Wink

А пък за спането, ако е досадно, защо въобще двама души са заедно?
Виж целия пост
# 74
Здравейте, аз съм мъж на 33 години. Отдавна ми се върти една идея и ми е интересно реакцията, женската гледна точка. Женен съм от около 9 години, имаме 2 деца, със съпругата ми имаме хармоничен брак. Проблемът е че тя е отдадена на кариерата. На този етап дохода ми е много над българските стандарти. Какво би станало ако заживея с още една жена, която да се грижи за домакинството. Говоря за равнопоставени взаимоотношения, общи деца. Това което ще и предложа е сигурност, възможност да бъде майка и домакиня. Съпругата ми е много стойностен човек, когото аз много уважавам.Не сме някакви парвенюта, всичко съм постигнал сам.Вероятно никога няма да събера кураж да реализирам тази идея, но ми е интересна женската гледна точка.
Хм  newsm78
Хармоничен брак? Какво значи това?
Тя е отдадена на кариерата. А ти?
Да заживееш с още една жена, която да се грижи за домакинството. Как си го представяш? Тя живее с вас? Или ти живееш с нея? В какви взаимоотношения? До кога? А като й омръзне тази грижа за домакинството? А ако се породят чувства? Хич не ми е ясно как ти е хрумнало и как си представяш това да стане.
"равнопоставени взаимоотношения, общи деца" - с новата жена ли??
"Това което ще и предложа е сигурност, възможност да бъде майка и домакиня."  newsm78 newsm78 Как ще й предложиш сигурността? С договор ли? Срочен, безсрочен?
"... да бъде майка и домакиня". Ами тя и без твоята сигурност може да бъде. Защо ще й е нужно ти да й даваш някаква си сигурност?
"всичко си постигнал сам" ... ама тя била отдадена на кариера. Значи нейната кариера не е успешна. Не ти ли е помогнала в това, което си постигнал?

Очаквам да разбера какво мисли съпругата ти за твоята идея.
И да споделиш някой ден, ако си успял да реализираш идеята си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия