Защото, както и да наречеш подобно съжителство, то реално си е съперничество и непрестанна борба за надмощие.
Съмнявам се, че дори и жена ти да се навие и да й доведеш "помощница", ти самият едва ли дълго ще издържиш в подобен ад.

ако сериозно си го мислиш значи че не я обичаш истински или как да го кажа не както в началото на вашата връзка.проблема е в твоя телевизор.вземи се стегни ако искаш в бъдеще да си с жената ти.не си търси оправдания от сорта че искаш две жени у вас.вместо да се чудиш какво ново да "боднеш" -сближи се с жена си.иначе наистина ще се отдалечите един от друг и ще се разделите.ако нещо не ти допада в писаното извинете това е истината

... Ще си заживеете още по-щастливо.
'начи
,че ги каниш.ти представяш ли си всичките накуп да дойдат?


Като връстници и приятели около тях ще са в семейства с двама родители.Препоръчани теми