След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -198

  • 28 262
  • 743
# 225
Всичките изглеждат гротески  hahaha hahaha hahaha hahaha
Даже и Коришко  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 226


Тука Елка е много хубава.
Виж целия пост
# 227
Скрит текст:
Елини Hug Heart Eyes Heart Eyes Доре  Hug Heart Eyes Heart Eyes
О, да, в туити доста народа пише и то постоянно, и то на кого ли не, изреждат ги всички подред Laughing Ама нека Naughty
Всъщност факт е, че през 1-та половината 1-ви сезон Айшето се справяше прекрасно, във втората половина обаче имаше доста фалове ooooh! ooooh! Ще кажеш, че нарочно започна да я загрозява, може Кито да й е казал, плескай я, прави я на грозилник, че да не лови много око, че си отидох иначе   Joy Joy Joy Joy

Добре, а кой е стилиста сега newsm78, защото в първите серии 2 сезон и дрехите бяха добре, и грима, а сега нещо и двете неща вкупом се сбръчкаха Whistling Дано е временно Praynig

Съшият, който я стъкмяваше като тетка в последните серии на 1-ви сезон. Crossing Arms Като го търсеше Йо под дърво и камик, бягаше цял епизод напред-назад с една разгърпана риза. Ето, сега е пак така облечена. ooooh!

Този Къванч какви сини очи вади. Crazy
Виж целия пост
# 228
Всичките изглеждат гротески  hahaha hahaha hahaha hahaha
Даже и Коришко  Joy Joy Joy

Може пък нарочно да са търсили такъв ефект  newsm78 Нали всичко ще е огън и напрежение в серията, та нарочно да са ги дегизирали като пожарникари, за подчертаване на напрежението  Joy  Joy  Joy То и дрешките на Дафа са все едно излиза от окопа, с тая маскировъчна риза и войнишки кубинки  Mr. Green
Пишете, че това вероятно е стила на самата Елчин  newsm78 Не съм сигурна, че биха и позволили да налага свой стил на обличане, ако не съответства на вижданията на сценариста и режисьора за конкретната сцена. Предполагам, че са преценили, че така трябва да изглежда човек, работещ много часове в прашен и тъмен склад, с много тичане и напрежение. Не забравяйте, че тя не е секретарка или асистентка на шефа, дори дизайнер не е, не работи в офис, та да е на токчета и с красив тоалет  ooooh! Но е вярно, че поне огромните размъкнати ризи можеха да ни спестят  Mr. Green
Виж целия пост
# 229
А тия ризи къде си ги вързва на кръста, било много актуално да се ходи така, също и раничките кожени.
Стила й от началото на сезона ми харесва, и скъсаните дънки ми харесват и кубинките, но някак за тая работа дето я върши, не и прилягат много. Все пак не е в маалата, а в офис . Ама за тия размъкнати ризи съм категорично против  ooooh!
Виж целия пост
# 230
Диди, в края на първи сезон беше и дизайнер, и асистент и всичко, но си я обличаха с ризите и толкова. А, как я бяха стъкмили на годежа? ooooh! Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Виж целия пост
# 231
Диди, в края на първи сезон беше и дизайнер, и асистент и всичко, но си я обличаха с ризите и толкова. А, как я бяха стъкмили на годежа? ooooh! Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Жълтите пръсти няма да ги забравя никога  Sick

А тия какви са ми хубави, така ме радват значи
Написал е - Любима....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 232
Диди, в края на първи сезон беше и дизайнер, и асистент и всичко, но си я обличаха с ризите и толкова. А, как я бяха стъкмили на годежа? ooooh! Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Жълтите пръсти няма да ги забравя никога  Sick
Да, като остави пръстена на масата. ooooh! Може ли да изпуснат такъв детайл?
Ето я в еп.50. Цял епизод тичаше с една раздърпана риза. Еми, извинявам се! Stop Да имаш актриса с физическите данни на Елчин и да я обличаш така. Crossing Arms


 

ooooh!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 233
Ох, тая риза е отврат направо, а на моменти дрехите и бяха супер, ама какво им стана .... Crossing Arms
Виж целия пост
# 234
Диди, в края на първи сезон беше и дизайнер, и асистент и всичко, но си я обличаха с ризите и толкова. А, как я бяха стъкмили на годежа? ooooh! Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Peace И непрестаните и връхни дрехи като това черното върху дънките от последния епизод, едва ли е най подходящо при експедиторското ежедневие.Дънките и стояха перфектно. Какво крие като има прекрасна физика. Вместо да я покажат непрекъснато я навличат с нещо си. Такова красиво момиче. Е едва ли някой насила ще и метне тези торби. Вярно че има хора, които отговарят за външния вид,за пресъздадения образ, но все пак не може хубавото да се скрива и артиста да няма мнение по външния си вид. Как пък Нера не я оставиха един път зле облечена. Дария е по добре изглеждаща на моменти още от първи сезон.
Виж целия пост
# 235




Подобни варианти на прическа, но й стоят по различен начин.




Все плитки, ама има значение. Wink
Виж целия пост
# 236
Tука е супер
И тука колко е красива  Heart Eyes

Кукла, кукла, и какво им пречи да си я гримират по този начин, колко е красива с лек грим  Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
Много е нежна с лек грим.
Когато имаше проблем с очите беше естествена сладурана.
Виж целия пост
# 238
Аз също не харесвам начина, по който я обличат, просто търся някакво обяснение за нелепите и грозни дрехи, с които я стъкмяват. И на годежа, и булчинската рокля, и черната драперия от несъстоялото се парти с Памир, и ред още нескопосани чергила.....Може да са рекламни договори, защото марките са реномирани и да изхождат от презумпцията за хубавия кон и съдрания чул  newsm78
Както и нашийниците, с които не се разделя от началото на сезона и които не мога да понасям. Може да са модерни много, може да са реклама, на мен не ми харесват  Mr. Green
Както и да е, просто мисля, че това едва ли е стила на самата Елчин. Например черната рокля от партито на Елидор - пак Рутко я беше облякъл, вероятно тя е имала решаващия глас, там беше направо чудесна, много красива и стилна.
Накрая ще реша, че всички дружно се опитват да загрозят Елка  Joy  Joy  Joy

Ели, на Нера ролята и е такава - за нея е непростимо да бъде зле облечена  Laughing Има парите, времето и желанието да изглежда добре.
Виж целия пост
# 239
Tука е супер
И тука колко е красива  Heart Eyes

Кукла, кукла, и какво им пречи да си я гримират по този начин, колко е красива с лек грим  Heart Eyes
Ирко  Heart Eyes Hug ми ади де ,ма Айшето предпочита тежките гримове ooooh!,а тук е гримирана от тези които вече са ги махнали  #2gunfire

и още една клюкина  Mr. Green
Первый стилист сериала Гюляй Куриш,покинувшая проект вместе с командой Метина Балекоглу,вчера ответила фанатке,что возможно вернулась бы,если ее пригласят продюсеры
Эвеееет,верните ее нам 😭

дано да я повикат и да уволнят сегашния стилист ,може да забере и Айшето със себе си   Mr. Green



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия