
Даже и Коришко
Доре

Ще кажеш, че нарочно започна да я загрозява, може Кито да й е казал, плескай я, прави я на грозилник, че да не лови много око, че си отидох иначе

, защото в първите серии 2 сезон и дрехите бяха добре, и грима, а сега нещо и двете неща вкупом се сбръчкаха
Дано е временно 
Като го търсеше Йо под дърво и камик, бягаше цял епизод напред-назад с една разгърпана риза. Ето, сега е пак така облечена. 


Нали всичко ще е огън и напрежение в серията, та нарочно да са ги дегизирали като пожарникари, за подчертаване на напрежението
То и дрешките на Дафа са все едно излиза от окопа, с тая маскировъчна риза и войнишки кубинки
Не съм сигурна, че биха и позволили да налага свой стил на обличане, ако не съответства на вижданията на сценариста и режисьора за конкретната сцена. Предполагам, че са преценили, че така трябва да изглежда човек, работещ много часове в прашен и тъмен склад, с много тичане и напрежение. Не забравяйте, че тя не е секретарка или асистентка на шефа, дори дизайнер не е, не работи в офис, та да е на токчета и с красив тоалет
Но е вярно, че поне огромните размъкнати ризи можеха да ни спестят
Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.

Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
Може ли да изпуснат такъв детайл?
Да имаш актриса с физическите данни на Елчин и да я обличаш така. 



Да не кажа, че и на сватбата не използваха предимствана на тялото, косата и излъчването й. Можеха да я направят булка-кукла.
И непрестаните и връхни дрехи като това черното върху дънките от последния епизод, едва ли е най подходящо при експедиторското ежедневие.Дънките и стояха перфектно. Какво крие като има прекрасна физика. Вместо да я покажат непрекъснато я навличат с нещо си. Такова красиво момиче. Е едва ли някой насила ще и метне тези торби. Вярно че има хора, които отговарят за външния вид,за пресъздадения образ, но все пак не може хубавото да се скрива и артиста да няма мнение по външния си вид. Как пък Нера не я оставиха един път зле облечена. Дария е по добре изглеждаща на моменти още от първи сезон. 





Tука е супер 
И тука колко е красива 











Tука е супер 
И тука колко е красива 












ми ади де ,ма Айшето предпочита тежките гримове
,а тук е гримирана от тези които вече са ги махнали 

Препоръчани теми