Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 112 910
  • 741
# 120
Вижте и ЛФ, имам мейл и пише -30% и има подарък над определена сума, точно за Керастаз.
Виж целия пост
# 121
Някой получи ли пратка от LF от черния петък

Все още не. такова чакане не съм чакала.  Grinning
Виж целия пост
# 122
Вече се чудя дали, след като е минало толкова време ще пристигнат изобщо?
Виж целия пост
# 123
Аз ще изчакам още и тогава ще им пиша пак.
Виж целия пост
# 124
Момичета не се притеснявайте! Пратките се бавят, заради празниците.
Виж целия пост
# 125
И аз все още чакам от LF поръчката от черния петък. Дано да я дочакам.
Виж целия пост
# 126
  А защо не поръчвате чрез превозвач? Според мен, е по-прагматично и удобно.
Аз съм на същото мнение, затова и така и правя. Абонирана съм за кутията на ЛФ всеки месец, получавам я чрез посредник, струва ми 4лв и имам проследяемост на пратката. Пристига до средата на месеца.
Поръчах кутията и за майка ми, на 08.12 с безплатната доставка, защото живеем в различни градове. Никаква информация за нея. Лично аз предпочитам да дам 4-5лв за доставка и да си спестя всички чуденки и нерви.
Виж целия пост
# 127
4лв за доставка до кое населено място и с кой превозвач?
Виж целия пост
# 128
4лв за доставка до кое населено място и с кой превозвач?
Използвам услугите на GGBG, но си взимам пратката от офиса им в София, затова плащам само транспорта от Англия 2лв на килограм. Пазарувам от години онлайн и когато мога, гледам да избегна доставката с нашите пощи.
Виж целия пост
# 129
4лв за доставка до кое населено място и с кой превозвач?
Използвам услугите на GGBG, но си взимам пратката от офиса им в София, затова плащам само транспорта от Англия 2лв на килограм. Пазарувам от години онлайн и когато мога, гледам да избегна доставката с нашите пощи.
Ох, тъкмо се зарадвах, че има по-евтин превозвач.
Аз, както вече споменах, плащам и куриер в България и сметката скача. Но всеки си преценява.  Peace
Виж целия пост
# 130
Запис,отдавна не съм поръчвала козметика,след като промениха прага за БД от Feelunique, но ми посвършиха кремовете и ще чакам добри предложения  Blush
Виж целия пост
# 131
Днес получих 2 пратки от черния петък от ЛФ.  Party
Виж целия пост
# 132
Някой получи ли кутията за декември от ЛФ? Интересно ми е какво има в нея, защото в момента е бонус за поръчки над 65 паунда. Керастаз в момента е на изгодни цени в този сайт, в другите не съм гледала.
Виж целия пост
# 133
Днес случайно минах през пощата и пратката ми от ЛФ беше там . Днес я бяха получили. Но като я отворих се разочаровах. Пишеше ,че при поръчка над 65 GBP ще имам mistery bag  с продукти изненада на стойност 50 паунда, но има една малка платнена торбичка 15/20 см и вътре имам 3 мостри пакетчета по 1 мл на кремове за очи  #Crazy и ваучер за 25 паунда при поръчка на зеленчуци от някакъв сайт. Поръчката ми беше за 74 паунда и голямо бързане да поръчам на черния петък , наистина се оказа мистериозна чанта с  3 мостри за 1 лв.  Моля ако някой е получил поръчка от черния петък в ЛФ  и е била за повече от 65  GBP и да ми каже какво имате във вашите мистериозни торбички подарък.
Виж целия пост
# 134
А-хааа, аз точно за торбичката питам. То си пише bag, а на мен ми се искало да е box  Crossing Arms  hahaha. Нищо, пуснах днес една поръчка, че ми се бяха изчерпали маските, а в България са с поне 8-10 лв. по-скъпи, че и бонус Бен Сатен 1 има.
През минали години подаръците бяха много приятно изненадващи, но нищо чудно да започват да се излагат и те. Първо бяха недействащите кодове, сега мижавите торбички...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия