Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 112 910
  • 741
# 285
Kодът не го хвана, но минах и аз на евро и доставката стана 5,99евро, а като съм в паудни е 11.99 ;д
Цените на продуктите са различни в лири и в евро.
Пример
https://www.lookfantastic.com/mac-eye-shadow-x-15-warm-palette/1 … ;widget_id=609381
В евро тази палитра е 85, в лири е 49,5.Не съм сравнявала дали при всички марки е така, но проверявайте преди да поръчвате.
Виж целия пост
# 286
Да ви се оплача, то май само аз пиша тук  Laughing реших да направя една поръчка от ФЮ, но ми отхвърли картата (плащам през Paypal) и то няколко пъти Grinning А с тази карта съм поръчвала и преди от сайта...
Виж целия пост
# 287
Можеш да ги попиташ на live chat каква е причината за отхвърляне на картата.
Виж целия пост
# 288
Включвам се да следя  Peace
Виж целия пост
# 289
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..
Виж целия пост
# 290
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..

Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...
А какво да правиш сега незнам ? Освен да пишеш на емайла на сайта или да им се обадиш по телефона .. Друго незнам какво може да направиш .. Нека някой друг ако знае да помогне
Виж целия пост
# 291
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..

Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...
А какво да правиш сега незнам ? Освен да пишеш на емайла на сайта или да им се обадиш по телефона .. Друго незнам какво може да направиш .. Нека някой друг ако знае да помогне
Ако имаш онлайн банкиране погледни транзакцията дали я има и от кого е, ако не си сигурна, си блокирай картата. Банката ще ти съдействат, обясни им, че имаш съмнения за открадната карта/информация. И винаги проверявай сайта, от който пазаруваш, че в последно време има доста съмнителни сайтове с примамливи цени, които крадат данни от карта.
Виж целия пост
# 292
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..

Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...
А какво да правиш сега незнам ? Освен да пишеш на емайла на сайта или да им се обадиш по телефона .. Друго незнам какво може да направиш .. Нека някой друг ако знае да помогне
Ако имаш онлайн банкиране погледни транзакцията дали я има и от кого е, ако не си сигурна, си блокирай картата. Банката ще ти съдействат, обясни им, че имаш съмнения за открадната карта/информация. И винаги проверявай сайта, от който пазаруваш, че в последно време има доста съмнителни сайтове с примамливи цени, които крадат данни от карта.

Няма транзакция. Картата е виртуална, а сайта знам, че не е съмнителен. Много американци си поръчват козметика от него и то без проблем. Писах на марката и на банката ми. За сега имам отговор само от банката, който казва, че трябва да им пратя кореспондецията с продава, а аз нямам такава..
Виж целия пост
# 293
Транзакцията няма да се отрази веднага в онлайн банкирането. Може да минат и няколко дни. Търговецът има 45 дни да изтегли парите,дотогава могат да стоят само блокирани. Разбира се повечето търговци  ги дърпат веднага,но ми се е случвало и да мине седмица. Най-добре пиши на сайта,от който си поръчала,дали всичко е наред с поръчката и с плащането.
Виж целия пост
# 294
Скрит текст:
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..

Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...
А какво да правиш сега незнам ? Освен да пишеш на емайла на сайта или да им се обадиш по телефона .. Друго незнам какво може да направиш .. Нека някой друг ако знае да помогне
Ако имаш онлайн банкиране погледни транзакцията дали я има и от кого е, ако не си сигурна, си блокирай картата. Банката ще ти съдействат, обясни им, че имаш съмнения за открадната карта/информация. И винаги проверявай сайта, от който пазаруваш, че в последно време има доста съмнителни сайтове с примамливи цени, които крадат данни от карта.
[/quote
Няма транзакция. Картата е виртуална, а сайта знам, че не е съмнителен. Много американци си поръчват козметика от него и то без проблем. Писах на марката и на банката ми. За сега имам отговор само от банката, който казва, че трябва да им пратя кореспондецията с продава, а аз нямам такава..
Ако си с ДСК, виж в "движения по карти" на виртуалната карта, трябва да има блокирана сума. Иначе както ти е писала Лили, питай търговеца дали има транзакция при него минала.
Виж целия пост
# 295
Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...

   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 296
Пиши на сайта, че са ти блокирали сумата и да я отблокират. След това до 10 работни дни би трябвало да си получиш сумата обратно.
Виж целия пост
# 297
Скрит текст:
Здравейте и моля помогнете ми!! Направих поръчка в Tarte.. въведох си данните, след това данните за картата и минавам на плащане. И хоп излезна ми съобщение, което казва, че картата ми е отхвърлена, НО парите ми ги дръпнаха!! Какво да правя? Моля, помогнете ми..

Точно за това винаги ме е било страх да поръчвам от чуждестрани сайтове с карта ..... има много такива случаи като твоя , не си първата нито последната.. за това винаги пазарувам от козметични магазини или от сигурни сайтове  , но само с наложен платеж .. Никога не бих дала данните си от картата на някакъв си сайт  ...
А какво да правиш сега незнам ? Освен да пишеш на емайла на сайта или да им се обадиш по телефона .. Друго незнам какво може да направиш .. Нека някой друг ако знае да помогне
Ако имаш онлайн банкиране погледни транзакцията дали я има и от кого е, ако не си сигурна, си блокирай картата. Банката ще ти съдействат, обясни им, че имаш съмнения за открадната карта/информация. И винаги проверявай сайта, от който пазаруваш, че в последно време има доста съмнителни сайтове с примамливи цени, които крадат данни от карта.
[/quote
Няма транзакция. Картата е виртуална, а сайта знам, че не е съмнителен. Много американци си поръчват козметика от него и то без проблем. Писах на марката и на банката ми. За сега имам отговор само от банката, който казва, че трябва да им пратя кореспондецията с продава, а аз нямам такава..
Ако си с ДСК, виж в "движения по карти" на виртуалната карта, трябва да има блокирана сума. Иначе както ти е писала Лили, питай търговеца дали има транзакция при него минала.

Хм, сега пише, че има транзакция, но никъде не пише да е блокирана.. В сайта на Tarte няма направена поръчка.
Виж целия пост
# 298
Може нещо да е станало и да не са я получили в сайта, а от банката да са блокирали парите, най-добре се обади на телефона на кол центъра и им обясни случилото се, за да отблокират сумата. Може би ще трябва да им пратиш скрийншот, че нямаш направена поръчка в сайта като доказателство.
Виж целия пост
# 299
Идвам с добра новина по моя случай и малко разяснения ;д
Та след като ми отхвърлиха картата светавично писах на марката и чаках отговор. Днес се обадих в банката и те ми казаха, че е извършено плащане, но щом нямам отчетена поръчка, се налага да изпратя кореспондецията си с марката за доказателство, че няма направена транзакция. През това време от Тарт ми отговориха това, което банката искаше от мен, пратих им го и парите ми ги върнаха буквално веднага.  Grinning
Изводът ми от тази случка е, че трябва човек да е настоятелен и да си търси правата, защото лично аз не съм от тоя тип хора. Дори и бях сигурна, че тези пари никой няма да ги върне, но съм грешала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия