~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 191
  • 743
# 270

   Neidjal Hug

Благодаря bouquet


Чак 5-я се отвори Laughing

Приятна вечер
Hug

Радвам се, а на теб приятно гледане(ако още не е свършил епизода, аз докато се включа май вече е).
Монтаж на сцена от 23 серия и то какваааааа, Heart Eyes вечерята на Ляле, и Онур. 1dating

https://vk.com/club116464248?z=video323016835_456239316%2Fd13dbb … l_wall_-116464248

Предстои ни много романтична серия, loveuuu нямам търпение smile3539 за нея.
Виж целия пост
# 271

   Neidjal Hug

Благодаря bouquet


Чак 5-я се отвори Laughing

Приятна вечер Hug

Здравейте,

Аз гледам ВО ето тук:

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

за сега няма проблем с връзката Simple Smile

Виж целия пост
# 272
Нани  Hug  благодаря и на теб  са линка bouquet

Държах два резервни отворени канала да не изпусна нещо , но имаше много диалози и не разбрах нищо Laughing

  Едно стана ясно , че сестрата на Джансу  е също влюбена в Кенан , но той си обича единствено  Джансу!






Много обяснения и сълзи имаше накрая но трябва да имам търпение до превода.



Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 273


Нани  Hug  благодаря и на теб  са линка bouquet

Държах два резервни отворени канала да не изпусна нещо , но имаше много диалози и не разбрах нищо Laughing

  Едно стана ясно , че сестрата на Джансу  е също влюбена в Кенан , но той си обича единствено  Джансу!




Много обяснения и сълзи имаше накрая но трябва да имам търпение но превода.



Лека нощ Hug

Тази сцена накрая я чаках от доста време, Simple Smile
И аз трябва да се въоръжа с търпение за превода Simple Smile
Много ми харесва сериала, дано да имат добър рейтинг и да продължат да го снимат Simple Smile
Лека нощ Simple Smile
Виж целия пост
# 274
https://www.youtube.com/watch?v=XI4xpYPnhpg&feature=youtu.be

Трейлър за следващия епизод
Виж целия пост
# 275

Благодаря  Peace
Виж целия пост
# 276


  И аз благодаря за фрагмана  Катрина Hugbouquet

 Толкова светкавично появяване на фрагман не бях виждала до сега Shocked Shocked Shocked smile3525

  Явно ВО има сериозни и много фенове в Турция и не само
Виж целия пост
# 277
http://asklaftananlamaz.fragmanlarim.com/ask-laftan-anlamaz-20-bolum-fragmani/    И "Любовта ..." има.
Виж целия пост
# 278
Добро утро! Hug Hug Hug

Рейтингът и на двата сериала не е от най-добрите. Peace

Тотал



АВ и АВС

Скрит текст:



Много ми хареса Фуркан в 309. Heart Eyes



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 279
  Привет!!!
 да пусна най- популярните неща според социологичните проучвания Laughing Laughing
  снощи най-обсъждани:

 най-популярни двойки:

най-популярни мъже:

най-популярни жени:

   Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 280
Мариолче, Hug bouquet

Брех, нашите, с изключение на Бурак и Ханде, не ги долюбват в социалните мрежи, не искат да ги обсъждат значи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пък "Киралък ашк" и в петък, и в събота го обсъждат. Wink Peace
Виж целия пост
# 281
  Снежи Hug Hug
  направило ми е впечатление,че продуценти и канали се съобразяват и с тези проучвания newsm78
  Ханде Ерчел е много харесвана напоследък.
 Heart Eyes Hug bouquet
Виж целия пост
# 282
Мариолче,  Hug в какъв смисъл се съобразяват? Наблюденията ми са, че ако официалният рейтинг е нисък, спират сериала, без да ги е еня за настроенията в социалните мрежи.  Peace За Ханде Ерчел - не знам, може и така да е, на мен лично обаче не ми харесва. Peace
Виж целия пост
# 283
 Снежи Hug Hug Hug Hug
 Сериала на Ханде е много коментиран в мрежите и се предпазват от нападки в тях,макар и рейтингите да не са много добри.Знаеш,коя част от тр. население е най-активна там Wink Wink Wink
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet
 
Виж целия пост
# 284
Привет, момичета! Благодаря за всичко споделено. Hug
Не съм гледала все още новия епизод на ВО, но изгледах фрагмана. Не съм сигурна до колко разбрах правилно, но докторът каза на Мерт, че баба му има рак - трети стадий. Чудя се дали това не е поредната игра, с която цели да ги раздели с Едже? newsm78
Аз започнах да гледам и Любов под наем от любопитство за приликите с ЛНД и смея да твърдя, че ми хареса даже повече от ЛНД. Главните герои са наистина страхотни и ме изненадва, че Елчин е след Ханде в класацията. Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия