~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 189
  • 743
# 390

Славенче Hug теб тогава те очаквам с капела и пера.... Peace

Тогава ще приличам на кокошка от висшето общество на курника Whistling
Виж целия пост
# 391

Славенче Hug теб тогава те очаквам с капела и пера.... Peace

Тогава ще приличам на кокошка от висшето общество на курника Whistling
но няма да останеш не забелязана.... Whistling Whistling Whistling
Наде Hug
Виж целия пост
# 392

Славенче Hug теб тогава те очаквам с капела и пера.... Peace

Тогава ще приличам на кокошка от висшето общество на курника Whistling
rotfImao rotfImbo

Гости. Simple Smile Heart Eyes

Младоженците Heart Eyes Heart Eyes и кръстниците. Party

Виж целия пост
# 393
Мерси за всичко споделено, момичета! Hug bouquet Hug

Тази вечер сме на сватба. Party Wink Heart Eyes

Виж целия пост
# 394
Хм, след време заради премълчаните истини, Crossing Arms ще им излезне на всички през носовете.
Скрит текст:
Мама ни за что не должна узнать правду, Лале...
Виж целия пост
# 395
Още малко и ще гледаме следващата серия на Номер 309
Тоалета не съм приготвила, ама пуканките са купени. Joy
Интересно след сватбата на къде ще се развият нещата - дали няма нещо около договора да стане. Whistling
Нещо все ще се случи. newsm78
Виж целия пост
# 396
Лалето ще си трае заради майка й, защото знае че ще си резне всички пътища към Онур после  hahaha hahaha hahaha Тя затова още на предишната сватба си замълча пред нея  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 397
Относно завещанието на дядото, то и Филиз е засегната. Тя също не знае за него и съответно за съревнованието на братовчедите.
Виж целия пост
# 398
Относно завещанието на дядото, то и Филиз е засегната. Тя също не знае за него и съответно за съревнованието на братовчедите.
Хи, хи, вярно. Laughing
Веднъж Бети и тъпият й син се изпуснаха пред нея в градината по въпроса със завещанието, и женитбата й с маминото синче, и Филизка им каза, че ако е вярно, ще ги подпали живи, rotfImao rotfImbo (перифразирам, но беше в този смисъл) и двамата набързо замазаха положението.
Те просто не знаят какво ги чака един ден Joy след като Филиз научи. Mr. Green
Охххх, спомних си я в първа серия каква чорлава ooooh! и тресаща се като слоница Joy се появи пред синковеца и сие, беше на успокоителни, като хваната от гората, Joy hahaha направо си умирам от смях само при мисълта какво ги очаква двамцата. Joy
Във връзка с това, колкото и да подивее нашата Лялушка, ще ни се стори песен пред подивяването на истинската лъвица Филизка. rotfImao rotfImbo
Голям олигофри ми е Курти. Tired
Виж целия пост
# 399
Нали й разказаха после на Филиз  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 400
Така ли, във въпросната сцена двамцата яко се спекоха и отклониха разговора в друга посока, не знам кога са и разказали истината, Thinking може да ми е убягнал момента с признанието им, но все си мисля, че и Филизка не знае?! Thinking
Виж целия пост
# 401
Когато се разбра какъв е пола на бебето на Онур и разказаха и тя тогава се амбицира да забременее  Laughing
Виж целия пост
# 402
Когато се разбра какъв е пола на бебето на Онур и разказаха и тя тогава се амбицира да забременее  Laughing
Брех, Филиз знае цялата истина от-до и те още са живи, Mr. Green не е истина просто. Joy
Убягнал ми е момента, защото гледам с мишката, а когато гледам онлайн едва издържам някои персонажи и тогава ставам, сядам, и така.
Виж целия пост
# 403
Когато се разбра какъв е пола на бебето на Онур и разказаха и тя тогава се амбицира да забременее  Laughing
Брех, Филиз знае цялата истина от-до и те още са живи, Mr. Green не е истина просто. Joy
Убягнал ми е момента, защото гледам с мишката, а когато гледам онлайн едва издържам някои персонажи и тогава ставам, сядам, и така.
То Ерол й каза, че се е оженил за нея от любов  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 404
Когато се разбра какъв е пола на бебето на Онур и разказаха и тя тогава се амбицира да забременее  Laughing
Брех, Филиз знае цялата истина от-до и те още са живи, Mr. Green не е истина просто. Joy
Убягнал ми е момента, защото гледам с мишката, а когато гледам онлайн едва издържам някои персонажи и тогава ставам, сядам, и така.
То Ерол й каза, че се е оженил за нея от любов  hahaha hahaha hahaha
голяма любов Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия