Game of Thrones Teмa 25 - "He brings the storm."

  • 83 558
  • 742
# 30
А кой е добър избор за таз лудата? Не давам замотания Джон, горкичкия Джора също. Да си взима Даариото да я опрашва там безкрайно и да не създава главоболия на нормалните хора.

Ако признаят Джендри е  добър избор.
 Всъщност и Тирион е вариант... Thinking
Виж целия пост
# 31
Може да загубят войната и Бял Бродник да седне на трона. Денерис се жени за него и ето ви Песента за огън и лед.  Grinning
Виж целия пост
# 32
Може да загубят войната и Бял Бродник да седне на трона. Денерис се жени за него и ето ви Песента за огън и лед.  Grinning

Денерис трябва да умре, за да има интрига.
Виж целия пост
# 33
Заедно с другите 2 дракона
Виж целия пост
# 34
запис
не съм прочел и един спойлер до тук, така че абсолютно нищо не знам и не подозирам.
От една страна е дразнещо да не мога да ви чета, но пък от друга чудесно. Не влизам няколко дена и хоо после за 10 секунди съм изчел 50 мнения.  Laughing
Виж целия пост
# 35
А кой е добър избор за таз лудата? Не давам замотания Джон, горкичкия Джора също. Да си взима Даариото да я опрашва там безкрайно и да не създава главоболия на нормалните хора.
Само Юрон за нея. Ама книжния, не тоя оръфляк от сериала.
Виж целия пост
# 36
А кой е добър избор за таз лудата? Не давам замотания Джон, горкичкия Джора също. Да си взима Даариото да я опрашва там безкрайно и да не създава главоболия на нормалните хора.

Ако признаят Джендри е  добър избор.
 Всъщност и Тирион е вариант... Thinking

Джора.... ако оздравее ...
Политически ... Суит Робин Wink
Но Джайм ... абсурд, нито Предела, нито Дорн ще го приемат.
Виж целия пост
# 37
Скрит текст:
А кой е добър избор за таз лудата? Не давам замотания Джон, горкичкия Джора също. Да си взима Даариото да я опрашва там безкрайно и да не създава главоболия на нормалните хора.

Ако признаят Джендри е  добър избор.
 Всъщност и Тирион е вариант... Thinking
Джора.... ако оздравее ...
Политически ... Суит Робин Wink
Но Джайм ... абсурд, нито Предела, нито Дорн ще го приемат.
Едва ли някой ще пита Предела и Дорн, особено ако Джайм ги бие на бойното поле.
Джора е продавал роби, това не се гледа с добро око във Вестерос. Освен това 62-та бойци на племенницата му определено не са армия с която да се съобразиш. Laughing
Суит Робин става... хаха, Дани ще е ужасена..
Виж целия пост
# 38
На снимките в Севиля са засечени около 15 основни персонажа. За пръв път след началото на сериала, толкова много основни герои са в една локация.
Споменават се: Джон Сняг, Денерис, Церсей, Джайм, Тирион, Джора Мормон, Сандор Клегейн, Грегор Клегейн, Теон  Грейджой, Давос, Юрон, Бриен, Подрик, Брон, Варис, Кибърн, Мисандей
 
Сцената, която се очаква да се заснеме според фенове може да се сравнява с пристигането на Робърт в Зимен хребет.

Малко снимки:
Скрит текст:
Бриен и Джайм;


Хрътката и Брон:


Джайм и Юрон


Джора:


Виж целия пост
# 39
Тихо и кротко се престраших да се запиша, след като толкова време само тайно ви четях.
Благодаря за всички спойлери - не ми пречат въобще да си вихря въображението и да си намествам моя си филм в главата.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 40

Хахаха, добре го раздават Троянците от едноименния филм Simple Smile

Виж целия пост
# 41
Хафтор Бьорнсон

http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/11/1.png
http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/11/2.png

и Лена /Севиля/

http://instagram.com/p/BMUfpHCD3MU/media/?size=l
Виж целия пост
# 42
Благодаря за темата!
Виж целия пост
# 43
Запис и от мен. Не ви бях чела от август и ми дойде добре да ви прочета наведнъж плюс снимките от новия сезон. Значи още 7 месеца до тогава. За книгата нали знаете пролетта на 2017- та
Виж целия пост
# 44
Запис и от мен. Не ви бях чела от август и ми дойде добре да ви прочета наведнъж плюс снимките от новия сезон. Значи още 7 месеца до тогава. За книгата нали знаете пролетта на 2017- та

има ли официално инфо  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия