Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
# 735
А,те старите му снимки ще свършат. Тогава ще го питам какво ще ни пуска. Иска му се да е все млад и красив,ноо...Ние ще остаряваме и побеляваме, а той все Боран ще го раздава.
Виж целия пост
# 736
Ами нещо такова, Чики. Явно при него двигателната сила е суетата и той я подхранва непрекъснато, за да живее! Затова толкова му харесват в общи линии коментарите на латиносите, защото са копи/пейст хвалебствия ангелогласни  и глупави поздрави за Тони!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 737
Привет  Hug Хорти  Hug Чики   Hug
Офф като тинейджър се държи бати ни Мехмет  Whistling Crossing Arms. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст  Naughty. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте  Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 738
Привет  Hug Хорти  Hug Чики   Hug
Офф като тинейджър се държи бати ни Мехмет  Whistling Crossing Arms. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст  Naughty. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте  Naughty Mr. Green
Коте, здравей! За съжаление мисля, че той не осъзнава това си състояние и се изживява все още като велик пич, а всъщност звездата му залезе и то окончателно! smile3521 smile3521 smile3521 Никак не ми се ще да е така, но е факт! Той си въобразява, че живеейки така в гората показва, че може да си прави каквото си иска и както си иска, но това го води единствено и само да пущинака! В Турция вече са го забравили! Анкетите се поддържат от интереса на латиноамериканките, където филмът "Завръщане" е актуален и политиката на разпространението на сериалите им го изисква да участват актьорите, чиито филми се продават! Щом спре разпространението на филма и просто наш Мехмет ще изчезне от хоризонта като бивш актьор!
Виж целия пост
# 739
Привет  Hug Хорти  Hug Чики   Hug
Офф като тинейджър се държи бати ни Мехмет  Whistling Crossing Arms. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст  Naughty. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте  Naughty Mr. Green
Коте, здравей! За съжаление мисля, че той не осъзнава това си състояние и се изживява все още като велик пич, а всъщност звездата му залезе и то окончателно! smile3521 smile3521 smile3521 Никак не ми се ще да е така, но е факт! Той си въобразява, че живеейки така в гората показва, че може да си прави каквото си иска и както си иска, но това го води единствено и само да пущинака! В Турция вече са го забравили! Анкетите се поддържат от интереса на латиноамериканките, където филмът "Завръщане" е актуален и политиката на разпространението на сериалите им го изисква да участват актьорите, чиито филми се продават! Щом спре разпространението на филма и просто наш Мехмет ще изчезне от хоризонта като бивш актьор!
Peace Peace крайно време е Алакурт да спре да се рее в облаците и да слезе на земята  Naughty. Отдавна вече не е нито Боран ага, нито Мараз Али  Crossing Arms пък и от това бездействие из пущинака губи връзката с реалността  ooooh!. Щом не иска, никой не е в състояние да го накара да се върне в светлината на прожекторите, макар да се погубва таланта му  Peace. Но ако иска може да живее и в големия град като нормален човек  Flutter
 Пък и Лолита няма да е вечно на 20  Crossing Arms, нали  Crossing Arms
Виж целия пост
# 740
Да, права си, Коте, но съществува и вариантът страх от участие в нов проект, защото последните му 2 бяха погром! Настроението в професионалните им среди също не е в негова полза, а напират и много новаци, които не прощават на "батковците" и се борят за изяви и успехи! Виж го какви изцепки има в социалните мрежи, а си представи какво прави в действителност! Ще излезе, че т.н. жълта преса не е била далеч от истината, когато е писала за него и го е снимала в неудобни ситуации. Аз не съм писала тук превода на среднощните му изяви в последно време в ИГ, но той просто изригва с цинизъм и просташки монолог с неизвестен нам герой!!!   Това не биваше да го допуска, защото говори за липса на всякакво възпитание и нормално поведение! Така мисля аз, въпреки слабостта ми към противоречивата личност МАА! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Забравих да ти отговоря за Лолита - тук работата е ясна. Колкото и да демонстрират и двамата любовно щастие и задоволство, не може здравомислещият човек да не прогнозира пълен крах и в отношенията им след известно време. Те просто са обречени да не са щастливи! Това, разбира се, е по причина на по-горе изложените ми размисли за опърничавото му характерче и невъзпитание не, че тя е много умна и възпитана. Тя също е от обикновено работническо турско семейство, което не е по-различно от неговото семейство. Виж каките му какви тинейджърски изяви имат в ИГ, особено онази дърта пача Нилгюн!! Снима си краката, маратонките, колата отвън и вътре, стола, разхвърляното си жилище, изобщо върхът на простотията и тщестлавието!
Виж целия пост
# 741
За каките си мисля, че избиват комплекси. Добре знаем в какво семейство са израсли и колко са имали. Намериха по един паричко и хайде сега да си фоткаме новите материални придобивки. За жена на възрастта на Нилгюн е смешно и грозно  Whistling. Има и други начини да покажеш какво имаш и кой е по-малкия ти брат, но пък там вече трябва повече сиви гънки в черепа  Mr. Green. Виж, за МАА не знам какво се е изказвал, но по този начин може да си докара повече отвращение от реалния му образ на всички фенове  Crossing Arms. Да е жив и здрав и да си живее живота, както му харесва  Peace, не го гледам, не го храня или издържам  Naughty, но опърничавото мятане на гривата няма да му спечели уважение и възхищение  Crossing Arms
Виж целия пост
# 742
Момичета...Заповядайте в Новата темаPeace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=970714.msg34727905#msg34727905

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия