Хорти
Чики 
. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст
. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте
Хорти
Чики 
. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст
. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте
Никак не ми се ще да е така, но е факт! Той си въобразява, че живеейки така в гората показва, че може да си прави каквото си иска и както си иска, но това го води единствено и само да пущинака! В Турция вече са го забравили! Анкетите се поддържат от интереса на латиноамериканките, където филмът "Завръщане" е актуален и политиката на разпространението на сериалите им го изисква да участват актьорите, чиито филми се продават! Щом спре разпространението на филма и просто наш Мехмет ще изчезне от хоризонта като бивш актьор!
Хорти
Чики 
. Отдава е преминал тази хормонално неустойчива възраст
. Да се взима вече в ръце че ей ги къде зад завоя го дебнат четеридесетте
Никак не ми се ще да е така, но е факт! Той си въобразява, че живеейки така в гората показва, че може да си прави каквото си иска и както си иска, но това го води единствено и само да пущинака! В Турция вече са го забравили! Анкетите се поддържат от интереса на латиноамериканките, където филмът "Завръщане" е актуален и политиката на разпространението на сериалите им го изисква да участват актьорите, чиито филми се продават! Щом спре разпространението на филма и просто наш Мехмет ще изчезне от хоризонта като бивш актьор!
крайно време е Алакурт да спре да се рее в облаците и да слезе на земята
. Отдавна вече не е нито Боран ага, нито Мараз Али
пък и от това бездействие из пущинака губи връзката с реалността
. Щом не иска, никой не е в състояние да го накара да се върне в светлината на прожекторите, макар да се погубва таланта му
. Но ако иска може да живее и в големия град като нормален човек 
, нали

. Има и други начини да покажеш какво имаш и кой е по-малкия ти брат, но пък там вече трябва повече сиви гънки в черепа
. Да е жив и здрав и да си живее живота, както му харесва
, не го гледам, не го храня или издържам
, но опърничавото мятане на гривата няма да му спечели уважение и възхищение


Препоръчани теми