Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 62

  • 73 270
  • 769
# 390
Мая, какво ще изследвате? Аз видях в сайта на Геника 160 лв основен панел.
Основен панел160лв
Фактор V Leiden, Prothrombin, PAI, MTHFR (c.677C>T)
http://www.genicalab.com/bg/prices.html

Иначе в МД май е около 100.

Aз по телефона ги питах и в сайта е същото, което ми казаха - кариотип , хромозомен анализ, за Инвитро уточних - 220 лв. Rolling Eyes
Резултата излизал след месец и половина. Shocked

В Надежда е 150 лв и резултат след 3 седмици.
В  Майчин дом пише 200 лв.

Мисля в Малинов да ги пуснем другата седмица ние.
Виж целия пост
# 391
И ние там май. Wink

Имах най-доброто намерение да ида на консултация в Надежда и там да ги пуснем и ми казаха , че записват часове за Юли 2017 ! Ъъ ?  Питах дали за всички специалисти е това , нямам претенции - за всички , казват.
Не става  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 392
И ние там май. Wink

Имах най-доброто намерение да ида на консултация в Надежда и там да ги пуснем и ми казаха , че записват часове за Юли 2017 ! Ъъ ?  Питах дали за всички специалисти е това , нямам претенции - за всички , казват.
Не става  Rolling Eyes


  Как за юли 2017?При генетичката ли?Аз се записах сега за декември.
Виж целия пост
# 393
Не за генетик, за консултация с инвитро специалист - да си занесем бумагите + изследванията, да питам за ПИД, за ИМСИ , за нещата , които биха н помогнали и правят в клиниката във връзка с мъжки фактор.
Виж целия пост
# 394
Не за генетик, за консултация с инвитро специалист - да си занесем бумагите + изследванията, да питам за ПИД, за ИМСИ , за нещата , които биха н помогнали и правят в клиниката във връзка с мъжки фактор.

  Е да за първичен преглед се чака доста.
Виж целия пост
# 395
Здравейте момичета,
Днес най-накрая ни върнаха две от снежинките ни. Толкова бях напрегната, че не успях да попитам каквото и да е ембриолога. Каза само: ембрионите са добри, остават ви 4, а аз бях като в транс, сякаш това което е между ушите ми го нямаше. Дадоха ми снимка на емриончетата но не съм сигурна какво виждам,  Joy
А и да попитам, тези които имат Зибор, боли ли ви когато го поставяте?
Виж целия пост
# 396
Цвети, успех с трансфера, дано да ни се похвалиш  Praynig Hug
Кога ти е теста ?
Зиборът много ме болеше и мен.  Grinning
Виж целия пост
# 397
Успех, Цвети  bouquet
Виж целия пост
# 398
Цвети, пожелавам ти спокойно чакане и  положителен резултат.
Да, инжекциите Зибор са малко неприятни и болезнени.
Виж целия пост
# 399
Благодаря ви  Hug
Тестът е на 12-ти, ще запълвам времето с работа иначе ще полудея. Уж бях по уравновесена, но днес всички емоции избиха на повърхността, луда работа #Crazy
Виж целия пост
# 400
Нормално е да си развълнувана и емоционална, също и притеснена. Дано всичко е наред Hug
Виж целия пост
# 401
Не за генетик, за консултация с инвитро специалист - да си занесем бумагите + изследванията, да питам за ПИД, за ИМСИ , за нещата , които биха н помогнали и правят в клиниката във връзка с мъжки фактор.

Мая, ако сте решили да сменяте клиниката, по-добре пробвайте в Малинов, ще ви свършат добра работа пък и не се чака Hug

Цвети, много успех HugХоди си на работа и се разсейвай, така е най-добре.

Мацки, не е ли време за предколедна среща Flutter
Виж целия пост
# 402
Цвети, успех, ела ако искаш в темата за дългото чакане Simple Smile

Мая, по темата за чакането за Надежда - не пречи да се пусне една заявка за първоначален преглед (това става в сайта им http://www.nadezhda.bg/vaprosnik-za-pacientki/) и междувременно да се пробва в Малинов. За Калчев съм чувала най-хубави неща.
За себе си аз бях решила така, но се оказа друго, няма да обяснявам да не стане дълго и си изчаках прегледа за Надежда. А ако се получат нещата в Малинов, като се обадят да дадат час винаги може да го откажеш.

Буена, организирай и аз ще дойда. Нали съм фрии. Само да не е поледица навън, че тогава малко ме е страх, защото съм станала тромава като патица Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Момичета имам добри новини и 4 -те ембриончета са се развили добре утре на 3 - ти ден трансфер на 3 🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘казаха ми на пълен пикочен мехур ,-колко време се оставеше след това да се лежи в болницата че съм забравила
Виж целия пост
# 404
Браво на  вас Simple Smile Около половин час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия