Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 62

  • 73 270
  • 769
# 585
Здравейте момичета,някой запознат ли е д-р Сигридов дали преглежда небреммени?Иска ми се да запиша час преди следващия опит,за да видя какво ще каже,че много добри отзиви чета за него.Много ме е старх при следващия опит да не стане пак фал и да стигна до + тест,пък да спре да се развива.Дайте малко повече информация как протича прегледа при него,колко струва и итрябва ли да направя някакви изследвания преди да отида,ако изобщо преглежда небременни


Здравей!
Зная от личен опит, че не преглежда небременни, а само небременни, които имат повтарящи се аборти .
Мисля, че първичният преглед е 150 лв и има прекрасни отзиви за него. Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Жана,

Тъкмо тръгваме към Малинов , имаме консултация с Калчев. За ПИД ще питам също.

Може да ми е удебелена лигавицата , което е доста притеснително.
Отделно имаме фактор възраст , мъжки ... всичко си имаме май  Grinning.
 Tired

По принцип четох и статистика , че шанса за забременяване е 70% с инвитро за жени под 35 г.
Над 35г. спадал на 30% . И било нормално 7 от 10 ембрита да не са качествени.
Така че ако добавя и мъжкия фактор...  newsm78

Виж целия пост
# 587
Мая, дано се успокоиш след прегледа и д-ра да ви каже хубави неща  Praynig
Факторът възраст е важен, но не е определящ, не се настройвай  Hug
Чакаме те с хубави новини и план за действие  Peace
Виж целия пост
# 588
Ох... нямам думи ..

За съжаление матката не е добре.
Имам едно стеснение, 3 сраствания, 2 евентуални миоми ( или ендо)  ... и едно като полип ?  Rolling Eyes

Доки каза, че с тая матка най-вероятно нищо не може да се захване и е нормално да имам чисти нули на кръвния.
Пусна ме и на 3Д и видях всичките нещица.
И сега ( около март ) ще правиме ТВЛ- транс влагалищно лапаро ( нещо такова)
Това е хистеро комбинирано с лапаро за проверка за ендо , комбинирано с проверка на тръбите (  3 в 1 ).

Според зависи какво се открие и потвърди ще се лекуваме и не знам колко време е възстановяването - те ще ми кажат след процедурата. Но поне 2-3 месеца ?  newsm78
Значи чааак лятото за втори опит.
Добрата новина е , че имаам Я. ( АМХ 7) и го докарваме до бластоцист, въпреки мъжкия фактор.

За ПИД каза, че няма смисъл, понеже правиме бластоцисти, а и било много скъпо и не решава проблема, но ако много искаме , ще ни направят ПИД.

Калчев е  готин, приказва, обяснява, има чувство за хумор- свежар.  Peace
Не са добри новините , но поне знам с какво ще се боря в близките месеци.
Виж целия пост
# 589
Ех, Мая, човек само здрави нерви да има...тия от твоята клиника не ги ли видяха тия неща, егати  ooooh! Tired

Виж целия пост
# 590
Видяха - казаха , че всичко е ОК.  Rolling Eyes
И аз - ама... там това какво е , а онова какво е ?  Rolling Eyes

Аз гледах , че в чужбина задължително правят хистеро преди трансфер , съветвам да си правите.
Можех да си спестя цял цикъл и кой знае - може и да е имало шанс за ембритата при отстранени сраствания.
Дано е поправимо положението.
Виж целия пост
# 591
Не знам какво да кажа просто... Rolling Eyes

Дано е поправимо положението.
Дано  Praynig
Виж целия пост
# 592
Мая, желая ти успех от сърце! Дано след няколко месеца си на прага на новото начало!
Ти не ходеше ли при Димитрова във Вита, (извинявам се ако бъркам)? Отказа ли се от там? Аз горещо се надявам щастливата ми звездичка да е там...
 Hug
Виж целия пост
# 593
Мерси ,Усмивка,
Не, не съм при Димитрова, споко  Wink
Виж целия пост
# 594
Стискам ти палци много силно!  Praynig
Виж целия пост
# 595
Все пак Мая би могла да спомене коя е бившата клиника да занят момичетата къде е това недоглеждане Rolling Eyes
Виж целия пост
# 596
Здравейте, предстои ми първи опит ин витро с донорска яйцеклетка. Другата седмица съм на преглед да видим какво е състоянието на матката. Положителното при нас е че нямаме мъжки фактор и поне това не го мислим. Шанса  да се получи не е висок, но си казахме, че няма да робуваме на статистики и докато има и един процент вероятност, няма да се даваме.
Мая, важното е че знаете какви са проблемите и стъпка по стъпка до успешен финал.  Hug
Успех на всички!  Praynig

Виж целия пост
# 597
Напротив, шансът да се получи е по-висок дори, защото яйцеклетките са от здрава, млада жена с голям и качествен резрев.
Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Здравейте, бъдещи мамчета Simple Smile има ли някой от вас, който е правил инвитро с висок пролактин? Продължава ли си терапията с Достинекс / Бромокриптин и има ли успешни такива случаи? Знам, че всичко е индивидуално, но все пак ще съм благодарна да споделите Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Здравейте, бъдещи мамчета Simple Smile има ли някой от вас, който е правил инвитро с висок пролактин? Продължава ли си терапията с Достинекс / Бромокриптин и има ли успешни такива случаи? Знам, че всичко е индивидуално, но все пак ще съм благодарна да споделите Simple Smile
Същото зададох в съседната тема. Присъединявам се и аз към въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия