Стана ми интересно 
Стана ми интересно 

Хитрото ми, мързеливо то! Мъжа ми: "Умна като тате и мързелива като мама!"

, снощи се буди 4 пъти ГЛАДЕН
. Някакъв скок пак в растежа ли е незная , но на мен ми е тежко с това недоспиване отново, тъкмо заспим и хоп той се събужда с рев. Иначе започна да заспива сам, храня го и го оставям с дрънкалките и като спрат да дрънчат значи се е предал. А през деня съня му е толкова дълбок и спокоен.
каза да започна малко, по-малко, но аз мисля да изчакам.

Преди да излезем докато го обличам е един див рев. При вас така ли е?
Явно се буди от това, че размахва ръчички и си изблъсква биберона от устата, след което започва да хленчи. Направо се чудя дали да не й повивам ръчичките за сън, в книгата срещнах, че при някои деца се налагало до 7-8 месечна възраст. 
Преди да излезем докато го обличам е един див рев. При вас така ли е?
Препоръчани теми