
Педи каза да въвеждам по 4 дена новият зеленчук. След 3тата седмица на захранване да въведа и каша. Разбрах, че трябва да е безглутенова, но и тя ли трябва да е еднокомпонентна. Търсих мнения и се спрях на ориз и царевица на хип, но дали мога да започна с нея или само с оризова
. Шишетата не съм сменяла понеже съм със стъклени на авент. Бибките смених само като преминах от една дупка на две, но вече май ще се наложи честа смяна, като гледам как се боядиса след пюрето ще се захабяват бързо. Имам и друга питанка мога ли да замразявам отворено купешко пюре? Става въпрос за хип ако е от значение..съдържа само зеленчука и вода, без нишестета и разни други
Затова всички сме леднали с въпроси
. Цяло предаване гледах за замразяването с незнам си каква специалистка. Да не говорим,че точно за спанака каза,че ако все пак се бланшира,то да е за 2 СЕКУНДИ. Така че,както и с повечето неща,за които се питаме,накрая хвърляш ези-тура и действаш
трябва да се образовам и със замразяването във форми за лед. Просто не знам какво количество да замразяване е необходимо за направата на едно пюре!? 

Препоръчани теми