Всъщност всичко си е чудесно и си спи средно 11-12часа нощем и 3-4 часа през деня, така че не се оплаквам.

Грам не ѝ хареса и така обвинително ме гледаше, все едно искаше да ме пита "Ти опитвала ли си го това".
Всъщност всичко си е чудесно и си спи средно 11-12часа нощем и 3-4 часа през деня, така че не се оплаквам. 
Нашата също спи на една страна. Само в количката е по гръб.
На детето много му хареса и си изяде 30 гр. Ще продължа с картоф една седмица, а после картоф с морков.
На детето много му хареса и си изяде 30 гр. Ще продължа с картоф една седмица, а после картоф с морков.
Иначе навсякъде можеш да намериш. Просто не си обръщала внимание.
напоследък и по корем, но аз тогава немога да заспя и все проверявам да не е забил нослето във възглавничката. Най много иначе обича да спи на ляво.
Малката дори реагира на едни и същи места от филмчето. Възможно ли е това ?!? 
Препоръчани теми