Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 375
Здравейте,

моля за помощ. Искам да върна артикул към немския амазон, разпечатах етикетите, но само тези етикети ли трябва да залепя на колета? Ако от пощата се заядат, и не искат с тези етикети предполагам че етикетите трябва да ги сложа към колета? Извинявам се за глупавите въпроси. Благодаря.
Виж целия пост
# 376
Някой има ли впечатления от марката OLAY за кремове ? Поръчах си два.

https://www.amazon.co.uk/b/ref=lp_6360433031_gbph_img_m-6_d2d9_d … p;node=6360433031

И пак да питам, мобилни телефони от къде поръчвате най-изгодно онлайн ? Трябва ми за коледен подарък.



Кремовете на марката са хубави. Поръчвала съм именно от английския. На мен не ми понесе, но аз имам мн специфична кожа и това не е критерий. Майка ми много го одобри.  Naughty
Виж целия пост
# 377
Не мога да се отърва от Амазон Прайм. Пусках поръчка и натиснах, че НЕ искам да се абонирам, а се натисна бутона , че искам. Close
Правя стъпките описани в първия пост, но пак не ми се канселира...
Виж целия пост
# 378
Точен номер ли взе? В отзивите ги дават умалени.
Виж целия пост
# 379
вие виждате ли Черен петък разпродажби в немския Амазон ? 
В немския ги наричат Cyber Monday - https://www.amazon.de/gp/angebote/ref=nav_cs_gb

 Хексе, за Прайма имаш едномесечен гратисен период. Ако си следвала стъпките в първия пост и си използвала бутона "Do not upgrade", ще можеш да го използваш 1 месец. Доколкото разбрах ти си пуснала поръчка, т.е използвала си го, така ли е?
Виж целия пост
# 380
Хексе, за Прайма имаш едномесечен гратисен период. Ако си следвала стъпките в първия пост и си използвала бутона "Do not upgrade", ще можеш да го използваш 1 месец. Доколкото разбрах ти си пуснала поръчка, т.е използвала си го, така ли е?

Не съм пуснала все още поръчка. Исках първо да го махна този Прайм, знам, че 30 дни има гратисен период, но като нищо ще забравя до тогава..
Виж целия пост
# 381
Здравейте, да се включа и аз по темата за Prime,аз прекратих членството веднага след поръчката и сега ми изписва само датата на която ще бъде прекратено членството, и че няма да ме таксува. Не съм наясно само дали това в достатъчно за отказ и от Family?
Виж целия пост
# 382
Харесах този часовник https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0119I44MQ/ref=ox_sc_act_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE . Това ли е цената за черен петък. Мога ли да използвам бесплатна доставка.
Виж целия пост
# 383
Часовника не е наличен.
Виж целия пост
# 384
аз също искам да питам за връщането до немския амазон - тъй като е доставена пратката до немски адрес (с превозвач) ми дава опции за връщане от немския адрес и куриерските компании са DHL и Hermes. Който и от двата етикета да изпринтя, ще ми ги приемат ли Български пощи или не?
Как става връщането в такива случаи на доставка до немски адрес?
Виж целия пост
# 385
Харесах този часовник https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0119I44MQ/ref=ox_sc_act_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE . Това ли е цената за черен петък. Мога ли да използвам бесплатна доставка.


мисля, че не е наличен в момента...Temporarily out of stock.

Иначе доставката до UK адрес ще е безплатна, до БГ няма как да ползваш безплатна доставка.
Виж целия пост
# 386
Дорик,всичко ти е наред.
Хексе,като спреш прайма ,той ти е валиден все пак един месец.Пускай си смело поръчката .Ако си деактивирала всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 387
Намалена ютия с 50% . https://www.amazon.co.uk/Philips-GC4521-87-Performer-Steam/dp/B0 … 6DBKPXDE&th=1
Виж целия пост
# 388
Хексе, за Прайма имаш едномесечен гратисен период. Ако си следвала стъпките в първия пост и си използвала бутона "Do not upgrade", ще можеш да го използваш 1 месец. Доколкото разбрах ти си пуснала поръчка, т.е използвала си го, така ли е?

Не съм пуснала все още поръчка. Исках първо да го махна този Прайм, знам, че 30 дни има гратисен период, но като нищо ще забравя до тогава..
Какво виждаш в Manage Your Prime Membership?
Последно използвах безплатния Прайм април и доколкото си спомням, беше отбелязано че съм избрала  "Do not upgrade". Не се притеснявай, няма да изчезне съвсем. Докато не изтече гратисния период, ще е отбелязана регистрация.
Виж целия пост
# 389
Аз да се обадя по повод 16евровите поръчки - ако случайно дойдат и някой има излишен уред за гладене (малкия като пистолет или стойката със закачалката) нека да ме има предвид Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия