Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 198 311
  • 36 877
# 6 645
Германеца сутрин отива до бутката за вестници - Киоск или до Хлебарницата за геврече с масло и си купува вестник Билд, та каквото пише вътре, това е информацията. Което не е никак малко. Германците много добре знаят за какво иде реч и много ги е страх. Страх ги е от Меркел, но ги е страх и от десните.
По времето на Хитлер не е било цветя и рози, било е диктатура с доноси и много смърт, от това ги е страх. В момента повечето се ядосват, че няма нормален кандидат. Гласът на народа е Маркус Зьодер, но не го допускат.
Не знам, как Фрауке Петри ще се представи на изборите, но немците са предубедени към десните, за това си мисля, че АФД може да стане силна, но няма да спечели.
А Меркел само претендира с икономически разцвет и ниска безработица, но
не вижда и не и пука за истинските страхове на народа.

Въпреки, че през 2004 когато след управлението на СПД Германия беше в дълбока криза, най-големият страх на всеки германец беше запазване на работното място.

Доскоро ти пишеше, че единствено Меркел е способна да изведе Германия. Че само не нея вярваш и други подобни. Кога си промени мнението? Laughing
Виж целия пост
# 6 646
Германеца сутрин отива до бутката за вестници - Киоск или до Хлебарницата за геврече с масло и си купува вестник Билд, та каквото пише вътре, това е информацията. Което не е никак малко. Германците много добре знаят за какво иде реч и много ги е страх. Страх ги е от Меркел, но ги е страх и от десните.
По времето на Хитлер не е било цветя и рози, било е диктатура с доноси и много смърт, от това ги е страх. В момента повечето се ядосват, че няма нормален кандидат. Гласът на народа е Маркус Зьодер, но не го допускат.
Не знам, как Фрауке Петри ще се представи на изборите, но немците са предубедени към десните, за това си мисля, че АФД може да стане силна, но няма да спечели.
А Меркел само претендира с икономически разцвет и ниска безработица, но
не вижда и не и пука за истинските страхове на народа.

Въпреки, че през 2004 когато след управлението на СПД Германия беше в дълбока криза, най-големият страх на всеки германец беше запазване на работното място.

Доскоро ти пишеше, че единствено Меркел е способна да изведе Германия. Че само не нея вярваш и други подобни. Кога си промени мнението? Laughing
Тук в темата се радикализирах.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6 647
Германеца сутрин отива до бутката за вестници - Киоск или до Хлебарницата за геврече с масло и си купува вестник Билд, та каквото пише вътре, това е информацията. Което не е никак малко. Германците много добре знаят за какво иде реч и много ги е страх. Страх ги е от Меркел, но ги е страх и от десните.
По времето на Хитлер не е било цветя и рози, било е диктатура с доноси и много смърт, от това ги е страх. В момента повечето се ядосват, че няма нормален кандидат. Гласът на народа е Маркус Зьодер, но не го допускат.
Не знам, как Фрауке Петри ще се представи на изборите, но немците са предубедени към десните, за това си мисля, че АФД може да стане силна, но няма да спечели.
А Меркел само претендира с икономически разцвет и ниска безработица, но
не вижда и не и пука за истинските страхове на народа.

Въпреки, че през 2004 когато след управлението на СПД Германия беше в дълбока криза, най-големият страх на всеки германец беше запазване на работното място.

Доскоро ти пишеше, че единствено Меркел е способна да изведе Германия. Че само не нея вярваш и други подобни. Кога си промени мнението? Laughing

Да я изведе от къде? От дупката, в която я набута ли??? Абсурд
Виж целия пост
# 6 648
http://www.bild.de/politik/ausland/jens-spahn/hier-streiten-zwei … 59066632204394557

Много интересно интервю със Себастиан Курц и Йенс Шпан. И двамата ги спрягат като бъдещите Бундесканцлери на Австрия и Германия. Интервюто са го направили заедно. Идеите им са много успокояващи за бъдещето ни.
Виж целия пост
# 6 649
Тук в темата се радикализирах.  Mr. Green

Радвам се, че сме ти отворили очите. Wink
Виж целия пост
# 6 650
Видеорепортаж от посещението на американския военен журналист в стокхолмско гето
http://avpixlat.info/2017/03/04/amerikanske-krigsreportern-om-po … valdet-i-sverige/

Същевременно министърът на работния пазар лъже по ВВС и твърди, че нямало никакво увеличение на престъпността
Виж целия пост
# 6 651
Себастиан Курц се чуди къде да намести нелегалните мигранти, сега последно има нови идеи.
„Трябват ни центрове за бежанци извън пределите на ЕС, които да работят заедно с управлението за бежанците на ООН. Къде да се намират те, не е толкова важно. Важното е те да предоставят защита и там да бъдат насочвани хората, които се опитват нелегално да попаднат в Европа“, твърди министърът. „Такива центрове може да бъдат създадени в такива страни като Турция, Египет или западните балкански страни“, добави той.  от ТУК
В списъка на страните, където могат да бъдат разположени такива ценрове, се споменава и Грузия. Естествено, руснаците шумно протестират.
Ако бъде реализирано предложението на външния министър на Австрия Себастиан Курц за създаване на приемни центрове за бежанци в Грузия, това ще бъде заплаха за сигурността на Русия, заяви заместник-председателят на Комитета за отбраната и сигурността към Съвета на Федерацията Франц Клинцевич. Според него е „очевидно, че страните от ЕС искат да свалят бремето на мигрантската криза от себе си и да го прехвърлят на други“. „Във връзка с това ще отбележа, че скоро Грузия получи безвизов режим с блока, а безплатно сирене, както е известно, има само в капаните за мишки“, допълни Клинцевич.  от ТУК
Доколкото познавам грузинците, не си ги представям да търпят пришълците да им се качват по главите и да опипват жените им - за такива неща там се вадят ножове и се лее кръв.
Жалка картинка - великият ЕС се чуди кого да подкупи, за да прибере на своя територия цялата тази армия авантюристи и криминали, които пристига тук по покана на самата Мути. Ама никъде не ги искат, даже в арабските страни - там и свои бандити си имат достатъчно...  Wink
Виж целия пост
# 6 652
Забележете, че руснаците виждат в тях заплаха, дори и ако са в съседна държава, ние тук си ги посрещаме и настаняваме. ooooh!
Но тези изнесени извън ЕС центрове сигурно не означават клетниците да обикалят из молове, а да са затворен тип. И къде, къде - в Западните Балкани, че е много спокойно напоследък и им липсват още такива с подобни културни особености и буйна кръв.
Най-добре е да взимаме пример от Австралия - някакви острови и да се занимават със земеделие и животновъдство, тъкмо ще си изкарват сами прехраната и няма да скучаят.
Вчера хванах по една ТВ за Италия, че нелегалните от Африка работели в земеделието. Италианците май нещо не си поплюват и не ги дондуркат толкова, затова напират към Мама.
Виж целия пост
# 6 653
То и нашите работливковци тук не ги сдържа да стоят без работа и заради това напирали към ... Гърция.   Simple Smile
Нова тенденция се очерта около нелегалните чужденци от Афганистан, Сирия, Ирак. Бежанците, които вече са получили документи в България предпочитат да напуснат страната ни и да отидат в Гърция. В рамките само на седмица, в съда са били разгледани 6 подобни дела. От публикуваните съдебни актове е видно, че те правят опит да напуснат България нелегално и да влязат в Гърция. Бежанците обяснявали, че в Гърция имало работа и затова предпочитат да отидат там. от ТУК
Така ще да е  - проклет пукна и сърце мъжко не трае без работа.   Wink
Виж целия пост
# 6 654
Но тези изнесени извън ЕС центрове сигурно не означават клетниците да обикалят из молове, а да са затворен тип. И къде, къде - в Западните Балкани, че е много спокойно напоследък и им липсват още такива с подобни културни особености и буйна кръв.

Наистина е изумително прозорливо предожение - Косово, Македония, Албания, Босна и Херцеговина. Все страни, където е много подходящо да се правят бежански лагери и да се гледа какво ще стане. Пък и на грузинците им дадоха безвизов туризъм /трябва да се плаща/, а Абхазия и Осетия ей ги къде са.

ПП Между другото, умишлено или не /някак си ми стои умишлено/, но в превода на статията е направена грешка. В интервюто  Курц не споменава Турция в този контекст /там и без това си има лагери/. Изречението е "Solche Einrichtungen könnten in Ländern wie Ägypten, in Georgien oder einem Land im Westbalkan liegen." "Тези центрове могат да бъдат в страни като Египет, Грузия или в страна от Западните Балкани".
Виж целия пост
# 6 655
Не, аз вече започвам да се чудя тези наистина ли не влагат капка мисъл, или всички теории на конспирацията, че нещо ни гласят, имат поне капка истина.
Виж целия пост
# 6 656
ПП Между другото, умишлено или не /някак си ми стои умишлено/, но в превода на статията е направена грешка. В интервюто  Курц не споменава Турция в този контекст /там и без това си има лагери/. Изречението е "Solche Einrichtungen könnten in Ländern wie Ägypten, in Georgien oder einem Land im Westbalkan liegen." "Тези центрове могат да бъдат в страни като Египет, Грузия или в страна от Западните Балкани".
И на мен ми направи впечатление разликата в цитатите в разните медии, но не потърсих оригинала да сравня. Къде е Турция, къде е Грузия...  newsm78
Впрочем на самия Курц му е все тая къде ще са, само да не са в Австрия и да не са в Шенген, най-добре да не са и в Европейския съюз, ама това последното може и да не е чак съвсем задължително.  Wink
Виж целия пост
# 6 657
Впрочем на самия Курц му е все тая къде ще са, само да не са в Австрия и да не са в Шенген, най-добре да не са и в Европейския съюз, ама това последното може и да не е чак съвсем задължително.  Wink
Не в Шенген, но между Шенген. Гърция е Шенгенска държава. Това всъщност е доста притеснително - тази готовност буферът да ти е на самия праг. И то колко ще е буфер в страни със смесена религия и потенциал за конфликти.
Виж целия пост
# 6 658
Чудесна идея да направят бежански лагери в Грузия Mr. Green
NumLock,много си права.Там не може да закачат жени и деца,за изнасилване да не говорим.Ще се лее кръв,ама наистина.Няма да могат да трошат лагерите и да хвърлят камъни,защото там грузинеца стреля Mr. Green

Виж целия пост
# 6 659
Балканите, В4 и бившите републики не са от толерантните, даже никак.
Ще писне после мутти че тормозят хранениците й и ще има нова вълна към германистан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия