Сладкарничка за книги - Тема 66

  • 31 741
  • 728
# 225
Аз нахълтвам да изразя разочарованието си от книжарница Orange. Описаха ми я като доста голяма и богата и отидох с голямо нетърпение, а накрая се почувствах все едно някой е лиснал огромна кофа ледена вода върху главата ми Cry От заглавията, които търсех, открих... само 1. Щеше да е разбираемо, ако масово от тях бяха с изчерпан тираж почти навсякъде, но от тях само 3 се водят такива. Това обаче няма да ме отчае и ще посетя други книжарници. Със сигурност ще намеря поне 6 от тях. Единствената намерена вече е мое притежание и много и се радвам. Дано не ме разочарова.
Виж целия пост
# 226
Лале, много мили спомени си имаш с жирафчо.  Heart Eyes
Их вил, да беше питала тука. Grinning Намерили са в коя книжарница да те пратят. Там има всичко друго, но не и книги.  hahaha
Нели,  Hug
Алекс, да ви е жива и и здрава именичката!  Heart Eyes bouquet
Почнаха коледните песнички по радиото, ама вън едно слънце.. и на мен хич не ми е Коледно. Grinning Все още.
И в Ентусиаст (и изд.Апостроф) щяло да има намаления. Peace
Виж целия пост
# 227
Здравейте!  Hug Peace



Страшен студ!  cold  Ама ми харесва. Все така да е, даже снежец да навали  Crazy

Похвал, похвал! Вчера пазарът беше изключително успешен!  Crazy

Първо се пльоснах в Златна рибка и си закупих ето тази маска, препоръча ми я консултантката, специално за моя проблем - косопад, тънка и слаба коса, липса на обем, изтощена. Днес мисля да си купя и шампоан от серията, по случай черния петък да се възползвам от намалението  Crazy

После бяхме в Джъмбо - купих си украшения за елхата, ароматни чаени свещи(миришат божествено на ванилия  Crazy ), свещниче с еленче и коледна чаша и панделка и ....  Crazy Crazy
После скокнахме до Лидл и си имам вече нова коледна елха -
Скрит текст:
1.50 е висока, но още не сме я разтворили да я видя с какви клонки е, дали като иглички или като лентички. Дано ми допадне, не ми се занимава с връщане, а и искам да си имам нова и красива елха!  Crazy Heart Eyes

И другарчето е оборудвано вече, тук ще дам и подсказка - както и подопечните му!  Whistling Остава само мънички лакомства да насъбера и съм готова!  Crazy  Ще падне опакованееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще пращам някъде след 5ти декември!  Peace

Честит имен ден на Кати, а и на всички вчерашни именици!!!  Crazy

Днес някой да има имен ден?  Whistling

Лале, супер истории за жирафчовци, ама аз мисля, че тук имаме още една жирафолюбителка - Елинка   Flutter

Книги няма да купувам нито днес, нито май на Панаира ми се очертава. Освен ако не строша спестовната касичка г/д по това време  Crazy Mr. Green Mr. Green

Хубав и спокоен петък! Бързо да свършва!  Crazy
Виж целия пост
# 228
Честита именичка на Алекс,
Лаленце,  Hug другите момичета, ако не получите картичките ми пишете, ще пратя пак. Като учих италиански и в учебника пишеше-италианските пощи са едни от най-бавните в света  Joy
Мери, след нова година ще ти пратя и ако някой друг иска също. Като ходих за тези, видях че има и пощенски офис ватикански и извън площада и базиликата, така че още по-лесно.
Их, аз в Ориндж в София влизам за да потроша пари за разни тефтери и подобни, за книги почти не или ако видя нещо през ветрината, но книги май много нямат те
Мариетке, уникални снимки, уникални, направо се пренесох. Приятно изкарване...
Нели  Hug Hug Hug
Бъбли, начи  Grinning,ще я търся тази маска тук, ако не я намеря ще си я поръчам и аз до края на деня от рибката.
Виж целия пост
# 229
Ох, ама вие даже сте ми прочели излиянията. Blush Много благодаря за оказаното внимание! Hug
Така и не можах да ги обикна като любими животни, но е факт, че където и да видя нещо „жирафесто“, ми става много мило и веднага изплуват всички спомени. Heart Eyes

Бъбли, да са ти честити новите придобивки! Hug

Коледното настроение си ме е завладяло, започнах да обмислям вече подаръците, голяма част са вече набелязани и чакат поръчка, а други са купени. На другарчето ще пратя през декември, но ще видим кога точно, че ми почват лекциите от 1-ви и чакам да излезе цялата програма, за да си направя сметката.

Усмихнат петък ви пожелавам и ви прегръщам всички! Hug
Виж целия пост
# 230
След като вчера се оплаках Orange Center, днес пък ще се похваля: най-накрая си поръчах електронен четец Party Отдавна исках да си взема такъв, но дълго време беше отлаган. Сега вече имах възможност да се сдобия с такъв и с нетърпение чакам да си го получа. Гледах да си взема с вграден речник, че искам да уча чужди езици. Взех си и още една книга от планираните, а като гледам как хвалят някои, май списъкът ще се увеличи с още две Tired Няма да мога да примъкна всички, но ще се постарая да прочета колкото се може повече за периода, в който съм тук и да примъкна колкото се може по-малко за Германия.
Виж целия пост
# 231
Привет и от мен!

Чета ви тия дни ,но все не се разписвам.
Днес ходих до мола и другарчето е подсигурено с нещо малко.Притеснявам се ще успея ли да го зарадвам  Praynig
Остана да купя нещо сладичко и книжката  Crazy
Виж целия пост
# 232
Алекса, сърдечно благодаря за огромния жест bouquet, картичката е страхотна, а марката с лика на папата /Франциска според Андриан  hahaha/ е гвоздеят на вечерта.
Скрит текст:

Бъбли, разпУзнах сЪ, аз съм ти другарчето, нали, нали, нали!?! Щото аз имам подопечни и ги строявам в 3 редици, га нИ мЪ слушат Twisted Evil.
Утре рано-рано ще имам майстор, да сменя една врата, пфууууу, пък мислех да се наспя.
Виж целия пост
# 233
 Hug остава ми само Алекс да си я получи. Сега умирам от срам с еднаквите картички, обаче само този модел беше със Св Петър.
Лоренка, сигурна съм че ще си зарадваш другарчето
Виж целия пост
# 234
Алекса, и аз ти благодаря за картичката. Чак като се прибирахме от каратето се сетих  да погледна пощенската кутия. Щях и да ти пиша за да ти благодаря, ама понеже съм си заплес... Та, благодаря ти Simple Smile
Днес по едно време подхванах на четеца "Последната кралица на Индия", засега добре потръгна, да видим. Някой да я чел? Имам и няколко недовършени книжки, няма да е лошо да се стегна и да ги довърша.
Ich_Will, със здраве да си ползваш четеца. Това ми е най-пазеното нещо вкъщи, не давам на Анди да си доближи ръчичките до него.
Лаленце, историите ти с жирафчо са много хубави и топли. При мен така май покрай Анди жабчетата ми се превърнаха в някаква слабост
Виж целия пост
# 235
Здравейте

Вече съм си в родната Горна за уикенда.
Честити картички момичета , браво Алекса за изненадата Hug Hug

Май виждам тенденция за пращане около 1 и 5-6 дек. , ами другарче да знаеп че и аз в тоя диапазон от време ще пратя Hug Hug

Аз съм в някаква книжна фурия , след като зарязах за по късно фантасмагорията  Генезис , днес зачетох на четеца 12 странстващи разказа на Габриел Гарсия маркес , в началото съм но взеха да ми харесват Laughing

Их , честит четец Hug Hug

Мариетдано не те събуди много рано майстора Hug

Нели Hug Hug Hug

Мерибързинко да свиквашс новостите Hug Hug

Още си бях наумила да пиша , ама пусто сънят прогресивно ме преборва вече Mr. Green Mr. Green

Гушвам всички , ще пиша скоро пак Hug Hug ooooh!

Виж целия пост
# 236
Добро съботно утро, мъгливо и хладно.
Пия кафе, ще събудя мъжете и всеки тръгва по задачи - те на стадиона, аз в училище. Вече няма да съм на излети сред природата.

Снощи и аз получих картичка от алекса. Трепнах като я видях в кутията. Така ме зарадва, алекса, денят ми завърши с усмивка. Благодаря ти! Толкова мил жест направи към нас.

Следобед ще се включа пак най-вероятно. Сега от телефона не виждам предишните постове и забравих какво щях да пиша поименно. Но е време да ви пращам и адреси на другарчетата. Иначе аз не съм приготвила пакета на другарчето си, само някои неща и книги. Ще изпратя към 8-9 декември.

Вчера се възползвах доволно от черния петък. В спортен магазин влязох, три неща си взех. Днес пак ми се обикаля, едни парфюми ме глождят, ама...

Пожелавам ви прекрасна събота! ❤❤❤
Виж целия пост
# 237
Нели, хубав да е денят ти!  bouquet
Идвам да сложа кафе  Party

Дадка, разказите на Маркес ги четох скоро - харесаха ми, но не намерих онова магическо очарование, което познавам от романите му... а и в много от тях имаше повече болка, отколкото исках да срещам...
Алекс, каква е тая последна кралица, за Индира Ганди ли е? Сподели после как ти се е сторила  bouquet Честита сладка именячка!  Heart Eyes
Мариет, пак ли майстори?  Whistling
Лаленце, и мене коледното ме завихри, вчера бях в Джъмбо с баткото, той беше толкова ошашавен от лавините играчки и лъскавини, че нищо не си поиска  hahaha А аз успях да пъхна няколко подаръка в кошницата, без да ме усети какво взимам. Купих и коледни неща за вкъщи. Сигурна съм, че при следващото ни ходене баткото ще е много по-ориентиран  Joy
Елинко, мисля за теб  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 238
ДУ! Сега отварям очи, ноУ яко. Grinning
Мариш, защо си го ошашавила горкото дете! Тцттц! Аз ако бях, щях да си искам, искам, искам...  Joy
Аз едно време пробвах разказите на Маркес, ама нещо нищо не ми говореха, не ми хареса и го зарязах. Не е мой. Grinning
Знаете ли какво е черен петък?
Когато жената се движи с 80лв/мин.  Joy
Вчера си поръчах две книжки от Ентусиаст и една за систъра. И май ще поръчам още няколко, но от е-зоната.  Crazy Имам код за безплатна доставка, ако някой иска нещо, са казва. Simple Smile 
Виж целия пост
# 239
Ich_Will_, да ти е честита новата придобивка и със здраве да се ползва! Hug

Алекс, много приятно нещо са такива спомени. Heart Eyes

Маришка, така да завиждам за Джъмбо... Crazy Само веднъж съм ходила, в един в София и направо не знаех кое да купя по-напред (много обичам всякакви джунджурии). Blush А си представям какво е сега с украсите за Коледа. Heart Eyes Ех, ще си остана само с представите. Де да бях на мястото на сина ти, хич нямаше да се чудя. Mr. Green Точно както каза Мери - щях да искам още и още. Grinning

Мери Joy Joy Joy Точно така си е за черния петък! Е, аз нищо не си взех, че нямам нужда за момента, но около мен всичко живо напазарува доволно. Че и ММ си купил някакви риболовни принадлежности. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия