КГБ = Клуб на Готините Баби - 173.

  • 57 009
  • 734
# 510
Тану, поздравления за РД, макар и със закъснение! Пожелавам ти по много от всичко, което желаеш![

b]Янче, да е жива и здрава Анджи, и да развива всеки свой талант![/b]

Честит Никулден на всички, които имат имен ден и на всички, които имат в семейството си именник! Живи и здрави да са, а името им да се чува и тачи до дълбоки старини!
Виж целия пост
# 511
Честито, честито, честито на всички, които празнуват в темата ни, на техните близки и роднини, които носят това хубаво име!
Бъдете здрави, щастливи, засмени!!![
/size]


Аз след 4 дни много желани гости, вчера и днес релаксирам. Отново започнахме да се надлъгваме с кръвното. Явно и положителните емоции ми се отразяват. Нищо де, все някога всичко ще си дойде на мястото  Grinning
Хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 512
ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН на всички именници и техните семейства, на всички банкери,моряци,рибари!
Бъдете здрави, щастливи и много обичани!
Нека Св.Николай бди над вас и ви закриля!
Сутринта отново с ежедневните задачи и докато се прибера станало обяд.
Чакам ММ да си дойде за обяд,а довечера сме на гости на приятел.
Рибата ще остане за утре.
Ще избързам да публикувам,че ММ е вече на вратата.До после.
Благодаря за поздравите към сина.
Хубав ден на всички!

Виж целия пост
# 513
Иха, ами дай да запишем един час другата седмица и ще те водя при моята фризьорка. Не ти е много на път, ама ще се справиш.
Виж целия пост
# 514
Привет красавици!
Благодаря на всички, които поздравихте моите двама Николовци! И аз ще кажа да са живи и здрави, където ходят, да илядат.
От мен също пожелания за здраве и късмет на синчето на МИМИ, макар и далеч от Родината.
Щастливо детство ма малката Никол-радостта и отмяната на баба КРЕМЧЕ.
Честит празник на морският вълк, съпругът на ДОБИ
Попътен вятър за зетя на ТАНЧЕТО.
Честит двоен празник на зетчето на ЛУСИ.
Честито и на банкерките КАРИ и ГЪБКИНАТА щерка.
Честито на бат'Павли и кажи речи на всички мъже рибари Wink

Отивам да се готвя за довечера-паламуд на скара, сельодка, шпроти, хайвер от сьомга, картофена салата. И разбира се бяло вино Simple Smile

НАЗДРАВЕеееееее!!!

Имала майка едно ми чедо...

Виж целия пост
# 515

След малко започвам да се подготвям за довечера. Ще имаме гости, рибата ще е пържа, че е бяла.Купих готови салати, ще правя сладкиш и дърпана баница.
Хубав ден и приятно изкарване на празнуващите!
Виж целия пост
# 516
  Здравейте момичета ! Hug



Честит имен ден на именниците на Фло  съпруг и внук , на именника на Мими ,на внучката на Кремчето и на всички които имате такива в къщи !
Честит празник на всички моряци, рибари, банкери, търговци...!   
Честит празник и на моя зет Николай , който има двоен празник !  Да ни е жив и здрав и където и да ходи , жив и здрав да си идва при семейството !
Честит празник на Кари, на Гъбкините банкерки, на мъжът на Доби, на зетя на Танита!





Ажджи прекрасна си ! Много ми харесва това ,което правиш. чакаме още клипчета !

 Фло , щолена стана много вкусен и сполучлив . Всички в къщи го  харесаха. не е труден , бързо става.

Мери , ще си имаш радост ???

Приятна и весела празнична вечер мили приятелки ! Hug Hug Hug
 
Виж целия пост
# 517
Сетих се за още един именяк. Съпругът на ДИДИМИТИ. Честото да му е!!! Със здраве да си носи името!
Виж целия пост
# 518
ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН на всички именници и техните семейства, на всички банкери и рибари!
На Фло,съпруг и внук... Hug
На Луси, на зетчето й... Hug
На зетя на ТАНЧЕТО. Hug
Съпругът на ДОБИ ! Hug
Честито и на банкерките КАРИ и ГЪБКИНАТА щерка! Hug
Момичета, благодаря ви за пожеланията към внучката ми Никол! Hug Hug
Да ни жива и здрава малката ни сладурка!
Моят баща се казваше Нико ....и на  Никулден винаги ходехме на гости при родителите ми. ...След десет години малката ни Ника ( както каза ММ) отново възобнови празника ни и сега ние ще посрещаме гости за нейно здраве.
Виж целия пост
# 519
Честито на всички Николчовци  !!!
И аз си имам празник - малкото зетче хем рибар, хем рожденик  Laughing
Да ни е жив и здрав и все така обичлив, любвеобвилен баща и  съпруг и грижовен син и зет.   Peace
Виж целия пост
# 520
Хули , да ти е жив и здрав зетко ! Все така да ви обича и уважава !

Виж целия пост
# 521
Момичетаааа, току що ми се обади дружката ни от Германия. Нали са съученици с ММ. Поздравява ви и пожелава на всички-именяци и всички останали много здраве и късмет. Скоро ще си дойде. Хайде приятна вечер и да ви е сладко, коя каквото е приготвила. Ние сега ще сядаме на маса.
Виж целия пост
# 522
Добра вечер, мили ми дружки!

Честит Никулден!
Честит празник!
Здраве, щастие и благополучие за всички именици – малки и големи!
Весел празник в домовете на Фло, Хули, Мими, Луси, Креми, Дидимити!
Попътен вятър за моряците на Танита и Луси!
Честит банкерски празник на Кари и Гъбкиното момиче!


Благодаря за пожеланията към мойто мило  bouquet

Днес цял ден навън, в движение, но и времето прекрасно  Laughing

Тази година няма да спазя традицията с шарана – направих рибник с ориз /както баба ми го правеше преди....100години/

Пожелавам на всички ви прекрасна вечер! Наздраве!
Виж целия пост
# 523
Благодаря за поздравленията  bouquet
Доби, дай рецептата за бабиния рибник, моля !
Цял ден търсих из нета и не намерих това, което ми трябваше.
Виж целия пост
# 524
 Добър вечер и честит Никулден!   baloni
Да са живи и здрави малките и големи Никита в семействата ви!  bouquet bouquet bouquet
Св.Никола да закриля морските на Танита и Луси!
Да помага на търговците и банкерите!
А защо никой не ми честити празника - нали съм финансист от 12 годишна?  smile3516
Ама - ха, сега ще се врътна и  .....  Party
Доби, да сте живи и здрави с ТМ! Да гледате правнуци заедно!
family6 family6
Много обичам рибник с ориз. Последно ядох като бях на 6 г., баба ми го правеше.
После майка ми не се наемаше - за нея всичко беше трудоемко, ако не го метне на скарата.
А аз не му знам  рецептата на този деликатес.
Ние сме на пъстърва в хартия за печене, салата и картофи на пара. Бялото вино се подразбира.
Пл. вчера измърмори,  че от рибите обичал само печена скумрия. Та в обедната почивка ходих до Била и му взех една. Ми няма да умирисвам блока пък.
 cheers cheers
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия