, но пък темата е забавна, а и момичето твърди, че просто Млада и Енергична, по-малко влюбена в него, отколкото той в Нея, както и трябвало да бъде, затова - поема към своя незабравим романс!
, но пък темата е забавна, а и момичето твърди, че просто Млада и Енергична, по-малко влюбена в него, отколкото той в Нея, както и трябвало да бъде, затова - поема към своя незабравим романс! 



В крайна сметка това не е моя работа, той не е малък - отдавна е трябвало да знае, че ако дръпне пердето от по-близката страна до прозореца, няма да събаря плодове и после да се налага да ги реди и т.н. и т.н. Ето например аз никога не бих допуснала моят син, богът Слънце, да бъде толкова невеж, пък било то и в домакинството.

Иначе казано нямам време да мисля за него, така или иначе като се върне, искам-не искам - ще си мисля за него... и бавнотията му...
Това е Мъжът и точка. Ще се женкаме и деца ще има!!!
И аз бягах от такива, ама ето, че на такъв се натъкнах, че даже се и влюбих в него.
Сега просто ще предприема драконови мерки и всичко ще е ток и жица! 
Сори, ако не те е накефило.

Нищо не каза, а малко след това му казах да си отива в тях, щото съм доста болна, че да си кашлям на спокойствие. 

Бясно куче съм - не се спирам пред нищо и никого!!!
Лек и бърз ден Ви пожелавам!
Не е проблем че съжителстваш с някой, а проблема е че не го обичаш този някой.
Но преди всичко е въпрос на темперамент. Имам буен нрав, импулсивна съм, нервна и припряна. Искам всичко не сега, а на момента, време за губене нямам, има далеч по-приятни занимания от това да чакаш някого да направи, да дойде, да каже...
Любими, нелюбими, чуденки, питанки, кой с кого защо живее - далеч от темата, много даже. 
Лек петък и спокоен уикенд!
Препоръчани теми