До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 146 086
  • 766
# 225
Аз също го знам от патологията и съм с такова мнение,наистина обяснява всичко.
Виж целия пост
# 226
Знаете ли,дали доктор Милена Мануелян се е върнала на работа или е още е в майчинство?
Виж целия пост
# 227
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?
Виж целия пост
# 228
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?
Знам, че Татарова води доста рискови бременности. На мен лично тя ми беше препоръчана именно от жена, която е имала доста проблемна бременност и си е водила бременността при нея.
Виж целия пост
# 229
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?
Няма. От личен опит те съветвам да избереш лекар, който работи в МБАЛ. Така ако ти се наложи да ходиш в спешното /а то е неизбежно/, ще ти обръщат доста повече внимание.
Виж целия пост
# 230
Да пази Господ, да не се налага да стига някой до Спешното на МБАЛ!
Веднъж ходих и ми казаха, че гинекологът гледа футблен мач и казал на сестрите никой да не го безпокои, докато не свърши мачът Stop ooooh!
Виж целия пост
# 231
"Спешното на МБАЛ" и "обръщане на внимание" са взаимоизключващи се понятия.
Виж целия пост
# 232
"Спешното на МБАЛ" и "обръщане на внимание" са взаимоизключващи се понятия.
Под "спешното" имам предвид директно на 7-ми етаж. Повече от 5 минути не съм чакала да ме прегледат там.
Виж целия пост
# 233
Аз бях с подобна диагноза/бях на фракси, АП и други нещица..../ и високорискова  бременност,след стерилитет и ин витро . Мога да препоръчам д-р Недялков, благодарение на него имам живородено и здраво дете.  Peace Peace
Виж целия пост
# 234
За Веселин Димитров също има много добри отзиви  Peace
Виж целия пост
# 235
Той не следи бременни , макар че съм ходила и бременна при него, но е по-скоро изключение и беше във връзка с едно възпаление.
Виж целия пост
# 236
Той не следи бременни , макар че съм ходила и бременна при него, но е по-скоро изключение и беше във връзка с едно възпаление.
Моя позната, бременна след инвитро, се следи при него
Виж целия пост
# 237
какво е работното време на В.Димитров
до обяд е в кабинета си в транспортна.
Виж целия пост
# 238
Бях с прееклампсия, следях се и родих при Татарова успешно.
Виж целия пост
# 239
БХС във Варна, София, Стара Загора и Пловдив  струва 0 лв, като кръвта трябва да се даде за изследване в съответната генетична лаборатория към университетската болница !
Преглед ехографски, в същия ден от висококвалифициран специалист,какъвто има във всеки от споменатите градове, приблизително 40 или 50 лв !
Транспортни разходи от 30лв до 100 лв, зависи от Вас, кой град ще изберете !
Продължава да ме удивявa това, което се случва в Бургас и спекулацията относно БХС !
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия