До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 146 086
  • 766
# 255
И на мен не ми стана много ясно. Дори към края на статията останах с впечатление, че ще записват само бременни.
Виж целия пост
# 256
И аз не разбрах.Имам безброй изследвания,които показват ниско желязо и хемоглобин,но никъде не пише със сигурност,че имам анемия."с установено от лабораторни изследвания анемично състояние"  newsm78
Виж целия пост
# 257
И мен това ме отказа-твоят цитат + "..при когото са записани много бременни жени. Те често имат неуточнени анемии.."  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 258
Току-що Троянчев ме записа за 11.03, позвъних на 2рия телефон, написан от Бейби.
Виж целия пост
# 259
И аз не разбрах.Имам безброй изследвания,които показват ниско желязо и хемоглобин,но никъде не пише със сигурност,че имам анемия."с установено от лабораторни изследвания анемично състояние"  newsm78

Това го разбрах като да се отиде на консултация с вече направени лабораторни изследвания, за да се прецени по тях състоянието, а не тепърва да се назначават.
Виж целия пост
# 260
В.Димитров в Транспортна от колко започва сутрин, колко дни по-рано трябва да се звъни за час
Виж целия пост
# 261
В.Димитров в Транспортна от колко започва сутрин, колко дни по-рано трябва да се звъни за час
от 8 мисля,че започва работа,звъннете му по телефона и си запишете час.Ако има свободен час може и на другия ден да ви запише
Виж целия пост
# 262
В.Димитров в Транспортна от колко започва сутрин, колко дни по-рано трябва да се звъни за час
Oт около 8ч, аз звъня поне седмица по-рано, понякога и две /когато искам за точно определен ден/.
Ако е нещо много спешно поне ден-два по-рано може би, не знам.
Виж целия пост
# 263
Здравейте!

Моля за актуално мнение за д-р Калчева и д-р Мърмърова!?
Изчетох вече 100 страници, но всичко е от предходни години  newsm78

Интересувам се от жена гинеколог, която да проследи бременност Simple Smile

Виж целия пост
# 264
Giethoorn, Д-р Татарова и д-р Костова.  Peace
Виж целия пост
# 265
Giethoorn, д-р Мърмърова ме следеше. Много спокойна се чувствах при нея. Всичко необходимо пускаше като изследвания, съвети, теглене, мерене, обяснява, изобщо..... не претупва нещата! 
Но все пак това е преди 7 години. А преди месец диагностицира майка ми, за разлика от Парушева, която не видя проблем, и сега е оперирана и вече е добре. Така, че и на днешен етап бих и се доверила! Вижда и насочва към кого да се обърнеш, както беше в случая с майка.
При д-р Калчева ходих за фетална - не бих повторила при следваща бременност, особено след като вече има избор.
Виж целия пост
# 266
Здравейте!

Моля за актуално мнение за д-р Калчева и д-р Мърмърова!?
Изчетох вече 100 страници, но всичко е от предходни години  newsm78

Интересувам се от жена гинеколог, която да проследи бременност Simple Smile



И двете не водят раждания. Аз лично бих се насочила към някой, който ще присъства на раждането. Ти си знаеш, разбира се  Peace
Виж целия пост
# 267
здравейте,

има ли някой впечатления от др Ирмов относно колпоскопия? Прочетох доста мнения за него, но основно за следене на бременност. За съжаление, не бяха никак ласкави, но като че ли повече бяха оплакванията от отношението му към пациента. В случая, обаче, ме интересува компетентността му и то в онкогинекологията. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 268
Днес взех направление от личен лекар, но се оказа, че ми е доста високо кръвното. Каза, че не трябва да чакам и тръгнах да търся. Обадих се на почти всички и по препоръки от стари теми, всички добри лекари могат най-рано след 17-ти.

Попадна ми статия с добри отзиви за д-р Петрова в Айтос и запазих час, но по нейните думи, това направление за гинеколог е тотално излишно, понеже трябвало в 5г.с. да се види на вагинален ехограф, а той не се поемал по здравна каса и така или иначе се плаща. Съвета и е да се смени направлението с такова за кардиолог. Тя не можела да препоръча хапчета за кръвно и може би е права по пътя на логиката.

Изобщо, ако на някой му се пише, дали наистина е така при първи преглед и да ми даде съвети, моля! Sad
Благодаря Ви за мненията и съдействието!!  bouquet
Виж целия пост
# 269
Днес взех направление от личен лекар, но се оказа, че ми е доста високо кръвното. Каза, че не трябва да чакам и тръгнах да търся. Обадих се на почти всички и по препоръки от стари теми, всички добри лекари могат най-рано след 17-ти.

Попадна ми статия с добри отзиви за д-р Петрова в Айтос и запазих час, но по нейните думи, това направление за гинеколог е тотално излишно, понеже трябвало в 5г.с. да се види на вагинален ехограф, а той не се поемал по здравна каса и така или иначе се плаща. Съвета и е да се смени направлението с такова за кардиолог. Тя не можела да препоръча хапчета за кръвно и може би е права по пътя на логиката.

Изобщо, ако на някой му се пише, дали наистина е така при първи преглед и да ми даде съвети, моля! Sad
Благодаря Ви за мненията и съдействието!!  bouquet
За Галина Петрова ли?Аз неостанах доволна от нея.Държи се доста махленски.На мен постоянно ми повишаваше тон,доста заядливо отношение.Но това е лично мое мнение.Може би се дразнеше,че ходя на консултации и при др,доктор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия