Идеи за стартиране и развитие на бизнес 24

  • 145 157
  • 752
# 570
Работя сама,има доста конкуренция,надценките ми са нормални,но градът опустява и не знам ...Конкуренцията също няма работа.Държа магазина от четири години и такова чудо не е било.Следя новите неща.
Сама си си отговорила...
И по-зле ще бъде, не че искам да те притеснявам. Peace
Ако можеш продай каквото има, ама какво да купиш и да се занимаваш-не знам. Peace
Да права сте ,че донякъде сама съм си отговорила;),всичко идва от намаляването на населението и от там ниско потребление.До преди две години класовете в близкото училище бяха с по три четири паралелки,а сега по една две.Харесва ми да работя с деца,обичам си работата и наистина не ми се иска да се занимавам с друго.
Виж целия пост
# 571
Здравейте,  Чнг на всички! 
Някой запознат,  или с натрупан опит в сферата на детските занимални?  Има ли определени изисквания от общината, за да се отвори детски образователен център, или  просто занималня.
Аз, бих могла да занимавам децата с уроци по рисуване или моделиране,  въпреки че нямам педагогическо образование,  но определено ще трябват преподаватели и по други предмети,  танци също могат да се предлагат. 
Сложно и трудно ми изглежда, но от друга страна смятам, че кандидати ще има достатъчно. 
Съвети, мнения, препоръки?
Виж целия пост
# 572
Здравейте,  Чнг на всички! 
Някой запознат,  или с натрупан опит в сферата на детските занимални?  Има ли определени изисквания от общината, за да се отвори детски образователен център, или  просто занималня.
Аз, бих могла да занимавам децата с уроци по рисуване или моделиране,  въпреки че нямам педагогическо образование,  но определено ще трябват преподаватели и по други предмети,  танци също могат да се предлагат. 
Сложно и трудно ми изглежда, но от друга страна смятам, че кандидати ще има достатъчно. 
Съвети, мнения, препоръки?

Здравей! Чудесна идея! Мисля, че това много се търси, особено в София.
Мога да ти помогна с предложения за учителки. Такива, на които им харесва да работят с деца и могат наистина добре да преподават!
Виж целия пост
# 573
Някой да се е възползвал от обезщетение за безработица за да започне бизнес? Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Някой да се е възползвал от обезщетение за безработица за да започне бизнес? Simple Smile

Какво имате в предвид? Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Някой да се е възползвал от обезщетение за безработица за да започне бизнес? Simple Smile

Какво имате в предвид? Simple Smile
И аз се интересувам.
Виж целия пост
# 576
Ето от агенцията http://www.nssi.bg/forusers/faq/191-faqbgunemplkso/860-faqpob14
Виж целия пост
# 577
Е то зависи какъв тип е обезщетението.Те парите все не стигат.
Виж целия пост
# 578
Да започнеш бизнес с тази сума и на мен доста нереално ми се струва.
Виж целия пост
# 579
Да започнеш бизнес с тази сума и на мен доста нереално ми се струва.
А каква е сумата? И как се определя?
Виж целия пост
# 580
Да започнеш бизнес с тази сума и на мен доста нереално ми се струва.
А каква е сумата? И как се определя?

Сега аз не знам дали го разбирам правилно, а и не се задълбочих особено, за това и предполагам.
Това за мен си е борсата след като те освободят от работа. Ако е по взаимно съгласие ти се полагат 4 месеца борса, абсурд за това да става въпрос. По скоро ще е ако си съкратен, тогава се полагат повече месеци, а колко ще е си зависи мисля на каква заплата си осигуряван.
Виж целия пост
# 581
Имам предвид обезщетението за безработица да се изплати накуп. За целта се представя бизнес план, до колкото разбрах. Интересуваше ме някой дали вече е процедирал по този начин, за да сподели как протича самата процедура. Сумата при всеки ще зависи от осигуровките му. Аз, например съм съкратена и трябва да получа около 6000 лв за безработица.
Виж целия пост
# 582
Да ясно, че е накуп, но това е смешна сума за започване на бизнес.
Виж целия пост
# 583
Да ясно, че е накуп, но това е смешна сума за започване на бизнес.

Защо да е смешна? Не всеки бизнес изисква 5 цифрени и нагоре суми.
Виж целия пост
# 584
Да ясно, че е накуп, но това е смешна сума за започване на бизнес.

Защо да е смешна? Не всеки бизнес изисква 5 цифрени и нагоре суми.
Сподели кой е този за който ще стигнат 6к.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия