Идеи за стартиране и развитие на бизнес 24

  • 145 157
  • 752
# 615
Alexa23, тогава CEO, изработка на Интернет сайт/магазин, дизайн.
Имам такива клиенти и изкарват добри месечни доходи за България, аз само осчетоводявам приходите и разходите им - счетоводител съм Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Alexa23, тогава CEO, изработка на Интернет сайт/магазин, дизайн.
Имам такива клиенти и изкарват добри месечни доходи за България, аз само осчетоводявам приходите и разходите им - счетоводител съм Simple Smile

Въпреки, че го уча това, не съм сигурна дали бих могла да се справя. Вмомента съм 2ри курс. HTML го учихме в 1ви, а тогава, доцентката беше болна и като цяло нищо не научихме.
Виж целия пост
# 617
Alexa23, тогава CEO, изработка на Интернет сайт/магазин, дизайн.
Имам такива клиенти и изкарват добри месечни доходи за България, аз само осчетоводявам приходите и разходите им - счетоводител съм Simple Smile

Въпреки, че го уча това, не съм сигурна дали бих могла да се справя. Вмомента съм 2ри курс. HTML го учихме в 1ви, а тогава, доцентката беше болна и като цяло нищо не научихме.

Изкарай курс в СофтУни или Телерик, мисля че има и безплатни варианти, по-скоро старите издания на курсовете. Сигурна съм, че има и достатъчно други материали в интернет, по-важно е да те влече обаче.

Може да пробваш да правиш бижута, да си направиш страница във фейсбук и да ги продаваш. Има и безплатни платформи за онлайн магазини, не са от най-красивите, но с малко IT умения може да ги редактираш и да ти върши работа.
Виж целия пост
# 618
Мисля да се насоча към нещо с дизайн. Някакви препоръки?
Виж целия пост
# 619

Шофьорска книжка имаш ли?
Виж целия пост
# 620

Шофьорска книжка имаш ли?

Не , няма и да карам.
Виж целия пост
# 621
Това е ограничение. С шофьорска книжка можеш да си вадиш хляба през свободното време като търговски представител, дистрибутор, куриер... Дори и от реклама - брандиране на колата, например.
Виж целия пост
# 622
Това е ограничение. С шофьорска книжка можеш да си вадиш хляба през свободното време като търговски представител, дистрибутор, куриер... Дори и от реклама - брандиране на колата, например.

Карах курсовете, но изпитвам ужас да шофирам и няма начин просто отново да се кача на кола. Не е каприз кли нешо таклва направо си е панически страх да шофирам. Като цяло винаги съм харесвала дизайна. Но сега като разбрах какво искам да е нямам представа как се започва такова чудо. Къде трябва да питам да звъння или нещо такова?
Виж целия пост
# 623
Не разбрах точно за какъв дизайн говориш, но ако е на сайтове, най-добре е да изкараш като начало някакви курсове.
Виж целия пост
# 624
В Бюро по труда би трябвало да могат да ти предложат безплатен курс по графичен дизайн. За уеб-дизайн не съм срещала курсове.
Виж целия пост
# 625
В Бюро по труда би трябвало да могат да ти предложат безплатен курс по графичен дизайн. За уеб-дизайн не съм срещала курсове.

Понеже съм студентка нямам право да съм към Бюрото по труда. Така ми казаха като бях там. Иначе за всякакъв дизайн. Ами аз, ако си знам нещата дали ще може без курс все пак уча горе долу същите неща?
Виж целия пост
# 626
Ютюб е пълен. Simple Smile Към уеб или графичен клониш, не разбрах?
Виж целия пост
# 627
То всичко може, но за човек без опит, един курс не би бил излишен, най-малкото ще завържеш някакви контакти. Графичния дизайн си е сериозна професия, та някак си не виждам как студент 2 курс, който всъщност учи доста различна специалност, доколкото разбрах, ще ги знае нещата. Ако съм на твое място бих записала курс и то не един, после евентуално някъде стаж и чак тогава бих тръгнала да диря работа.
Виж целия пост
# 628
Всъщност, няма уеб дизайнер, който да не разбира и от графики, докато графичните са си просто графични. Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Мъжът ми зове графичен дизайнер, пък никога не е правил диплянки и листовки, а само уеб и приложения. Та, не виждам нужда от пунктуалност, честно казано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия