The Walking Dead - 20

  • 65 544
  • 739
# 30
Аз забравих Тара що се отдели от тях,припомнете newsm78
Виж целия пост
# 31
Аз не съм гледала още, че имах мнооого работа вчера и днес, но утре на спокойствие. Дайте спойлери Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Голям спойлер:

Не се случи абсолютно нищо!
Виж целия пост
# 33
Обаче като гледам темпото вече съм убедена, че и 8-ми сезон ще ни занимават с Неган.
Което хем ми е досадно, хем не.
Виж целия пост
# 34
Koй е тоя Денис и какво му се е случило?
Виж целия пост
# 35
Не кой, а коя. http://walkingdead.wikia.com/wiki/Denise_Cloyd_(TV_Series)
Виж целия пост
# 36
Аз забравих Тара що се отдели от тях,припомнете newsm78
Отиде да търси провизии с Хийт, преди спасителите да спипат Рик и компания.
Виж целия пост
# 37
Не съм гледала още,обаче четох, че рейтинга доста е паднал.
Виж целия пост
# 38
На мен като цяло епизодите, посветени само на един от персонажите, са ми леко скучновати. Отделно Тара не ме вълнува особено.
Ок, разбрахме, че
Скрит текст:
има още една група, която евентуално може да помогне срещу Спасителите
и толкова, за цял епизод. 
Виж целия пост
# 39
Гледах. Първия епизод ми беше силен, но след това нещо мудно стана. Дано да се вземат в ръце с малко екшън.
Виж целия пост
# 40

Meрси за отговора. Хем е интересно да гледаш странични персонажи, хем не толкова. Но не може само екшън до спукване, ще си изчерпят идеите и няма да има какво да изсмукват от пръстите си за следващите сезони   Simple Smile
Виж целия пост
# 41
На мен като цяло епизодите, посветени само на един от персонажите, са ми леко скучновати. Отделно Тара не ме вълнува особено.
Ок, разбрахме, че
Скрит текст:
има още една група, която евентуално може да помогне срещу Спасителите
и толкова, за цял епизод. 

Аз разбрах, че ще открият още една група. Мисля, че някакви тинейджъри.
Виж целия пост
# 42
Сори за двойния пост, но няма как да не споделя новината

http://comicbook.com/thewalkingdead/2016/11/29/jeffrey-dean-morg … ng-dead-season-8/
Виж целия пост
# 43
Твърде много.  Tired
Виж целия пост
# 44
Еми...туй то.
Но се надявам поне да му сритат малко задника поне в този сезон. Ще бъде отчайващо за зрителите, ако нашите нищо не предприемат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия