Есента отмина вече, на топло крие се ЮЛСКОТО човече. Тема 2

  • 35 264
  • 712
# 135
На мен само не ми стана ясно как на места се чака с дни, а в Щерев стават за два часа ??? newsm78
Виж целия пост
# 136
На мен само не ми стана ясно как на места се чака с дни, а в Щерев стават за два часа ??? newsm78
Хм, това ми звучи невероятно! То и в МД кръвните изследвания не стават готови за 2 ч
Виж целия пост
# 137
Вики, болничен от по 30 дни може да ти дава АГ, но след като те запише за ЖК. Сега от личния лекар може да си вземеш 14 дни или да "постъпиш" в болница за 3 дни и да ти издадат 30 дневен болничен.
Виж целия пост
# 138
Благодаря, КаИна! Ще го нагласим някак, за да ми е спокойно.
Виж целия пост
# 139
На мен само не ми стана ясно как на места се чака с дни, а в Щерев стават за два часа ??? newsm78
Хм, това ми звучи невероятно! То и в МД кръвните изследвания не стават готови за 2 ч

Имат си собствена лаборатория, затова стават на деня 
Виж целия пост
# 140
Добро утро!!!  bouquet Сега чакам пред кабинета на АГ, за да видим точицата Simple Smile) Стискайте палци всичко да е ок Simple Smile)) Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 141
Добро утро!!!  bouquet Сега чакам пред кабинета на АГ, за да видим точицата Simple Smile) Стискайте палци всичко да е ок Simple Smile)) Хубав ден на всички Simple Smile
Успех и да се похвалиш после Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Ами тя лабораторията в Щерев е Цибалаб....тя си е вътре в клиниката и ги обслужва...

Ms. M , успех и хубави новини  Peace Praynig bouquet
Виж целия пост
# 143
Аз до колкото знам БХС резултата зависи много от специалиста, а не само от лабораторията. А дали само Майчин дом е сертифицирана, не знам.. Не ми се вярва всички други да го правят незаконно. Иначе аз бих си правила изследванията в Майчин дом. Т.е. там ще си пратя кръв за изследавания, ако всичко е ок до тогава.
Виж целия пост
# 144
Привет на всички мами и бъдещи такива!И аз да се включа ,чакаме си втората рожба с термин 06.07,надяваме се на момиче,но каквото е отредил Господ. Grinning
Виж целия пост
# 145
Мина прегледа Simple Smile) Вътрематочна бременност, точицата е с размери 0.89 см Simple Smile) след две седмици за сърчице Simple Smile Много съм хепи Simple Smile)
Виж целия пост
# 146
Браво, Ms. M Само хубави вести занапред Simple Smile

Добре дошла, RIGAN . Лека и успешна бременност  bouquet
Виж целия пост
# 147
Браво, Мс. М! Успешна и лека Б и скоро да се похвалиш със сърчице! Днес кой ден закъснение ти е?
Риган, добре дошла и лека Б и на теб!
Виж целия пост
# 148
Здравейте,и от мен.
 Добре дошла и от мен  bouquet RIGAN,лека бременност и до термин. Включихме те в списъка с термини Whistling.

Ms. M браво,много хубави новини,само такива да са за напред Hug . И аз следя в кой ден от закъснението си.  Simple Smile


Виж целия пост
# 149
Трябваше да ми дойде на 19.11. , т.е съм с 5 дни закъснение Simple Smilebouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия