Есента отмина вече, на топло крие се ЮЛСКОТО човече. Тема 2

  • 35 264
  • 712
# 660
Да, ако аз не бях се интересувала, и аз нямаше да знам за ФМ и БХС с предната бременност.
Чакам АГ да ми каже какво трябва задължително да се прави,какво е по желание,и какво не се прави. Да ти кажа,още по време на първата бременност(преди повече от 8 години) АГ-то ми беше казал,ако има нещо той ще ми казва.И сега съм на този принцип.  Peace
Фран-добре дошла bouquet
Виж целия пост
# 661
Фран,добре дошла и успех до края.Още една многодетна майка,браво момичета Hug
Аз си записах час за БХС във Фемина при доц. Димитров на 03.01. Тогава ще съм в 11седм+6 дни.
Момичета освен Прена тест има и още един такъв тест - Harmony test. При него кръвта се изследва в USA. В Щерев предлагат именно този тест. Аз бих пуснала тези тестове само при наличието на първични или вторични белези за хромозомни аномалии.
Виж целия пост
# 662
Здравейте!  Wink
За първи път пиша във форума.
Преди няколко дни бях на лекар и потвърдиха бременността. Едва 7ма седмица, но ужасно се вълнувам. Това ще ни е първо бебче.
Живеем в чужбина, но много ми се иска да се върнем в Б-я, където да си родя и продължим живота си. Та цял ден се ровя из форума и търся полезна информация.
Поздрави и целувки на всички бъдещи и настоящи мами  bouquet
Виж целия пост
# 663
Има и още един - Tranquility, каква е разликата между тях обаче, не знам
Виж целия пост
# 664
Mirelka_147  Fran Добре дошли,желая ви лека бременност! bouquet bouquet bouquet

Момичета,ето ви една доста интересна за мен книжка. Предполагам,че малкото които сме с първа бременност и на вас ще ви е интересна Simple Smile.

http://dox.bg/files/dw?a=8dc8af8a1f
Виж целия пост
# 665
Не мисля,че има разлика между тестовете,единствено страната,в която се провежда изследването. Всички са основани на кръвни изследвания.Идеята е,че след 16 седмица от бременността в кръвта на майката има ДНК на бебето и се прави изследване на ДНК то.
Виж целия пост
# 666
Mirelka_147Fran, hrisi0089, добре дошли в групичката ни  bouquet Hug
Лека и успешна бременност -ще се вълнуваме заедно Simple Smile  Praynig Peace
Виж целия пост
# 667
Еха, добре дошли на новите мами  Hug
 Браво за хубавите прегледи! Не се притеснявайте, че не мърдат, зависи и от ехографа, и от бебчето в момента  Hug
Оф, този Сигридов  ooooh! ooooh! точно вчера съм го плюла цяла вечер, защото е казал на една бременна, че пренатално хващал аутизъм  #2gunfire #2gunfire аман от шарлатани, направо не мога да повярвам докъде стига наглостта на някои хора   #Cussing out е, винаги има възможност и бременната да лъже, ама дали  #Crazy
Аз пък да се оплача, че шефката ме натиска да работя и след януари, било ми рано, по-нататък да съм излязла. И сега ще стане по трудния начин, на 3-ти януари за много години и един болничен на бюрото, не ме интересува  Naughty
Наскоро някой коментираше аспирин протект, колко време го пиехте? На мен ми го изписа сега (9-та седмица) и каза до 13-14-та да го пия  newsm78

Едит: за бактериите аз пия уринал акут и се подмивам с тетра, но не промивка  Naughty За микробиология моят доктор каза, че няма смисъл сега да ми пуска, защото така или иначе няма с какво да се лекува.
Виж целия пост
# 668
Добре дошли на всички нови мами.
Всеки ден чета форумчето. Много се радвам, когато видя, че някой е чул сърчице, видял е крачета и ръчички. Установявам, обаче че аз съм единствената, записана тук, която не е наясно как вървят нещата с бебчето й. Ходих на 14.11 и тогава само ми загатнаха, че се виждат два плодни сака, но че единият е леко деформиран. Не се видя нищо друго. Сега,на 12.12 съм на втори преглед и с голямо нетърпение го очаквам. Та след няколко дни и аз ще мога да споделя какво се случва около мен.
Виж целия пост
# 669
Добре дошли на новите мамчета  Hug
Аз съм от пиещите аспирин протект, но честно казано не знам докога се пие. А и аз съм в по-ранна седмица - по календар от утре съм 8+
За изследванията - със сина ми правих, от допълнителните, фетална морфология в 19 седмица, сега си мисля да направя и първата.
Виж целия пост
# 670
Еха, добре дошли на новите мами  Hug
 Браво за хубавите прегледи! Не се притеснявайте, че не мърдат, зависи и от ехографа, и от бебчето в момента  Hug
Оф, този Сигридов  ooooh! ooooh! точно вчера съм го плюла цяла вечер, защото е казал на една бременна, че пренатално хващал аутизъм  #2gunfire #2gunfire аман от шарлатани, направо не мога да повярвам докъде стига наглостта на някои хора   #Cussing out е, винаги има възможност и бременната да лъже, ама дали  #Crazy
Аз пък да се оплача, че шефката ме натиска да работя и след януари, било ми рано, по-нататък да съм излязла. И сега ще стане по трудния начин, на 3-ти януари за много години и един болничен на бюрото, не ме интересува  Naughty
Наскоро някой коментираше аспирин протект, колко време го пиехте? На мен ми го изписа сега (9-та седмица) и каза до 13-14-та да го пия  newsm78

Едит: за бактериите аз пия уринал акут и се подмивам с тетра, но не промивка  Naughty За микробиология моят доктор каза, че няма смисъл сега да ми пуска, защото така или иначе няма с какво да се лекува.

Не се ядосвай.Инересно ми е,как ще те спре да излезеш в болничен Mr. Green пускай и да не ти пука.
Виж целия пост
# 671
beauty Аспирин протект  на мен ми е изписан   до края на 12г.с. по 1 табл вечер, с уговорката,че ако се появи кървене,веднага го спирам.
Добре дошли на новите мами и от мен bouquet
Не мога да повярвам колко многодетни майчета има тук!Това е страхотно!!!А аз едва се навих за второ детенце smile3555

banditka_111, това с деформирания плоден сак(моят бил елипсовиден и назъбен,каквото и да значи това) и мен ме тормози,защото нищо конкретно не ми обясниха.Док каза,че не е много добре,можело да е проблем,ама....не искала сега да го коментира да не ме притеснявала ooooh!Вече не знам какво да мисля.каквото ще става,ще става,нищо не мога да променя за  съжаление Sad Утре съм пак на преглед,че ще видим и този път нахално ще искам отговори.
Виж целия пост
# 672
Beaty_, Това за Сигрисов съм го чувала и аз! Напоследък има много недоволни от него. За малко да изпусне  една моя позната,като й спря аспирин протекта. Тя му се доверяваше много, а накрая влезе в болница. За щастие там овладяха положението други лекари -не толкова прехвалени. Явно този "специалист" Сигридов се е бъгнал нещо напоследък.
Виж целия пост
# 673
Добре дошли на новите мами, успешна и лека бременност!! Аз след дълго чудене ще се следя в Св. Петка, при Янкова. На 19.12 имам час за БХС.  Другата седмица ще си правя и кръвните изследвания. В Надежда ми се струва твърде скъпо, а и ще трябва да си търся друг лекар по ЗК, че там няма да мога да си взимам болнични.А и раждането за 2000 лв ми идва в повече 😞
Относно жълтото гъсто течение - и аз имам, др Ослеков в Надежда каза, че нищо не значи и няма нужда от изследване  newsm78
Виж целия пост
# 674
Beauty_,днес в предаването "На кафе" на гости на Гала беше д-р Natasha Campbell.Говориха за нейната книга относно диетата GAPS,която била много ефикасна при дечица с аутизъм. Сигурно си запозната с нейните методи,но аз да си кажа,защото беше много интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия