Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 15
Лале благодаря за пореден път!
Късмет на всички и в тази тема много, много хубави изненади за всички!
Виж целия пост
# 16
Благодаря за темата. bouquet Късмет на всички.
Чакам боята за коса на Гарниер, която съм сигурна, че няма да дочакам. Joy Joy Също Нутрибулет и кана, играя до последно за суитшърт, но шанса не е на моя страна.
Виж целия пост
# 17
Ще ми се да чакам нещо по- съществено, но уви..В кварталния магазин имаш игра със скреч карти на Сникърс, наградите им са същите като на лятната промоция- тениски и топки. Не спечелих #Cussing out
Упорито продължавам с фафлите и мюслито, не губя кураж.  hahaha
Лале, благодарим за темата! bouquet
Виж целия пост
# 18
Няма ме в Биодерма и на още доста места  Mr. Green Mr. Green.
За който е участвал в играта на Фантастико -"Фантастичният подарък iPhone 7 от празничната томбола за 25 години Фантастико отива при Марта Стефанова Йонкова."
Виж целия пост
# 19
Може ли линк към печелившите на Биодерма  Blush
Виж целия пост
# 20
Късмет на всички bouquet Чакам да спечеля нещо голямо вече  Sunglasses
Виж целия пост
# 21
Много късмет и хубави награди за всички! Flowers Four Leaf Clover Hug

За получаване имам само комплект бисквити Закуска.
Виж целия пост
# 22
https://club-bioderma.bg/kampanii.php
Виж целия пост
# 23

Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 24
 bouquet За темичката  bouquet тенкс  bouquet

Много късметлийска да е настоящата темата  Peace Flowers Four Leaf Clover newsm03
Виж целия пост
# 25
Аз пък вече повече от месец си чакам суичъра от Споко. Да идва вече...
Виж целия пост
# 26
Благодаря за темата и късмет на всички!  bouquet

Чакам два пуфа от Куинс и Милка, кутия Троя и чаша Троя, също и наградите от Елсев, Гарние и Мейбълин (никога, никога повече няма да участвам в техни игри!  Laughing ) Чакам и едни мостри на фон дьо тен на Виши - дано не са тъмнооранжеви Blush

И мен ме няма в Биодерма - странно, че никога не успях да спечеля нещо от тях - дори когато имаха 1000 награди...
Виж целия пост
# 27

 Чакам и едни мостри на фон дьо тен на Виши - дано не са тъмнооранжеви Blush

Явно в Плевен ги доставят по-бавно, в старата тема няколко човека казаха че са си ги получили. Тъкмо си мислех че някой комшия ми ги е взел от пощенската кутия  Laughing На мен миналата седмица ми звъняха да им потвърдя адреса.
Виж целия пост
# 28
На мен не са ми звънели, но предполагам, че ще ги получа все някога - до сега винаги съм получавала мострите от подобни кампании на Виши  Simple Smile

А, да - чакам и две чаши от Нескафе.
Виж целия пост
# 29
Нищо не чакам.Последните мостри от Виши не ги получих и за тези не участвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия