Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 45
Здравейте, записвам се със слушалки от Спаркс  Hug Това е първата ми голяма награда от Кока Кола  Hug

Моля ако някой има излишни талончета за Shell да ми пише  Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 46

Благодаря Ви, аз имам карта ,в която има точки, но е от преди 4-5 години, дали точките вътре важат ?
Виж целия пост
# 47
Тези точки са други, не са тези които се трупат в картата.
Виж целия пост
# 48
Чашите на нескафе ше пристигат с тип топ. Спидито носят мечки Харибо, ако си метнала опаковки и си забравила..

Не съм, въпреки че имам над 20 събрани. Чудя се сега ли да ги пращам (пак ще вземат да ми пратят дреболии) или да чакам за догодина, като заредят нови награди. Rolling Eyes

Странна работа тогава, не знам какво чакам. Laughing
Виж целия пост
# 49
Имам смс от Лео Експрес, предполагам, че е Нутрибулета, друго не чакам.
Виж целия пост
# 50
Имам смс от Лео Експрес, предполагам, че е Нутрибулета, друго не чакам.


Честито! Нутрибулета от Мюслите ли беше? С колко участия го спечели?
Виж целия пост
# 51

Благодаря Ви, аз имам карта ,в която има точки, но е от преди 4-5 години, дали точките вътре важат ?

Влез в http://shellsmart.com/ правиш си регистрация и можеш постоянно да наблюдаваш движението на точките в картата, както и текущи промоции.
Виж целия пост
# 52
Sinara, от Мюслито е, спечелих го с 3 кода от първото теглене.
Предполагам, че е това, няма какво друго да е, освен да е каната, но нея я спечелих миналата седмица не вярвам да е тя.
Между другото днес имам и рожден ден, хубав подарък ще е. Laughing
Виж целия пост
# 53
Ивекс, тъкмо на време идва подаръка. Да си го ползваш с много удоволствие. Честит рожден ден!  bouquet
Виж целия пост
# 54
Запис с вече употребен ваучер 50лв в Грабо от играта на Сушард.
Чакам книжка Бондюел и май нищо друго
Успех на всички в темата.
Виж целия пост
# 55
Пристигна Нутрибулета, много е готин, с кеф ще си го ползвам, няма да се налага да мия като луда робота. Party
Виж целия пост
# 56
Пристигна Нутрибулета, много е готин, с кеф ще си го ползвам, няма да се налага да мия като луда робота. Party
Моят още го няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Ивекс, честит празник - пожелавам ти много късмет!  bouquet

Току що си регистрирах последните опаковки от Троя и спечелих още една термочаша на същия номер (играя само от един, за да си следя по-лесно участието в томболите) - не знаех, че е възможно  Grinning
Виж целия пост
# 58
Благодаря.

Пристигна Нутрибулета, много е готин, с кеф ще си го ползвам, няма да се налага да мия като луда робота. Party
Моят още го няма  Simple Smile
Не очаквах да дойде толкова бързо, изненадах се.
Виж целия пост
# 59
Честит рожден ден Ивекс  bouquet
Със здраве да си ползваш наградата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия