Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 570
Честито. bouquet
И аз ще играя, ако мога да спечеля още една.
Виж целия пост
# 571
Спечелила съм от фейсбук играта на Престиж Селекция, Светът е влюбен - бисквитки.  Simple Smile Отдавна не съм печелила нищо, освен термочаши.  Wink
Виж целия пост
# 572
Всички ли си получихте пуфовете от Куинс?Чуда се дали да им пиша....
Виж целия пост
# 573
Спечелила съм тениска от игра на Cine grand,  ето линк ако някой друг е участвал :

https://www.facebook.com/CinegrandBG/photos/pb.179002382290924.- … ype=3&theater
Виж целия пост
# 574
Моят пуф на Куинс дойде точно две седмици, след като го спечелих.

П.п. Внушавам ли си, или тези, които са изложени в супермаркетите са забележимо по-малки?
Виж целия пост
# 575
Всички ли си получихте пуфовете от Куинс?Чуда се дали да им пиша....
Пиши им защото имаше няколко объркани. Вместо на Куинс на спечелилите изпращали на Теди. Пиши им защото може да разчитат, че някой ако не се обади го е отписал
Виж целия пост
# 576
Моя е дошъл в петък,но не съм в БГ. В Понеделник ще им звънна.
Виж целия пост
# 577
Здравейте, има ли някой, който има проблем при регистрирането на код за играта на Марсианци?
Писах им на лични, ни вопъл ни стон?! #2gunfire
Виж целия пост
# 578
Има някакъв промо пакет с 2 броя Jacobs Monarch Classic 250g и подарък буркан за кафе.
И на Милка има някакъв, сега го видях в една брошура на Кауфланд (съжалявам за лошата снимка Confused):


Ще купя този на Милка. Heart Eyes
Виж целия пост
# 579
Благодаря за информацията - на другите места е по 9 лв.  Simple Smile Това им е коледната кутия с подарък - миналата година беше с топка и лилав флумастер (за да се рисува по нея), а по-миналата -  чаша и флумастер (за да се напише нещо на чашата...).

Аз чакам Ахмад тий да изкарат коледна музикална кутия - скъпичка е, но е красива. Миналата година ги изтървах (невероятно, но въпреки цената и въпреки това, че вътре има чай, а не сладки и бонбонки, свършват много скоро, след като се появят).
Виж целия пост
# 580
Аз чакам Ахмад тий да изкарат коледна музикална кутия - скъпичка е, но е красива. Миналата година ги изтървах (невероятно, но въпреки цената и въпреки това, че вътре има чай, а не сладки и бонбонки, свършват много скоро, след като се появят).
Моля те да кажеш като видиш! Praynig Майка ми много харесва този чай и ще е страхотен подарък, ако успея да докопам това. Heart Eyes Вече съм ѝ купила подарък, де, но това ще я зарадва още повече. А каква е приблизителната цена?
Виж целия пост
# 581
В голямата Фантазия (на "Христо Ботев") има много звезди и сърца и са все с различни картинки (май са по около 13-14 лв) - красиви са и ако не намеря музикалната кутия ще взема от тях, въпреки че ми се виждат малки... Утре може би ще проверя пак какво имат там и ще пиша, ако я намеря  Simple Smile
Виж целия пост
# 582
В голямата Фантазия (на "Христо Ботев") има много звезди и сърца и са все с различни картинки (май са по около 13-14 лв) - красиви са и ако не намеря музикалната кутия ще взема от тях, въпреки че ми се виждат малки... Утре може би ще проверя пак какво имат там и ще пиша, ако я намеря  Simple Smile
Много ти благодаря! Hug
Виж целия пост
# 583
https://www.aroma.bg/campaigns/astera-homeopathica-promo-28/  Тук има печеливши мъжо е спечелил преглед, какво ли представлява този преглед? Дано има и др. печеливши от темата
Виж целия пост
# 584
От позната знам, че прегледът при хомеопат е нещо като интервю - т.е. разговор (тя каза даже, че попълвала някакъв тест). Накрая доктора препоръчва разни хомеопатични лекарства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия