Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 735
И  аз пак написах на Гарниер за боите за коса.Все още не са прочели съобщението.В зависимост от отговора им,ще им кажа за КЗП.От Бондюел нямам отговор...
Виж целия пост
# 736
От КЗП на игрите без покупка мисля, че не им обръщат внимание много много.
Виж целия пост
# 737


Няма такава излагация като тяхната!
Crazy

Ооо, има има. На Гарние и на Мейбълин. На Мейбълин наградата я спечелих на 8 юли и от два месеца обясняват как са започнали да разпращат наградите, пък то още никой нищо не е получил  Joy
Те и предната седмица пак написаха, че са изпратени наградите. Но ако опиташ да ги попиташ на ЛС, кой куриер ги доставя и дали ще пристигнат тази година, просто ще игнорират съобщението (все едно не знаят, че се вижда дали е прочетено)  Laughing  А аз и не очаквам вече нищо от тях - само ги дразня.  Wink
И на мен преди месец писаха да си очаквам наградите, но нищо не съм получила до сега.
Виж целия пост
# 738
Включих се в играта на Билка, тя приключва, но чак сега намерих паста.
Със сигурност няма да спечеля, но за адреналина.
Виж целия пост
# 739
В спаркса е излязъл списък на спечелилите смарт часовник!
/аз не съм/
Виж целия пост
# 740
Някой да се похвали от нестий играта със снимките?
Виж целия пост
# 741
И мен ме няма в Спаркса, то не че съм очаквала. От 2год. откакто играя там, нищо не съм печелила.
Виж целия пост
# 742
Някой да се похвали от нестий играта със снимките?
     преди няколко седмици ММ спечели Бъббъл Бед от играта на Нестий - сладурски е ☺
Виж целия пост
# 743
Някой да се похвали от нестий играта със снимките?
     преди няколко седмици ММ спечели Бъббъл Бед от играта на Нестий - сладурски е ☺

Коя е тази игра?
Виж целия пост
# 744
На Нестий - тя мина и беше с малко награди. Писах в анкетата на Троя, че искам бъбъл бед (нали питаха какви награди искаме в следващи игри) - предполагам, че и други са писали същото и се надявам догодина много организатори да пуснат такива награди (като сега с пуфовете)  Simple Smile
Виж целия пост
# 745
От Гарние имах едни дезодорант спечелен в края на май.
Дойде през октомври. Така, че след няколко месеца ще си получите наградата.  Joy
Виж целия пост
# 746
Има Новогодишна баница с късмети на БГ Мама  
Хубави пожелания и хубави награди. Успех  Peace
 
Виж целия пост
# 747
Може ли линк за баницата
Виж целия пост
# 748
Може ли линк за баницата
Ето я : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955346
Записах се в томболата  Simple Smile
Виж целия пост
# 749
Благодаря, всеки ден ще си тегля късметче. Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия