Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Празнична Тема 20

  • 47 253
  • 723
# 510
Момичета, по възможност не се втелясвайте Wink Възможни са аномалии, но практиката показва за липса на такива, поне от пишещите тук, които са минали през това. Действате си по план и мислете положително. Имате голям шанс за успех месеците след това. Какво значение има, че цикълът се е променил. Освен това си трябва точно засичане на О, а тя се променя.
Виж целия пост
# 511
 Alina89  а тест прави ли?
Виж целия пост
# 512
Ами, Мила,
Всичко в възможно и това, което виждам, е че при всеки организъм е различно. Операция си е все пак, каква беше причината за твл при вас?

Причината е че бебето го няма вече доста време, а лапароскопията беше диагностина и не откриха нищо
Виж целия пост
# 513
А поне ову тестове правиш ли, защото иначе е безмислено да се изчислява дължината на цикъла newsm78 Засичайте О, спазвайте схемата за по-добри плувци и се оставете на течението половин година. Имате голям шанс за успех. Нека фокусът е върху този плюс и разни други дреболии да не те разсейват Wink
Скрит текст:
Добре е според правилата на форума да събираш всичко, което искаш да напишеш в един пост, защото последователните не се толерират и могат да бъдат изтрити от модератор. Може да редактираш и допълваш всеки пост в рамиките на 24 часа.
Виж целия пост
# 514
Alina89  а тест прави ли?

Не, но и не искам, не ми се вярва и само ще се разочаровам. Имам си висчки симптоми, че ще мио дойде скоро.
Шансът да  е станало е доста голям след тази процедура,нищо че не си следила О.А симптомите в начална Б са много единтични.Най-добре направи един тест и после си чакай чино МЦ.
Преди имала ли си смущения в Ц?Дано е това което искаш Hug
Виж целия пост
# 515
А поне ову тестове правиш ли, защото иначе е безмислено да се изчислява дължината на цикъла newsm78 Засичайте О, спазвайте схемата за по-добри плувци и се оставете на течението половин година. Имате голям шанс за успех. Нека фокусът е върху този плюс и разни други дреболии да не те разсейват Wink
Скрит текст:
Добре е според правилата на форума да събираш всичко, което искаш да напишеш в един пост, защото последователните не се толерират и могат да бъдат изтрити от модератор. Може да редактираш и допълваш всеки пост в рамиките на 24 часа.

А как се изчислява дължината на цикъла? Например този месец овулацията ми е била на 11 тия ден от началото на цикъла.
Виж целия пост
# 516
Дължината не те вълнува особено. Важно е да хващаш овулацията. Иначе добавяш грубо 12-14 дни. Зависи колко ти е лутеалната фаза. Обикновено горе долу е константна при всяка жена и варира с ден-два, но при едни е по-къса, а при други по-дълга. Проблем е късата ЛФ, както и по-ранната овулация. Но това е притеснително, ако вече стане по-често явление и се засече няколко месеца поред. Разбира се най-точно е чрез фоликулометрия. С тестове, мерене на БТ и всякакви други методи никога не е достатъчно сигурно кога и дали се случва изобщо овулация.
Ако О ти е била наистина на 11ти ден този месец определено е резонно да направиш тест в случай, че са минали вече 15-16 дни от нея.
Виж целия пост
# 517
Дължината не те вълнува особено. Важно е да хващаш овулацията. Иначе добавяш грубо 12-14 дни. Зависи колко ти е лутеалната фаза. Обикновено горе долу е константна при всяка жена и варира с ден-два, но при едни е по-къса, а при други по-дълга. Проблем е късата ЛФ, както и по-ранната овулация. Но това е притеснително, ако вече стане по-често явление и се засече няколко месеца поред. Разбира се най-точно е чрез фоликулометрия. С тестове, мерене на БТ и всякакви други методи никога не е достатъчно сигурно кога и дали се случва изобщо овулация.
Ако О ти е била наистина на 11ти ден този месец определено е резонно да направиш тест в случай, че са минали вече 15-16 дни от нея.
Значи, ако теста е показал правилно, то са минали 20 дни от О. Не ги знаех тези неща, благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Дължината не те вълнува особено. Важно е да хващаш овулацията. Иначе добавяш грубо 12-14 дни. Зависи колко ти е лутеалната фаза. Обикновено горе долу е константна при всяка жена и варира с ден-два, но при едни е по-къса, а при други по-дълга. Проблем е късата ЛФ, както и по-ранната овулация. Но това е притеснително, ако вече стане по-често явление и се засече няколко месеца поред. Разбира се най-точно е чрез фоликулометрия. С тестове, мерене на БТ и всякакви други методи никога не е достатъчно сигурно кога и дали се случва изобщо овулация.
Ако О ти е била наистина на 11ти ден този месец определено е резонно да направиш тест в случай, че са минали вече 15-16 дни от нея.
Значи, ако теста е показал правилно, то са минали 20 дни от О. Не ги знаех тези неща, благодаря Simple Smile



Здравей, правилно ти казват момичетата, направи тест, при това закъснение и да не е с първа урина ще отчете, ако има радостна новина  Flutter
Виж целия пост
# 519
Блинг, беше ли при Сигридов? Той какво каза?
Виж целия пост
# 520
Воайорче, не. След няколко дни Wink
Виж целия пост
# 521
Блинк, стискам палци! Аз съм утре  Crazy и 100% ме чака "лекция" ...
Скрит текст:
Като отидеш, мини на регистратура, кажи че си за ранен скрийнинг и БХС, да ти вземат кръв. Резултата излиза за около 2 часа, та за прегледа ще е готов и направо ще коментирате.
Също в края на прегледа, питай кога да е следващия час, като плащаш, направо записвай следващия час, като казваш, че Сигридов иска да те види в еди кои си седмици. Ще ти намерят място в графика, даже да е запълнен Mr. Green

Алина, стискам палци! Мисля, че има реален шанс за две черти   Praynig

Волейболиста, благодаря за жеста! Бих искала да кажа, предполагам и ти знаеш, че преди същинското даряване, трябва да минат някои изследвания, а те отнемат време ... затова се запаси с търпение.
Мисля, че първия етап е СГ да определят дали показателите са достатъчни за да станеш донор. После МБ, хламидия, СПИН ... желая ти успех и дано начинанието ти се увенчае с успех!

Честит празник на всички, и дано следващата година да донесе на групата ни само положителни емоции и новини! Praynig bouquet
Виж целия пост
# 522
Йоли, за малко се разминаваме. Аз в четвъртък ще придружа приятелка при него, за да му покажа последните изследвания. Жалко, че няма да се засечем. Дано да не чакаш много и после да пишеш какво е казал.

При мен не е доволен от : вит Д, б 12, белък, желязо, хемоглобин. И започваме да коригираме. За б12 даде хапчета и ако за 1 месец не му хареса - инжекции. Аз нямах нищо против и сега да ми ги даде, но се запъна. За вирусологията днес ми излезе резултът : показват стара инфекция, другите са в норма. Дано да не пия нищо и да няма проблем, и да се е разминало. Ще разбера след един ден. Иначе сме добре.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
Блинг, с какво те притесниха? Или не ти се говори?
Виж целия пост
# 524
Кристи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия