Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 195
Добре дошла, Мария! Честито и леко бременеене и на теб! Дано всички изкараме леки и безпроблемни 8 месеца и лятото да се рдаваме на пухкави бебоци!
Не се притеснявай за сърчицето - щом сте видели пулсации значи всичко е наред. Това всъщност е сърдечната дейност. Правилно разсъждаваш Simple Smile
Казаха ли ти нещо за полета? Пита ли док?
Виж целия пост
# 196
Благодаря , Викториа. Simple Smile
Всъщност аз вече летях два пъти миналата седмица и всичко беше наред , искрено се надявам и предстоящото пътуване да няма проблем . Док каза , ние сме бременни , не болни  Grinning и няма проблем за кратки полети .  Grinning
Виж целия пост
# 197
Браво! Радвам се. Попринцип и аз така знам, но понеже е ранна б не знаех дали също е ок.
На мен живот и здраве ще ми предстои полет до Тайланд през Април, когато ще съм края на втория триместър и се надявам да няма проблеми. Притеснява ме само как ще транспортирам фраксипарина, надявам се да намерим начин, за да не се отказваме от пътуването. Взехме билетите преди да забременея и затова така непредвидено. Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Предполагам , че все има начин . Поинтересувайте се по-рано и на други хора им се е налагало Simple Smile) Дано всичко е наред и по план и да си изкарате добре в Тайланд Simple Smile)
Виж целия пост
# 199
Мария и аз другата седмица влизам в 6 седмица и се 1 чудех дали да ходя тогава или да изчакам още. Иска ми се,като отида да има пулс
Виж целия пост
# 200
Пепинка , аз нямах доста голям избор , заради тази прословута история с часовете . Но доктора каза , че 6-8 седмица си е точно време за първи преглед , лична преценка може би. Аз лично нямах търпение да видя , че наистина има нещо , а не е плод на въображението ми  Grinning
Виж целия пост
# 201
Пепинка , аз нямах доста голям избор , заради тази прословута история с часовете . Но доктора каза , че 6-8 седмица си е точно време за първи преглед , лична преценка може би. Аз лично нямах търпение да видя , че наистина има нещо , а не е плод на въображението ми  Grinning
Боже,мислих си,че само аз съм така.И аз за това нямам търпение.Малеее,виках си ,че съм много зле.Искам да ми личи, да мърда, да го изкрещя на всички.Абе луда работа, ей
Виж целия пост
# 202
Пепинка , аз нямах доста голям избор , заради тази прословута история с часовете . Но доктора каза , че 6-8 седмица си е точно време за първи преглед , лична преценка може би. Аз лично нямах търпение да видя , че наистина има нещо , а не е плод на въображението ми  Grinning
Боже,мислих си,че само аз съм така.И аз за това нямам търпение.Малеее,виках си ,че съм много зле.Искам да ми личи, да мърда, да го изкрещя на всички.Абе луда работа, ей
Хахаха , Пепинка . Луда работа сме ей . Аз за това така се ошашавих на прегледа , че въобще изключих да питам дали долавя пулс.  Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Добре дошла, Мария Simple Smile
Не ти ли дадоха ехографски снимки и амбулаторен лист? Там я пише цялата информация от прегледа, лесно ще разбереш дали е имало пулсации.
То хубаво сме бременни, а не болни, ама аз с предните бременности баш като болна си се чувствах  Crazy Ако можеше да ги проспа тея 9 месеца, бих била много доволна  Laughing
Много се надявам утре да се види нещо на ехографа, днес даже за малко тест да си купя, изкукала работа ooooh! ooooh! ooooh!
Пътуванията с кола много ме притесняват, в събота се прибирахме от Варна към София и докато не се качихме на магистралата, щях да умра, даже пих Но Шпа за всеки случай. Утре пак ни предстои дълъг път и ще питам АГ-то , дано ме успокои, че да спра да се сдухвам безпричинно.
Виж целия пост
# 204
Commala  , стискам палци да се види !!! А иначе аз също съм от много притеснителните . Лятото при прибирането в България със самолета , имахме ужасна турболенция , най-гадното нещо , което ми се беше случвало в самолет и от тогава много ме е страх . Миналата седмица (знаех вече че съм бременна ) при полета толкова се бях шашнала , че стисках през цялото време шала ми и си гледах часовника на всеки 5 мин и през цялото време бяла като лист . Сега полета ми ще е 2.40 мин и се чудя какви успокоителни мерки да предприема ... Жалко , че валериана не е за препоръчване  Rolling Eyes
А от прегледа ми дадоха ехографска снимка , там дали пише ? Тук в Германия правят паспорт на бременната , които трябва да си получа другата седмица с изследванията и тогава ще питам сестрата дали доктора е записал  newsm78
Виж целия пост
# 205
Добре дошла Мария.Лека бременност и сладко бебче.
Ние ще се прибираме с кола до Бг. Това са общо 4000км сигурно за десет дена,тъй като имаме и софия-варна.Ще питам лекарката като отида на преглед.Надявам се да разреши,ако не може и с полет,но сме с куче и не знам хотел в последния момент как ще намерим.
Иначе аз нямам търпение за прегледа. Вчера ми се обадиха,че лекарката е добре и може да ме вземе в понеделник и ще откача от вълнение.Стискайте палци всичко да е наред.
Хубав ден на всички от мен пожелавам. Аз се будя все още мега рано сама.Това е от адреналина сигурно.
Виж целия пост
# 206
Добре дошла Мария.Лека бременност и сладко бебче.
Ние ще се прибираме с кола до Бг. Това са общо 4000км сигурно за десет дена,тъй като имаме и софия-варна.Ще питам лекарката като отида на преглед.Надявам се да разреши,ако не може и с полет,но сме с куче и не знам хотел в последния момент как ще намерим.
Иначе аз нямам търпение за прегледа. Вчера ми се обадиха,че лекарката е добре и може да ме вземе в понеделник и ще откача от вълнение.Стискайте палци всичко да е наред.
Хубав ден на всички от мен пожелавам. Аз се будя все още мега рано сама.Това е от адреналина сигурно.


Сигурна съм , че няма да има проблем с пътуването , бавничко , пътищата са хубави и живи и здрави ще се приберете . Simple Smile) Все пак на всички ни се иска да сме вкъщи за Празниците. А за прегледа , понеделник е скоро Simple Smile)) Бъди позитивно настроение. Весел и хубав ден и честит празник , ако има именници днес Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Здравейте, момичета! Включвам се при вас, имам предчувствие, че всичко ще е наред този път! ( миналата година имах "спонтанен аборт" в 12та седмица, поради аномалия на плода, не се предавало по наследство, били сме "уцелили статистиката").
На 27г съм, от София, очакван термин 16-ти август. Най-смешното е, че преди седмица направих кръвен тест, понеже имах усещането, че е станало, а той излезе отрицателен, явно съм избързала и съм била с късна овулация, защото вчера пак пуснах след положителния домашен, и - йееей! Simple Smile
Прегръдки на всички и да гушкаме здрави, силни и радостни бебчета догодина!
Виж целия пост
# 208
Devya , честитооо Simple Smile) Икренно ти желая всичко да е наред и на финала всички да сме със здрави бебоци Heart Както майка ми казва : „ Лесно мама не се става. ”  Hug
Виж целия пост
# 209
Здравейте, момичета днес си взех кръвният тест, който направих вчера по препоръка на доцента.
ЧХГ изследването показва стойност b-HCG 1974 mIU/ml 5-6седм. Свързах се с доцента, за да му кажа резултата, като той каза, че резултата е много добър и за да се види нещо е нужно над 2000 да са стойностите и запазихме част за вторник....Аз продължавам да пия Дуфастон и да си бия Фраксипарин, също така продължава и кафеникавото течение, което от два дена е по-обилно, даже си помислих свърши се идва ми, но още няма червена кръв.
Не искам да се самозългвам и надявам излишно за развиващ се ембрион , въпреки че има едни 10% шанс...
Дали е станало чудо? Ах колко искам да осъществя тази си мечта...
Поздрави на новите момичета и безпроблемно бременеене 🍀😘👌
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия