Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
-
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Мнозина от участниците споделят, че се опитват да се хранят по-здравословно, избягвайки определени храни като сурова риба, сурово месо, сурови яйца, синьо сирене, шоколад, кафе и др. Освен фолиевата киселина много бременни приемат и други витамини като Femibion и Biozin Mamma, които са предписани от лекари.
-
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
-
Какви са препоръките за изследвания и лечение при вроден тромбофилит по време на бременност?
-
Кога е подходящият момент да съобщя на родителите за бременността си?


Много се радвам, че живот и здраве ще си бременеем пак заедно
Целувчици от мен и Милчето

На твое място бих взела решението на секундата,но аз работя за себе си и мога да се прибера когато си преценя,така че......
А и сезонът на грипа наближава,знаеш,че вирусните инфекции могат да са фатални в ранните месеци.Успех!Дано вземеш правилното решение 
.На първия ми преглед на 7 дни закъснение ехографа въобще не отчете бременност,а след две седмици още нямаше сърчице
Направо щях да ревна в кабинета.Сега чакаме.....дано на следващия човечето да си е там и да навакса