Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 285
Леле колко сте изписали. Добре дошли на новите момичета.
Чъки, много съжалявам. Дано скоро има бебе.
 Аз днес бях на лекар и лекарката ми изкара акъла та чак сега пиша.каза,че има бременност, но е много малко. Много е рано да каже нещо. Да не пътувам и в случай на аборт ала бала....и аз изпаднал в паника защото само това ми каза.Нищо друго. Сега малко е защото не се развива ли,какво ли....много се притесних.Няма да пътувам за България. Кофти ми е, че и на тате сега му откриха рак на простатата и нямам майка от десет години и се притеснявам много.Сега и тази лекарка. Взе ме след работно време и само искаше да ме разкара.записах си час в частна клиника тук за четвъртък.защото само тези клиники взимат веднага. И ако се наложи ще я сменя тази лекарка.то и без това на нея съм и пратила такса до края на годината. Аз разбирам, че за нея съм 20тата бременна за деня но на мен ми е важно и искам обяснение и отношение. Дано всичко е наред и се развие добре малката муцунка...
Виж целия пост
# 286
Леле колко сте изписали. Добре дошли на новите момичета.
Чъки, много съжалявам. Дано скоро има бебе.
 Аз днес бях на лекар и лекарката ми изкара акъла та чак сега пиша.каза,че има бременност, но е много малко. Много е рано да каже нещо. Да не пътувам и в случай на аборт ала бала....и аз изпаднал в паника защото само това ми каза.Нищо друго. Сега малко е защото не се развива ли,какво ли....много се притесних.Няма да пътувам за България. Кофти ми е, че и на тате сега му откриха рак на простатата и нямам майка от десет години и се притеснявам много.Сега и тази лекарка. Взе ме след работно време и само искаше да ме разкара.записах си час в частна клиника тук за четвъртък.защото само тези клиники взимат веднага. И ако се наложи ще я сменя тази лекарка.то и без това на нея съм и пратила такса до края на годината. Аз разбирам, че за нея съм 20тата бременна за деня но на мен ми е важно и искам обяснение и отношение. Дано всичко е наред и се развие добре малката муцунка...
Не се тревожи! Малко груба ми се струва,че е била.Не е бивало така да те стресира.Какво значи малка?! Ми ти не си в 6 месец да си в голяма.Иди на друг лекар и съм сигурна,че всичко ще е наред и че ще се прибереш даже.Ще видиш
Виж целия пост
# 287
Хайде, да се запиша и аз, пък дано е за късмет! Simple Smile
Изобщо не знам дали съм бременна, ама мнооого ми се иска, закъснява ми с два дни, трябваше да ми дойде на 10-и, ако не бъркам, хах, разсеяна съм - приемам го като симптом. Stuck Out Tongue
Малко за мен - аз съм с две "бебета" вкъщи, сега се надявам на близнаци, че да изпълня петилетката за четири години Simple Smile Ееех, мечти, само дано не ме изненада и да ми дойде. Между двамата имам една неуспешна бременност - всичките планирани, да не си помисли някой нещо.
Мисля да си спестя теста за бременност. Ще я карам като едно време, въобще, този път мисля грам зор да не си давам и да се правя, че нищо не се случва, включително не искам да знам пола, дано успеят лекарите да го опазят в тайна. Ако нямам гости от Червен бряг до седмица, ще си запазя час при гинеколог, да потвърди. Та така...
Надявам се да не съм отегчила никого, аз си падам по дългите излияния, предупреждавам ви от сега.

Стана ми мъчно за Нощни очи, защото с нея в една друга група се бяхме засекли и много се надявах да бременеем заедно, но... всяко нещо явно си идва в правилния момент.
Успешна бременност на всички!  Hug
Виж целия пост
# 288
Fashionmama  Hug
Ще те изям, бре, лудетино  Grinning Много се радвам, че живот и здраве ще си бременеем пак заедно  Blush Целувчици от мен и Милчето  bouquet
Виж целия пост
# 289
Fashinmama, споко и аз съм от много приказливите  Embarassed и сигурно ще съм досадна за някои  Rolling Eyes ама какво да се прави като съм мара подробната  Laughing
Виж целия пост
# 290
commala, много си мистериозна, сега, с тоя нов ник... Ама Милчето с тая възраст... няма много опции :*

Супер, много се радвам, то ми е малко раничко за радост, че нали при мен е малко "тука има, тука нема", ама стискаме палци!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Fashionmama .. хайде дано!!  Praynig
Виж целия пост
# 292
ФешънМама, дано е Б! Стискаме палчета!
Русалке, съжалявам за диагнозата на баща ти. Дано всичко е наред и го пребори!
А относно твоя преглед на мен също ми се струва, че е най-добре да идеш на друг док за второ мнение. Може да си била с по-късна О или просто да се разминава с някоколко дни точицата, но в последствие да навакса, поне колкото съм чела из интернет.
Стискам силно палци при следващия преглед да чуете и сърчице и да те успокоят, че всичко е в реда на нещата.
Виж целия пост
# 293
Пепитка,този твой шеф е пълен кретен!така ли насърчават българките да раждаме деца #Cussing out
Няма как да гарантираш,че няма да излизаш в болнични.Освен това живот и здраве,като се роди бебето,пак се налага..Макар че аз си спрях майчинството  след първата  година ,не можах адекватно да се върна на работа, докато дъщеря ми не прехвърли три годишна възраст.Излиза,че трябва да избираш между детето и учителската си заплатчица ooooh! На твое място бих взела решението на секундата,но аз работя за себе си и мога да се прибера когато си преценя,така че......
Относно шарката-ПАЗИ СЕ МНОГО,ако не си я изкарала досега!Мои познати прекъснаха бременност в 6тия месец по медицински  показания,заради варицела Sad   А  и сезонът на грипа наближава,знаеш,че вирусните инфекции могат да са фатални в ранните месеци.Успех!Дано вземеш правилното решение Peace

little mermaid,стискам палци всичко да е ОК с точицата.И при мен нещата са подобни-уж да ми е правилно  сметнат терминът,но 2 доктори казаха,че плодчето е дребничко и върви с десетина дни назад Weary.На първия ми преглед на 7 дни закъснение ехографа въобще не отчете бременност,а след две седмици  още нямаше сърчице Cry Направо щях да ревна в кабинета.Сега чакаме.....дано на следващия човечето да си е там и да навакса Praynig
Търпение и кураж!Настройвай се позитивно Peace


Виж целия пост
# 294
Здравейте отново и от мен. Мн се радвам за всички които всичко им е ок. И при мен за сега всичко си е ок. Моят следващ преглед ще е чак началото на Януари. Нямам търпение да дойде Коледа че да съобщя и на мъжа ми мн се вълнувам 😊. Много съжалявам че има и лоши новини в групата  Sad дано за напред да няма такива. Хубав и успешен ден на всичкииии  Heart Eyes
Виж целия пост
# 295
Добро утро, аз тъкмо ви изчетох, че снощи видях само Фешънчето и нямах време за повече. Малката успя да вдигне 41 градуса температура през нощта и ми изкара акъла.
Чъки, много съжалявам, добре, че се е разбрало навреме, че е ИБ, преди да е станала по-голяма беля  Sad Бързо възстановяване  Hug
Пепитка, попаднала си на възможно най-отвратителния работодател... По принцип, ако си на редовен трудов договор, съобщаваш писмено, че си бременна, заедно с бележка от АГ-то, който потвърждава, че е така (аз даже и ехографска снимка бях прикрепила). Пишеш, че си защитена от уволнение по еди си кой член (не помня по кой, но лесно може да се провери), предаваш на работодателя, той е длъжен да ти приеме декларацията, подпис и печат, че е уведомен и това е. Не могат да те пипнат до 3тата годинка на детето.
В твоят случай нямам идея как стават нещата.... съветвам те да не ходиш на работа. Аз самата съм карала варицела, но в градината на малката има карантина и я спрях в момента, в който разбрах, че съм бременна. Има някакъв миниманел шанс варицелата да повтаря и не мога да рискувам по никакъв начин.
Mermaid, и аз съм в същата ситуация, и на моят преглед се видя бременност, но сакчето беше по-мъничко отколкото се очакваше. Сдухах се, че не се развива както трябва, но е толкова рано, че само времето ще покаже. Моята лекарка не ме е наплашила, беше си нормален преглед за установяване на бременност, по-скоро аз отидох с други очаквания. Нямам забрана за пътуване, но се чудя дали да не си я наложа сама. Пред жестока дилема съм дали да ходим за Коледа при нашите . Искаме да се разкараме от София, защото тук има упорит смог последните няколко седмици, но 500 км с кола само в едната посока доста ме притесняват.

Поотплеснах се в писаници, ама сутрин съм така Simple Smile
Добре дошли на новите момичета  Hug
Виж целия пост
# 296
Добро утро и от мен! Макар, че вече си е ден!
Аз влизам да се отчета след имунологичните ми изследвания.. Утре ще пускаме още едно допълнително, за да се види дали се налага да се прави вливане Октагам. Освен Фраксипарина бием и Зарзио през 2 дни, но сега ще го бием 3 поредни по препоръка на имунолозите и после пак през 2 дни. Та така Simple Smile Продължаваме да си помиваме вкъщи, дано не се наложи и вливане на Октагам, но каквото такова - Важно е всичко да е наред с Точица.
Виж целия пост
# 297
Здравейте, мили момичета ! Докато наваксам да прочета всичко  , бях се забляла няколко дена. Първо честито на новите момичета , все повече и повече ставаме , което може само да ни радва Simple Smile))
Пепитка , този твой шеф е за убиване , това ако се случи в Германия , веднага да адвокат отиват и се съдят . Това е абсолютно ненужен стрес , предпоставки за проблемна бременност и т.н. но ти си свиркай и не се притеснявай, всичко ще е наред . Ходи докато прецениш ,че е правилно и безопасно за теб и точица.
Русалка , отивай виж другия док какво ще каже , доста грубо отношение е проявила твоята лекарка.
При мен всичко е наред , и аз като Русалка отлагам пътуването до България. Малко семеен скандал ни се заформи и нямам намерение да се прибера , за да си вдигам излишно нервите , за това с ММ решихме да си останем тук , а и тази моя паника от пътуването доста го притеснява.
Надявам се да няма повече лоши новини в групата и всичко да се развива нормално.
Някой има ли инфо от Щастлива?
Виж целия пост
# 298
Здравейте, сега се връщам от доктор и първо споделям с вас не толкова добрите резултати... Sad
Този път видяхме плоден сак, но както се изрази доцента "някакво подобие на плоден сак" съмненията за биохимична бременност отпаднаха, но се появиха нови за извънматочна, но още не се вижда добре. Много съм притеснена, ако е така какво ми предстои..
Заръките бяха да пусна отново ЧХГ, резултата ще излезе утре, да спра да си бия инжекциите Фраксипарин, които са толкова важни за бременноста ми и това ми подсказва, че нещата не са на добре, но да продължа с Дуфастона, нош па и Бусколизина....
Оф какво да кажа,освен че четери поредни коледи  за мен са все с притесненият и загубите на бебета и близки хора...
Благодаря на момичетата, които мислят за мен и ми изпращат своите положителни коментари и леко бременеене на всички...
Виж целия пост
# 299
Щастлива, съжалявам да прочета поста ти,мила!
Дано все пак чхг е добро утро, пиши да споделиш с нас и да се развие добре. Ако беше извънматочна нямаше да се види "подобие на сакче" в матката. Силно вярвам, че просто още е рано и че ще се развие както трябва.
Силно стискам палчета да расте чхг и да се случат нещата! Не губи вяра!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия