Кога мина половин година!?

Много да ви радва бебчо! И ние след две седмици ставаме на 6 месеца...и аз се чудя кога мина това време 
Лети времето, лети. Вчера ги раждахме, утре абитуриентски бал ще правим!

Честита половин годинка на всички бебоци! Голяма дискусия сте заформили за захранването. Пък аз да се оплача - има ли друго бебе да не иска да яде? Днес отново я пробвах моята мома - то плюе, стиска уста, лъжица да не види...Пък вкусно картофче и направих, с кърма
С каката не съм имала такива проблеми, ядеше си. Ама тази малката...почти на шест месеца е, удвоила е рожденото си тегли, гледа ни с интерес като ядем, държи си играчките и ги гризе...Абе на теория готова за захранване ама на практика тц...Ще я пробвам няколко дни, ако не става ще поизчакам...Иначе на мен никой не ми се меси за хранене и гледане, ама аз и преди съм споменавала, че свекърва ми е рускиня, там е друг манталитетът.
Кога мина половин година!?

Една любезна мама ми обясни на лично, че не посмя да пише в темата 

Така било в Холандия, а ние тук тъпите в България нищо не сме разбирали

Още от началото обясних, че това е моето дете и съответно ще го гледам по моите правила. Препоръчани теми