
. А иначе за свалянето на кг... С баткото бях качила 40 кг по време на бременността. 8 месеца по- късно снимахве филм и играх концлагеристка- кърмачка
Явно си е до организъм. 
. Филмът беше за италианска телевизия. Така и не съм го гледала. Но и сега ставам за концлагеристка-кърмачка. 58 кг/184 см
Сега като си отидем по празниците по Пазарджик пак ще ме ожалят роднините.
. А иначе за свалянето на кг... С баткото бях качила 40 кг по време на бременността. 8 месеца по- късно снимахве филм и играх концлагеристка- кърмачка
Явно си е до организъм. 
. Филмът беше за италианска телевизия. Така и не съм го гледала. Но и сега ставам за концлагеристка-кърмачка. 58 кг/184 см

за успокоението!!!!!
) ,но сме ок.в началото на януари сме на ехо за бъбречетата. Какви други изследвания се полагат някой знае ли? Че педи ако аз не я питам и за ехо нямаше да ни прати...а иначе три дни преди 6тия си месец сме 66см/6,800кг.
а колкото до мен все още съм 163 см , но отдавна не съм се теглила...но има какво да се желае
) ,но сме ок.в началото на януари сме на ехо за бъбречетата. Какви други изследвания се полагат някой знае ли? Че педи ако аз не я питам и за ехо нямаше да ни прати...а иначе три дни преди 6тия си месец сме 66см/6,800кг.
а колкото до мен все още съм 163 см , но отдавна не съм се теглила...но има какво да се желае 
Това не помня да се е случвало
Мама релаксира!
Препоръчани теми